Огляд прасок Тефаль (Tefal). Який краще вибрати?

Без праски і неможливо уявити собі життя в сучасному світі. Вони здатні розгладити найменші складки на одязі. І стають дедалі досконалішим.

Колись господаркам доводилося самостійно зволожувати білизна, бризкаючи на нього водою з різних пристосувань. Тепер цю функцію беруть на себе всі моделі сучасних прасок. У кожному з них є своя система зволоження, без цієї функції їх уявити собі неможливо. А моделей на ринку представлено багато. І заслуженою довірою користуються праски Тефаль.

Найпростіше і просте часто виявляється і найкращим. І якщо річ «без наворотів», це зовсім не означає, що вона не може бути сучасною. Це відноситься і до прасок. Який би ви не вибрали праска Тефаль, він прикрасить ваш побут і зробить рутинну прасування простим і приємним справою.

У даній статті ми розповімо про праски Тефаль в цілому, і де купити праску в Києві зокрема.

Огляд стандартних дротових прасок

Зверніть увагу на модель праски Тефаль 5377. Відмінна, стильна і зручна. Шнур досить еластичний, під час роботи не закручується. Досить сильний напір пара – в контейнері міститься близько 300 мл води, є система захисту від накипу. Підошва з сучасного матеріалу, на ній не утворюється нагар. Добре ковзає по тканині, не залишає розлучень.

У праски приємна, ергономічна ручка, стійка підставка. Він безпечний, навіть якщо залишити його включеним, спрацює система автоматичного відключення. Ті, хто залишав відгуки про праску Тефаль 5377, не знаходили, до чого можна було б причепитися, хіба що вишукувати «плями на сонці» – у вигляді того, що важко гладити зовсім вже дрібні деталі.

Відмінні залишають користувачі відгуки про праску Тефаль 5375. Від попередньої моделі він відрізняється в нюансах (це більше пароочиститель для будинку, ніж праска). В обох цих приладах дивовижне співвідношення ціна-якість. Обидва вони надійні, міцні, функціональні. Ви будете дуже задоволені кожної з цих моделей.

TEFAL FV9630 – ще одна чудова модель. Самоочищається підошва, регулятор температури, сильний паровий удар – цим праскою зручно гладити найделікатніші речі і найміцніші тканини.

У нього є функція автоматичного вимкнення (як у отпарівателя MIE), його зручно можна поставити у вертикальному положенні. А завдяки формі ручки, його зручно тримати. Купити праска Тефаль цієї моделі – гарне вкладення коштів.

Відгуки про праску Тефаль 4850 спокушають на покупку цього зручного пристрою. Ось один з них:

«Чоловік потрапив – подарував подібне чудо техніки. Тепер у мене немає проблем з розгладженням найтонших деталей речей (як було з паровим праскою Бош) – у праски досить тонкий носик, який пролізе скрізь! У нього поміщається багато води, так що її мені вистачає на великий обсяг прасування. Його зручно тримати, навіть якщо треба погладити костюм на вішалці! Одним словом, я задоволена! »

Праска Tefal FV3830 – прекрасна сучасна модель, надійна і зручна. У резервуар можна залити достатню кількість води, щоб перегладіть велику кількість білизни. Довгий шнур дає можливість не бути «прив’язаним» до розетки, а зручна форма підошви допоможе розгладити найтонші частини одягу.

Праска потужний, швидко нагрівається, дає сильний паровий удар (на відміну від пароочисника Керхер). Крім цього в ньому передбачена і функція спрея – легкого сбризгіванія. Підошва з антипригарним покриттям, є також система антінакіпі.

бездротові праски

Сучасні бездротові праски – легкі, витончені, зручні. Вони здатні вирішити багато проблем прасування. Бездротовий праска Тефаль буде відмінним помічником в кожному будинку. З усього їх розмаїття часом важко вибрати те, що найбільше підходить для вас.

