Огляд пральної машини Electrolux EWC 1150 (Електролюкс)

Пральна машина Electrolux EWC 1150, як і, є компактну модель від відомого виробника. Її розміри становлять усього 67 × 50х51 см. Це дозволяє знайти місце для машинки практично в будь-якому приміщенні.

Наприклад, пральну машину Електролюкс можна встановити в ванну кімнату під раковину. В результаті модель гармонійно вписується практично в будь-який інтер’єр.

Технічні характеристики

Пральна машина Electrolux EWC1150 має досить скромні характеристики, які виявляться достатніми для невеликої сім’ї з двох-трьох чоловік. Відповідно, це не той варіант, який слід вибирати великим сім’ям або ж тим домогосподаркам, які вважають за краще прати відразу великі обсяги речей (але тоді більше підійде пральна машина Electrolux EWS1256EGU).

Справа в тому, що максимальне завантаження моделі становить 3 кг, а обсяг барабана – всього 39 л (як у пральних машин Вирпул). Працює машинка зі швидкістю 1,100 оборотів в хвилину.

Споживач може самостійно визначити швидкість віджиму при роботі машинки, а також встановити температуру прання. Крім того, розглянута пральна машинка від Electrolux може працювати в одному з декількох режимів:

1) в режимі експрес-прання (як у пральної машинки напівавтомат);

2) в режимі попереднього прання;

3) можливий також вибір режиму додаткового полоскання (як у пральної машини Вятка автомат).

Крім цього пральна машина Електролюкс EWC 1150 запрограмована на прання делікатних тканин і прання вовни.

Відгуки про модель

Якщо вивчати відгуки про розглянутої пральній машині, то можна виявити достатню кількість найрізноманітнішої інформації. Так, до позитивних рис машинки споживачі відносять, перш за все, її компактність і можливість використання запчастин пральних машин Сіменс.

Як уже зазначалося, модель легко вписується в будь-які приміщення, а тому є особливо вдалим варіантом для маленьких квартир.

Разом з тим зустрічається чимала кількість негативних відгуків. Зокрема, багато споживачів вказують на часті технічні поломки машинки. Причому поломки ці можуть бути пов’язані з різними моментами: наприклад, часто виходить з ладу барабан.

На думку покупців пов’язано це з тим, що машинка, незважаючи на максимально можливі 1,100 оборотів в хвилину (як у пральної машини Горіння), все ж повинна працювати на більш низьких оборотах. Порада від споживачів: встановіть обмеження на віджимання понад 700 оборотів, так ви збережете модель цілої досить довго.

Також серед недоліків називають зайву галасливість при роботі: чути гуркіт і невідомі постукування.

Проте, для своєї категорії компактна пральна машина Electrolux EWC1150 визнається досить якісною і працездатною.

Ссылка на основную публикацию