Огляд програми ImBatch: безкоштовний графічний редактор

ImBatch, програма, спеціально створена для одночасної обробки великої кількості зображень. Розроблено таким чином, щоб бути корисною і зручною користувачеві. У неї вкрай зручний інтерфейс, а також широкий функціонал. За допомогою цієї програми ви можете виконувати конвертацію в різні формати, змінювати початковий розмір будь-якої кількості зображень одночасно.

Але головна перевага даної програми в тому, що на відміну від інших популярних додатків вона абсолютно безкоштовно і його можна встановлювати на комп’ютери будь-якої потужності.

Зворотній зв’язок

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з використанням цієї програми, то будьте впевнені, що її розробники не залишать вас без уваги. Щоб підтримка змогла надати допомогу, вам потрібно якомога детальніше описати суть виниклої проблеми, а також прикласти до запиту зображення, вихідне і те, що вийшло в результаті обробки.

Таким чином розробникам буде простіше розібратися з виниклими неполадками і внести всі необхідні зміни для їх уникнення в майбутньому. Також будьте уважні, оскільки всі консультації щодо програми є платними.

Завдання для роботи

Головна особливість ImBatch – це її універсальність. Вона дозволяє виконувати велику кількість різних маніпуляцій з фотографіями і іншими видами зображень. Ви зможете створювати повноцінні сценарії дій з матеріалом, які будуть виконуватися автоматично за один підхід.

Також, ви отримаєте можливість одночасно зберігати файл у декількох форматах. Завдання з обробки ви зможете комбінувати і змінювати їх черговість так, як вам потрібно. Також ви можете фільтрувати файли, розсортувавши їх на ті, що потребують обробки і ті, яким вона не потрібна. Притому, кожній групі ви зможете задати сценарій з декількох завдань:

 • За допомогою «Зберегти як» ви зможете зберегти відкриті файли, вибравши, при цьому директорію і формат, в якому вони будуть збережені. Якщо ви не вносили жодних змін, то зображення буде просто скопійовано в обрану папку.

 • Функція «Змінити розмір» дозволяє змінювати розмір на ваш розсуд. Вносити зміни ви можете в декількох шкалах виміру – в пікселях, дюймах, сантиметрах і міліметрах. Крім того, тут доступна можливість інтерполяції, що буде застосовуватися для зміни розміру.

 • «Повернути» дає можливість повернути зображення повністю по колу на 360 градусів. Після виконання операції ви зможете також застосувати згладжування, для покращення вигляду та поставити на фон картинки відповідний колір.

 • «М’яка Тінь» дозволяє надати зображенню м’яку динамічну тінь, з якої, при необхідності можна виконати певні маніпуляції – змінити її колір, а також інтенсивність. З опцією адаптації розміру файл буде підігнаний під необхідний розмір.

 • За допомогою «Відбити» ви зможете зробити відображення картинки в горизонтальній і вертикальній площинах.

 • Функція «Округлити Краю» надає краях файлу округлості, які також можна відрегулювати по ширині і висоті.

 • «Перетворити Кольори» дає можливість регулювати кількість і якість квітів в одному із зображень. При цьому ви можете вибрати спосіб регулювання, вручну або автоматично.

 • «Встановити EXIF ​​/ IPTC Тег» потрібна для установки відповідних тегів файлу, також ви можете скопіювати функції інших тегів цього формату. Ця функція дозволяє впоратися з редагуванням цілих пакетів подібних даних.

 • «Видалити EXIF ​​/ IPTC Тег» дає можливість повністю очищати файл від будь-яких EXIF ​​/ IPTC тегів в режимі пакетної обробки, не залишаючи ніяких слідів.

 • «Зберегти в PDF» дозволяє зберегти файл у відповідному форматі з можливістю встановити всі необхідні параметри: стиснення, розмір та інші атрибути формату.

 • За допомогою опції «Водяний Знак» на все картинки накладається ваш водяний знак, якому задаються необхідні характеристики: формат, позиція, розміри.

 • «Змінити Розмір Полотна» підганяє розміри файлу під необхідні, великі обрізаються по краях, а маленьким розширюються межі.

 • «Розумієте по Гауса» застосовується для створення спеціального розмиття відповідно до Кривий Гаусса з потрібним радіусом.

 • «Внутрішня Тінь» потрібна для створення тіні по краях зображення. Вам доступні настройки її радіусу, настройки розміщення по горизонталі і вертикалі.

 • За допомогою функції «Опублікувати на Facebook», ви можете поділитися оброблюваних зображенням відразу ж після його редакції.

 • «3D Зображення» дозволяє зробити розгортку файлів в тривимірному режимі і при необхідності додати до них відображення.

 • «Розумієте в Рух» додає динамічне розмиття, яке створює ілюзію руху об’єкта.