Такий праска складається, фактично, з двох компонентів. Підставка-база і сам праска. База оснащена електричним шнуром, і разом з нею сам прилад дуже схожий на звичайну дротову модель. Гладити можна і не виймаючи праска з бази.

І хоча ціна бездротового праски Тефаль вище, ніж на звичайний, вона себе виправдовує. І ви зможете переконатися в цьому на практиці.

Види бездротових прасок:

У таких праски провід все-таки є, він прикріплюється до праски, в якому є нагрівальний елемент. Коли цей елемент нагріється, провід можна відчепити. Підошва праски буде гарячої протягом декількох хвилин, потім знову буде потрібно підігрів. Він мало чим відрізняється від звичайних.

В іншій моделі – праска ставиться на базу прямо на прасувальної дошки. Часу, поки він нагрівається, вистачає, щоб розправити річ. Працювати з нагрітим таким чином приладом можна до хвилини. Потім знову потрібно нагріти.

Праска Tefal FV 9920 – відмінна модель, вона відрізняється висококласним якістю прасування.

Гарний і сучасний прилад, довгий час може працювати без підзарядки. Під час роботи до нього йде постійна подача пара. У нього зручна, ергономічна ручка, прекрасна підошва, яка ніколи не дряпається. Автономно працює півхвилини, а нагрівається від бази до потрібної температури за 2-3 секунди.

Чим ще привабливий праска Tefal Freemove FV9920E0 – так це тим, що не заважає провід, не мне щойно відпрасовану річ. Цим праскою можна погладити навіть вертикальні поверхні.

Праска Tefal FV 9915 – також хороший вибір, від інших він відрізняється високою потужністю. Відмінна подача пара, з його допомогою можна розгладити навіть складені в кілька разів речі. Їм нескладно гладити навіть постільну білизну – його нагрівання буде досить для таких великих речей.

Відгуки про праску Tefal fv 9915:

«Продавець побачив мої коливання і сумніви, порадив саме цю модель (хоча насамперед все ж радив взяти праску Борк). Стверджував, що користується таким вже більше року. Він мене переконав, я дуже задоволена придбанням – за той час, що у мене є ця праска, він жодного разу не підвів мене. І якщо ви вирішили купити бездротової праска Тефаль, він прослужить вам багато років. Ви не пошкодуєте про цю покупку. »(Аня, 22 роки)

«Завжди думала, що бездротової праска – це просто черговий прийом виробника, який прагне заманити побільше покупців. Але коли син подарував мені таку модель праски, я різко змінила своє ставлення. Виявляється, гладити без проводу дуже зручно і тепер прасування займає у мене значно менше часу. »(Лариса, 39 років)

З парогенератором

Чудовий сучасний праска Тефаль з парогенератором розгладить найскладніші речі. Для такої моделі – не проблема витончене вечірнє плаття і строгий костюм. Чи впорається цей прилад і з важкими гардинами. Будь-яка робота йому підвладна.

Ці моделі допоможуть розгладити навіть дуже пересушена і пом’яте білизна. З його допомогою речі можна гладити, не знімаючи їх з вішалки. Ціна праски Тефаль подібного типу залежить від потужності тена – чим вона більша, тим дорожче праска.

  • Чому варто купити праску з парогенератором Tefal gv8461eo?

Це прекрасна модель з самоочищається підошвою, настільки міцна, що не псується, якщо випадково потрапить на гудзик. Та й взагалі весь пристрій дуже міцне, це вам не праску для волосся. Подається пар допомагає добре пропрасувати тканину, складену навіть в чотири шари. Провід для подачі води і пара не перекручується, не підпадає під праску.

Можна працювати навіть з самими делікатними тканинами – він їх не зіпсує. Пара подається під великим тиском. Воду для резервуара краще використовувати фільтровану або кип’ячену. Її вистачає надовго, так як обсяг бака -1800 мл.

Одним словом, все моделі гарні, але для кожного покупця важливі свої нюанси. І ціни на праски Тефаль цілком виправдані – адже в речах цінується перш за все якість і надійність.

Ссылка на основную публикацию