Огляд пральної машини Electrolux (Електролюкс) EWS1256EGU

Пральні машини компанії Electrolux відрізняються високою якістю (яке не гірше, ніж у). Вузька пральна машина Electrolux EWS1256EGU прекрасно впишеться в інтер’єр малогабаритної квартири. Машина встановлюється окремо, її глибина всього 41 см. Висота і ширина стандартні, 85 см х 60 см.

Програми прання дозволяють ефективно випрати шерсть, шовк, делікатні тканини, синтетику, бавовна. Окрема програма призначена для прання джинсів. Пральна машина Електролюкс 1 256 дозволяє всього за 20 хвилин випрати легко забруднені речі, а також в домашніх умовах освіжити подушки. Тобто вона навіть краще, ніж пральна машина Горіння.

Пральна машина Electrolux EWS1256EGU – основні характеристики

Машина виконана в білому пластмасовому корпусі і має наступні характеристики:

практично безшумна зтіральная машина Електролюкс EWS1256EGU захищена від перепадів напруги, забезпечує повну / часткову захист від протікання (в залежності від комплектації) і захист від дітей.

Функція відкладеного старту дозволяє вибрати зручний час для початку прання в межах до 20 годин (як і в разі з пральною машиною Арістон з сушкою). Функція “швидка прасування” зручна при пранні постільної білизни. Температуру прання можна змінювати при будь-якому режимі.

Пральна машина Electrolux EWS1256EGU – відгуки покупців

Ця пральна машина, як і всі пральні машини фірми Electrolux, отримують досить доброзичливі відгуки від своїх власників.

переваги:

недоліки

  • Відсутність контролю дисбалансу, білизна в барабан потрібно укладати акуратно;
  • не варто разом з великими речами закладати дрібні, може “зажувати”, ту ж проблему має пральна машина Bosch;
  • іноді одночасне прання потрапляє в ущільнювач і не віджимається, треба використовувати мішок для прання дрібних речей;
  • при віджиманні на оборотах понад 800 сильно свистить, бажано встановлювати її в закритому приміщенні;
  • щоб добре відіпрати білизну, потрібно додавати більше прального порошку;
  • вузькі відділи для порошку.

Деякі покупці скаржаться на “підтікання” машини, але, швидше за все, це пов’язано з неякісною збіркою пристрою. Рекомендується купувати машини італійського виробництва.

При установці машини уважно читайте інструкцію і не забудьте видалити болти і гумові вставки. Машину слід встановлювати на твердий гладкий підлогу, виставляти по рівню і застосовувати антивібраційні ніжки.

Ця модель підійде навіть для великої родини за умови її інтенсивного використання, ціна пральної машини Electrolux EWS1256EGU від 12 000 до 16 000 гривень.

Ссылка на основную публикацию