Огляд пральної машини Samsung WF602W2BKWQ (Самсунг)

Унікальність такої побутової конструкції, як пральна машинка Самсунг WF602W2BKWQ, полягає в її особливому корпусі зменшеною глибини (як у) і в класичному фронтальному розташуванні дверцята, що дозволяє встановити прилад навіть на самій маленькій площі.

Завдяки інноваційній технології Eco Bubble пральні засоби машина використовує з максимальною ефективністю. Дія генератора бульбашок, розчиняє кошти для прання, полягає в освіті пишної піни в міру наповнення його повітрям. Такий же принцип роботи має пральна машина LG F1281.

Така технологія дає стовідсоткову гарантію ефективного результату в будь-якій воді незалежно від її температури.

Ще одна особливість моделі – це барабан Diamond Drum, конструкція якого розроблена з маленькими отворами і прямокутними поглибленнями (як у пральної машини Samsung Diamond). Таким чином, дбайлива прання навіть самих найтонших виробів буде проведена швидко і якісно. Прати вручну делікатні вироби господаркам більше не доведеться.

Чим ще хороша пральна машина Самсунг WF602W2BKWQ, так це наявністю керамічного нагрівача (як у пральної машини LG з сушкою), на поверхні якого не утворюється вапняний наліт. Перевагою керамічного покриття є відсутність перевитрати електроенергії в процесі експлуатації приладу.

Крім цього, керамічний тен не потребує додаткового догляду і спеціальних засобах, що очищають від накипу.

Технічні характеристики і вартість моделі WF602W2BKWQ

З метою забезпечення максимальної зручності споживача в процесі експлуатації приладу виробник оснастив його 14 програмами прання (стільки ж має пральна машина LG F1294), в числі яких варто відзначити можливість прання дитячий і джинсових речей, режим замочування і додаткового полоскання.

Управління машинкою – електронне, всі процеси завдяки спеціальній індикації відображаються на цифровому дисплеї. З метою безпеки пралка обладнана захисною системою (як у пральної машини Samsung WF0400), що виключає збій при випадковому втручанні дітей в процеси.

Хід поточної програми і час до закінчення прання споживачеві видно на індикації. Середня ціна пральної машини Samsung WF602W2BKWQ становить 400 доларів (стільки ж коштує пральна машина LG F12A8).

Як встановити пральну машину

Установці пральної машини має передувати її вирівнювання по всіх площинах габаритів.

Якщо установка вашої машини передбачає вбудовування, тоді необхідно заповнити зазори між стінками приладу і поруч знаходиться меблями.

Наступний крок – підведення окремого водовідведення. Для подачі води необхідно встановити запірний кран. Також необхідно подбати і про заземлення, що особливо актуально для пральної машини Samsung WF1602.

Ссылка на основную публикацию