Огляд Pz.Kpfw. VII – новий німецький важкий танк 10 рівня World of Tanks

Разом з оновленням 9.17.1 приходять нові зміни в німецькій гілки дослідження World of Tanks, а разом з ними і нові важкі танки. Pz.Kpfw. VII є топовим танком 10 рівня WoT по гілки дослідження (Тапка Б) і VK 45.02 (P) Ausf. A. За своїми технічними параметрами, Pz.Kpfw. VII дуже схожий на VK 72.01 (K), який видавався в якості нагороди за битви на глобальній карті. Однак при масі схожих характеристик, відмінностей між цими машинами теж досить багато.

Історичні факти Panzerkampfwagen VII

У січні 1942 року, промисловець Крупп представив на розгляд проект принципово нової важкої машини VK 70.01. Техніка повинна була пробивати броню танків противника товщиною 160 мм з відстані в 1 кілометр. Через чотири місяці, проект був перейменований Pz.Kpfw. VII.

Нова машина повинна була оснащуватися поліпшеним озброєнням і бронюванням. При цьому розташування плит лобової броні планувалося під оптимальним кутом, з метою підвищити шанс рикошету ворожих влучень. Проект передбачав варіант заднього розміщення вежі, що мало тільки один недолік: не найкращий кут огляду. Також конструкторами обговорювалося рішення використовувати шасі бойової машини «Тигр», щоб підвищити уніфікацію техніки в бойових умовах. Розробка суперважкого танка велася до кінця липня 1942 року. Однак проект був припинений і Pz.Kpfw. VII залишився назавжди «паперовим проектом».

Pz.Kpfw. VII Тактико-технічні характеристики

Для початку, варто відзначити вельми пристойний огляд для тяжа 10 рівня: 400 метрів. Крім цього, запас міцності танка також виглядає цілком пристойно – 2 500 одиниць. Зрозуміло, це не самі рекордні показники, однак, на тлі однокласників дозволяють відчувати себе цілком упевнено. Якщо говорити про швидкісні показники, то серед броньованих «німців» Pz.Kpfw. VII цілком може вважатися рекордсменом. При цьому танк має відверто слабку динаміку і маневреність, тому рухливість машини буде викликати масу нарікань.

Серед характеристик будь-якого важкого танка основними є параметри знаряддя. У випадку з Pz.Kpfw. VII, тяж вийшов по-справжньому грізним і вбивчим в плані озброєння, тому розберемо основні показники гармати.

Отже, в першу чергу, в очі кидається порівняно непоганий альфастрайк, доповнений відмінною для тяжа скорострільністю. Це дає можливість наносити до 2 100 одиниць чистого шкоди за одиницю часу. До слабких місць знаряддя можна віднести погані кути вертикального наведення, але якщо врахувати заднє розташування вежі, 7 градусів вниз виглядають вельми прийнятно.

Перелічені показники вогневої потужності органічно доповнюються значними показниками бронепробітія, що допомагає впевнено розправлятися з броньованими супротивниками за допомогою базових снарядів. Однак для більш комфортної гри рекомендується включати в боєкомплект 10-15 голдових снарядів, щоб протистояти однокласникам. Якщо торкатися точність, то тут теж все виглядає досить непогано. Крім цього, знаряддя має мінімальний розкид і завидну швидкість відомості, що робить Pz.Kpfw. VII дуже небезпечним супротивником в Рандома.

Значення тестованих характеристик важкого танка 10 рівня німецької гілки дослідження представлено на зображенні нижче в порівнянні вже з наявними ТТ 10 рівня World of Tanks:

Бронювання Pz.Kpfw. VII

На окрему увагу заслуговує важливий нюанс для всіх важких танків: бронювання. На перший погляд, Pz.Kpfw. VII виглядає досить захищеним, однак тут все не настільки ординарно, як здається. Значення бронювання на даний момент не відрізняються від аналогічного танка VK 72.01 (K):

Лобове бронювання виглядає просто відмінно: товщина бронеплит 240 міліметрів і розташовані вони під правильними кутами. У сукупності, це дає на 40 мм більше ніж у VK 72.01 (K), тому можна впевнено витанковивать шкоди, але з побоюванням ставитися до топовим ПТ і голдовим снарядів. Вежа тяжа аналогічна тій, що встановлена ​​у його брата-близнюка, при цьому лобова броня виглядає дещо гірше, ніж захист передньої частини корпусу. Положення рятує маска знаряддя, яка закриває майже весь лоб башти і має скошені щоки. В результаті попадання супротивників в маску незмінно призводять до рикошетів і непробиття.

Проблеми у тяжа спостерігаються з бортами, і досить серйозні. За заявленим характеристикам, бортове бронювання має значення в 160 мм, що виглядає непогано, і з огляду на заднє розміщення вежі є приводом ефективно танковать зворотним ромбом. Однак передня частина заужена, відповідно при дотягнення корпусу ворогові відкривається підставу вежі, куди тяжа можуть пробити навіть противники нижче рівнем.

