Огляд PhotoScan: можливості програми і докладна настройка

До появи на нашому ринку стільникових телефонів з відмінними камерами все користувалися простими мильницями. В основному фото друкувалися на папері і зберігалися в звичайних альбомах. Основна проблема паперових фото складається саме в тому, що вони можуть сильно пошкодитися або просто загубитися, а самі альбоми зовсім незручно постійно носити з собою. Фото можна легко за допомогою сканера, але це займе досить багато часу.

За допомогою програми Photo Scan від Define Studio ви зможете легко отримати текст для редагування без механічного введення. Підтримується розпізнавання документа на різних зображеннях. За допомогою веб-камери можна легко робити фото та розпізнавати роздрукований текст.

Ця програма вирізняється своєю універсальністю, а тому користується сьогодні величезним попитом, надаючи людям багато нових можливостей. Ця програма має прекрасну здатністю розпізнавати шрифт, який зберігається на зображеннях, щоб в подальшому його можна було зберігати в вигляді звичайного текстового файлу, копіювати в буфер обміну або просто відтворювати за допомогою передбаченого в системі голосового движка.

програмні особливості

Як джерело шрифту можна брати будь-яку фотку або знімок, який зроблений камерою мобільного апарату. Додаток вміє зберігати історію сканування, дозволяє організовувати швидкий доступ до папок з фото, які містять текст і полегшать їх сканування.

інтерфейс

Дозволяє вибирати фото на пристрої (кнопка “Browse Photo”), зробити фото роздрукованого шрифту застосовуючи просту веб-камеру (кнопка “Use Camera”) або вставити фото з буфера обміну (кнопка “Вставити Зображення”).

На лівій панелі є моментальний доступ до колекції зображень. Передбачено облік історії дій і обкладинки оформлення 3-х різних кольорів.

Photo Scan досить легко вбудовується в провідник для комфорту відкриття зображень: праве клацання на фото > “Відкрити з допомогою” > Photo Scan.

розпізнавання

Швидко розпізнавання машинопису буде зроблено відразу після відкриття зображення. Слова, які точно будуть розпізнані невірно або з помилками, будуть підкреслено червоною хвилястою лінією. Зліва буде відображатися завантажена картинка, праворуч буде видно текст для редагування.

Тепер ви можете легко працювати з текстом, застосовуючи праву кнопку миші або стандартні поєднання гарячих клавіш. Наприклад, можна виділити весь розібраний шрифт, скопіювати і потім вставити в текстовий редактор з допомогою гарячих клавіш.

Програма прекрасно справляється навіть з кодами поганої якості. Алгоритм оптичного розпізнавання, який становить програми, конвертує в редагований вигляд і такі серйозні оригінали, як матеріал з матричного принтера, погані ксерокопії і навіть факси. А для поліпшення функції якості розпізнання в цій програмі передбачена функція словникової перевірки. При цьому людина може сам додавати нові слова, які зустрічаються в текстах, якщо таких не буде в словнику. А для комфорту обробки тексту в електронному вигляді до наших послуг вбудований текстовий редактор.

Дозволяє програмі допомогти точно тоді, коли слід швидко розпізнати величезний обсяг документа для редагування і при цьому не витрачати час на механічний введення.

Має не дуже великий розмір (до 21 Мб.) І застосовує функцію оптичного розпізнавання букв (OCR). Призначено для інсталяції на ПК і мобільні апарати з Віндовс 10 64-біт.

Програма є абсолютно безкоштовною, але відображає при цьому рекламний банер. Відключити рекламу легко, заплативши авторові програми 129 гривень.

Ссылка на основную публикацию