Огляд пральних машин Малютка з віджиманням

Досить важко підібрати модель пральної машини, яку було б легко транспортувати подібно, не вдаючись до додаткових засобів при цьому. Однак пральна машина Малютка з віджиманням підходить саме для цієї мети завдяки своїм скромним розмірам і малій вазі.

Для установки вдома ця модель теж цілком підходить, особливо, якщо мова йде про малогабаритних квартирах.

Основні характеристики і вартість

Ціна пральної машини Малютка буде залежати від обраної моделі. Так, більші пристрої з роздільними кришками (як у пральних машин Daewoo) для кожного відсіку обійдуться трохи дорожче. З огляду на, що така техніка не має широкий функціонал, то важливим параметром в ціноутворенні є дизайн і ергономічність.

Тому купити пральну машину Малютка можна в межах від 3 000 до 5 000 гривень (а стільки ж коштують пральні машини Електролюкс). Не останню роль відіграє місткість бака, від якої залежить кількість завантаженого за один раз білизни. В середньому максимальне завантаження такого пристрою становить 8 кг.

Доступна ціна пральної машинки Малютка є головною особливістю такого роду техніки. Вона проста в управлінні, для цього є поворотна ручка, яка визначає тривалість роботи пристрою. Є зливний шланг, робота якого забезпечується насосом (як і у пральної машини Атлант).

Купити пральну машинку Малютка можна тільки після попереднього планування, де буде стояти техніка. Це важливо, тому що необхідна наявність розетки і вільне місце біля ванній або раковини, куди буде проводитися злив води. Приклад цього пральна машина Ардо.

Вирішивши для себе всі питання, слід звернути увагу на інтернет-магазини, де купити пральну машину Малютка можна за найбільш вигідною ціною. Навіть дешевше, ніж вартість пральних машин LG.

Переваги, недоліки і принцип установки

Мобільність і компактні розміри є головними перевагами такої техніки. А, дізнавшись, скільки коштує пральна машинка Малютка, можна приємно здивуватися, так як цей пристрій одне з найбільш доступних в своїй категорії.

Простота в обслуговуванні і низьке енергоспоживання в сукупності з перерахованими вище достоїнствами забезпечили позитивні відгуки про пральній машинці Малютка. З недоліків можна назвати відсутність програм для прання різного типу тканин як і у пральної машини Miele.

Тому перш, ніж вибирати магазин, де купити пральну машинку Малютка, потрібно визначитися з пріоритетами: чи дійсно влаштовує напівавтоматичний апарат або варто звернути увагу на більш функціональні пристрої на кшталт пральних машин ВЕКО.

Для того щоб забезпечити якісне прання, досить підключити шнур в мережу і вивести зливний шланг у ванну або раковину. Простота роботи і обслуговування є додатковими плюсами, якими характеризується пральна машина Малютка – відгуки можуть це підтвердити.

Практично будь-яка побутова техніка має свої особливості, позитивні і негативні сторони. Описана пральна машина не виняток і кожен користувач може самостійно вирішити, чи підходить йому такий пристрій.

Ссылка на основную публикацию