Як танк Pz. Kpfw VII

Дослідження Pz.Kpfw. VII

Для дослідження Pz.Kpfw. VII доведеться затратити 196 470 тисяч досвіду з попередника VK 45.02 (P) Ausf. B. А якщо ви вже маєте в ангарі Тапок Б, найкраще зараз накопичувати досвід для вивчення Panzerkampfwagen VII, адже в оновленні 9.17.1 відбудеться нерф НЛД тапка Б і грати буде менш комфортно. Після успішного дослідження ТТ 10 рівня Pz.Kpfw. VII додаткових модулів на вивчення немає.

Порівняння Pz.Kpfw. VII і VK 72.01 (K)

Найголовніше питання при появі Pz.Kpfw. VII, чому ж він відрізняється від акційного танка VK 72.01 (K), видають на ГК. Якщо порівнювати наявні значення характеристик, то основна відмінність лише в знарядді. На Pz.Kpfw. VII встановлено 12,8 cm Kw.K. 46 L / 61 з разовим втратою в 560 одиниць, а у VK 72.01 (K) – 15 cm Kw.K. L / 38 з втратою в 750 одиниць. Екіпаж у обох танків складається з п’яти чоловік. Детальна інформація на зображенні нижче:

Як грати на Pz.Kpfw. VII

Pz.Kpfw. VII представляється дійсно потужною технікою, нехай і не позбавленої деяких вад. Якщо згадати слабку динаміку, можна зробити висновок, що ми маємо справу з танком одного напрямку. Крім того, якщо немає впевненості в надійності сокомандніка, можна просто зайняти вигідну позицію недалеко від бази.

На полях рандома, Pz.Kpfw. VII може перебувати на передовій, впевнено видавлюючи супротивників або стримуючи атаку на обраному напрямку. Цьому сприяє хороша броня і потужне озброєння. Однак позиції слід вибирати з таким розрахунком, щоб уникнути вогню артилерії. Крім цього, витанковивая шкоди не варто занадто доворачивать корпус, підставляючи під постріли підставу вежі. З огляду на ці особливості, діяти можна так: викочується під прямим кутом, робимо шот і відкатуємося в укриття на КД, ловлячи лобовій бронею вежі рикошети. В іншому діємо за стандартною схемою: стежимо за міні-картою, оберігаємо борту від ст і ховаємося від артилерії. Щоб уникнути смертоносної каруселі середніх танків, позицію підбираємо так, щоб виключити місце для маневрів ст: у лобовому зіткненні, навіть однокласники не зможуть пробити броню грізного тяжа.

Якщо порівнювати танк з його практично повним аналогом VK 72.01 (K), можна побачити, що захищений Pz.Kpfw. VII набагато краще. Однак ми маємо справу з попередніми характеристиками, які в подальшому можуть бути змінені розробниками.

Устаткування і навички екіпажу Pz.Kpfw. VII

При виборі модулів, гравці зазвичай намагаються нівелювати слабкі сторони техніки. У випадку з Pz.Kpfw. VII, рекомендується поліпшити його переваги, щоб отримати по-справжньому забійну машину. Тому вибір обладнання може виглядати так:

 1. досилатель – це стандартний модуль для більшості техніки в грі, що допомагає підвищити скорострільність, а відповідно шкоди в хвилину.
 2. стабілізація знаряддя – допоможе знизити розкид і підвищити точність знаряддя.
 3. Просветлёнка – дає право першого пострілу і збільшує і тах непогані показники огляду.

Втім, останній модуль можна замінити «Вентиляцією», щоб отримати незначний бонус до всіма характеристиками машини.

Якщо говорити про екіпаж, то важливість прокачування правильних перків для танкістів відома навіть початківцям гравцям. Німецький танк Pz.Kpfw. VII налічує п’ять осіб екіпажу. При цьому важливо враховувати, що мова йде про важки 10-го рівня, який повинен продавлювати напрямок і роздавати суперникам максимум шкоди. З урахуванням цих особливостей, вибір перків буде наступним:

Важливу роль відіграє і спорядження. Набір для важких «німців» зазвичай стандартний:

малі вогнегасник, аптечка і ремкомплект. Втім, якщо запас ігрового срібла дозволяє, спорядження можна замінити повнорозмірними аналогами. Важливо відзначити, що автоматичний вогнегасник можна замінити плиткою шоколаду, щоб ще трохи додати до можливостей машини.

Підсумки по Pz.Kpfw. VII

Якщо порівнювати загальні характеристики, можна зрозуміти, що Pz.Kpfw. VII дійсно хороший. Однак щоб отримати повне уявлення про його можливості, потрібно підсумувати його переваги і недоліки. У підсумку вийде така картина.

переваги:

 • Відмінне лобове бронювання корпусу і башти.
 • Комфортні ДПМ та альфастрайк.
 • Високий рівень пробиття знаряддя базовим снарядом.
 • Один з кращих показників точності на рівні.
 • Цілком прийнятне для заднього розташування вежі горизонтальне наведення ствола.

недоліки

 • Відверто слабка динаміка.
 • Картонні борту.
 • Громіздкий силует.

Ссылка на основную публикацию