 • «Скинути до оригіналів» використовується для скасування зроблених у файлі змін. Також вона буде корисна для проведення різних операцій з одним файлом.

 • «Автообрізка» робить обрізку картинок з усього пакета за заданим шаблоном, спираючись на колір або встановлене значення прозорості.

 • «АвтоУлучшеніе» – функція, представлена ​​тут в трьох варіаціях. Функція 1 потрібна для форматування і регулювання квітів картинки, за допомогою складних алгоритмів підбираючи найкращий варіант відображення. Функція 2 робить більш тонке налаштування для правильного сприйняття кольору, а функція 3 автоматично покращує яскравість вихідного зображення.

 • «Замінити Кольори» змінює будь-який обраний колір або їх діапазон на будь-який інший обраний вами. Додатково «Вибір Каналу» визначає канал, який буде скопійований.

 • «Криві» налаштовує відображення по спеціальних графіках, в основі яких лежить відображення кривими.

 • «Оптимізувати для Інтернету» проводить оптимізацію матеріалу для відображення в форматі веб-сторінок, урізуючи зайву інформацію, зменшуючи розмір і обсяг файлу.

 • «Додати виділення» створює спеціальну область, в якій ви можете проводити локальні зміни. «Пом’якшити виділення» виробляє розмиття в області із заданою силою, «Зробити виділення градієнтним» створює градієнтну заливку в області, в залежності від заданих параметрів, серед яких є межі і діапазон градієнта.

 • За допомогою «Створити оглядовий лист» ви можете виконати форматування зображення під мініатюри, що будуть відображатися на ньому в необхідній кількості.

формати

ImBatch, це сучасна програма, в якій можна переглядати і обробляти будь-який популярний формат: HDP, BMP, TIFF, GIF, JPEG, PCX, PNG, TGA, PIX, JP2, J2K, PSD, WDP. Також, в комплект поставки додатки входять кілька плагінів, які значно розширюють можливості користувача в обробці матеріалу. Після підключення їх усіх, спектр роботи розширюється до сотні підтримуваних форматів, в тому числі і RAW з камер різних виробників.

Плагін під назвою DCRaw включає підтримку тридцяти семи розширень формату Camera RAW: ARW, KDC, MEF, 3FR, K25, ERF, CAM, CS1, DC2, DCS, FFF, MDC, MOS, NRW, PTX, PXN, RDC, RW2, RWL , IIQ, SRW, CRW, CR2, DNG, NEF, RAW, RAF, X3F, ORF, SRF, MRW, DCR, BAY, PEF, TIFF, TIF, SR2. ImageMagick підтримує двадцять дев’ять форматів, а рідних форматів налічується шістдесят один. Плагін під назвою JBIG підтримує три формату: BIE, JBG і JBIG, а DirectDraw Surface забезпечує підтримку формату DDS.

зручний інтерфейс

ImBatch має систему попереднього перегляду зображення, в якому проводилися зміни. Вона дозволяє побачити всі, що ви встигли внести або відміряти в процесі роботи, а у відповідь на всі дії моментально оновлюється.

Також, функції для роботи з додатком додаються в контекстне меню провідника, що дозволяє моментально здійснити перехід від файлів в робочу область програми.

Командний рядок

Для просунутих користувачів, які бажають отримати більше опцій при роботі, є можливість запустити додаток через командний рядок із застосуванням спеціальних команд. Програма із застосуванням параметрів запускається в наступному вигляді: ImBatch.exe [-h [NotSilent]] [-b “SavedTasksFile.bsv”] [-i “ImageFiles”] [-r] [-c]. При цьому ви можете виставити наступні параметри:

 • «-H» робота без відображення головного вікна програми. При цьому вам необхідно встановити параметр «-r», оскільки в іншому випадку вона не буде працювати і моментально закриється.

 • Команда «-i” ImageFiles “» запускає програму і відразу автоматично починає завантаження файлів з обраної директорії, яка вказана в ImageFiles. Якщо в найменуванні зображень є прогалини, то частина команди із зазначенням фала необхідно взяти в лапки.

 • «-R» запускає автоматичну обробку після запуску програми.

 • «-C» відповідає за автоматичне відключення програми, відразу після закінчення обробки.

Крім того, ви можете задавати параметри запуску і обробки командами, без використання командного рядка. Для цього потрібно помістити команди в текстовий документ, а сам документ в папку з ImBatch. Далі запуск проводиться з єдиним параметром ImBatch.exe “@ParamsFileName”.

Зовнішній вигляд

ImBatch підтримує систему зміни скінів, яка дозволяє вам встановлювати будь-якій його зовнішній вигляд. Система містить кілька стандартних, які відрізняються моделями і формами. Також ImBatch підтримує Юнікод, що дозволяє здійснити її переклад на будь-який з мов світу, що входять до цього реєстру.

Ссылка на основную публикацию