Огляд Rheinmetall Panzerwagen – німецький легкий танк 10 рівня Spz. 57

Танкісти, які уважно стежать за новинними стрічками world of tanks, знають, що з виходом в грі з’являться легкі танки 10-го рівня. Машини зараз проходять «польові» випробування на тестових серверах, тому можна скласти певну думку про можливості нових машин. У гілці Німеччині з’явиться танк Spz. 57 – Rheinmetall Panzerwagen, враховуючи, що світляків 10-го рівня в грі ще не було, має сенс ближче ознайомитися з його характеристиками.

Історичні факти Rheinmetall Panzerwagen

У 1957 році західно-німецький концерн «Рейнметалл» запатентував нову модель легкого танка. Головним нововведенням Spz. 57 була конструкція хитається вежі, яка давала можливість опускати знаряддя на більший градус, ніж у більшості танків 50-их. При цьому машина мала невеликі габарити і досить низький профіль, що забезпечувало знижену помітність. Таким чином, навіть легкий танк зберігав можливість оснащення знаряддями серйозних калібрів (90 мм або навіть 105 мм), не втрачаючи своїх переваг – швидкості, маневреності та малої помітності. Оскільки компанія «Рейнметалл» розробила тільки вежу, не маючи ходової частини власної розробки, новинка була запропонована іншим виробникам для використання з їх перспективними шасі. Зокрема, існували проекти танків з вежею від «Рейнметалл» на шасі від фірм «Ханомаг» і «Хеншель». Далі конструкторської дошки розробка не зайшла, і жодного діючого прототипу створено не було.

Тактико-технічні характеристики Rheinmetall Panzerwagen

Огляд по Spz. 57 можна почати з параметрів виживання машини на суворих полях рандома. Розробники нагородили танк запасом міцності в 1 600 одиниць. За мірками десятого рівня, цифри незначні, але трохи вище, ніж у інших топових світляків вводяться в гру. Крім цього, у ЛТшкі просто неймовірний радіус огляду в 430 одиниць, і це в базовій комплектації, без перків і додаткового обладнання.

Якщо говорити про маскування, то і тут у RHM PZW все виглядає далеко не райдужно. Базовий коефіцієнт непомітності виглядає непогано, але у світляків цей показник завжди вище, ніж у інших класів техніки, за винятком ПВ. Однак Rheinmetall Panzerwagen є «щасливим» власником високого силуету, тому явно не підходить для ролі пасивного світла: заховати в кущах таку махину буде проблематично.

Єдине, що відверто радує в технічних характеристиках машини – це максимальна швидкість і динаміка. «Німець» впевнено розганяється до 75 км / год, володіє непоганою швидкістю повороту шасі.Одним з важливих аспектів будь-якого танка в грі є озброєння. Знаряддя у Spz. 57 виглядає цілком пристойно, що гарантує досить цікавий геймплей. Отже, світляк оснащується 105-міліметрові знаряддям KANONE, з показником бронепробітія бронебійним снарядом 242 мм. До слова, за цим показником Rheinmetall Panzerwagen знаходиться на другому місці, серед вводяться в гру ЛТ 10-го рівня. Втім, різниця несуттєва. Крім цього, практично всі нові десятки мають однакову альфою: 390 одиниць середнього значення. Однак у «німця» порівняно непогана швидкість перезарядки, що дозволяє наносити порядку 2 340 шкоди в хвилину.

Варто відзначити, що знаряддя має нехарактерний для німецької техніки розкид, що негативно позначається на точності стрільби. При цьому у гармати цілком пристойна стабілізація і час відомості. Що стосується УВН, то стовбур опускається на 10 градусів, що при розташуванні знаряддя у верхній точці вежі гарантує комфортну гру від рельєфу.

Ознайомитися з повним списком ТТХ легкого танка Rheinmetall Panzerwagen можна на представленому зображенні нижче:

Бронювання Rheinmetall Panzerwagen

Якщо говорити про бронювання, то тут «німця» похвалитися нічим. У лобовій проекції вежі всього 30 міліметрів броні, корпусу – 20 мм. Для 10-го рівня, це відвертий картон, який буде добре «вбирати» навіть фугаси з максимальним втратою. Варто відзначити, що бронеплити практично не мають кутів, тому на можливі рикошети можна не розраховувати.

Бронювання Rheinmetall Panzerwagen нічим особливим не відрізняється, краще навіть сказати, що броні взагалі немає.

Вибір обладнання та перків екіпажу на Rheinmetall Panzerwagen

Ключові недоліки машини зачіпають бронювання, відповідно «заштрихувати» ці мінуси установкою додаткових модулів не вийде. Тому обладнання потрібно вибирати таким чином, щоб підвищити позитивні характеристики. Зокрема, можна поліпшити показники озброєння. Для цього вибираємо такі модулі:

 • Досилатель.
 • Стабілізація.
 • Просвітлена оптика.

Третю позицію можна замінити поліпшеною вентиляцією, так як огляд Rheinmetall Panzerwagen набагато вище очікуваного. Тому в якості альтернативи рекомендуємо поставити протиосколочна підкладка який повинен захищати від сплеш артилерії.

Навички екіпажу викачуються в стандартній послідовності для будь-якого легкого танка в грі. Однак потрібно враховувати, що картонна броня приховує всього трьох танкістів, тому командиру доведеться крім основних умінь, освоїти навички радіоперехоплення. Перкі для Rheinmetall Panzerwagen прокачиваются в такому порядку:Нових бойових витратних матеріалів з виходом оновлення не з’явиться, тому заповнюємо слоти стандартним набором спорядження. Деякі тестери рекомендують замінити вогнегасник плиткою шоколаду, щоб отримати невеликий бонус до навичок екіпажу, але краще відмовитися від такого експерименту. Не забувайте, що ми говоримо про німецьку техніку, яка славиться переднім розташуванням трансмісії. З огляду на, що броня у Rheinmetall Panzerwagen відсутня в принципі, ризик кріта двигуна і загоряння досить високий.

Тактика гри на Rheinmetall Panzerwagen

Як грати на Spz. 57? Машина має відмінну швидкістю і динамікою, при цьому тут повністю відсутня броня. Відповідно, ми маємо справу з машиною, яка взагалі не пристосована для ближнього бою в будь-яких його проявах. Прийнявши це за аксіому, можна вибудовувати тактику гри.

Rheinmetall Panzerwagen – це ідеальний представник активних світляків, що передають дані розвідки для сокомандніка і засвічує роз’їзд команди супротивників. Тому має сенс постійно крутиться в центрі карти, лавіруючи між будівлями і вчасно ховаючись в складках місцевості.

Для пасивного засвіти «німець» не призначений, але спробувати просвічувати напрямок з зеленки можна. Головне, що при виявленні танка ворогами встигнути сховатися: громіздкий силует представляє ідеальну мішень.

Rheinmetall Panzerwagen може закрутити будь-який танк в грі, але краще не упиватися своєю могутністю. Наприклад, той же E-100, одним пострілом переполовинити запас міцності свого земляка. Тому набагато ефективніше буде потихеньку «клювати» захоплених боєм супротивників з середньої та дальньої дистанції.

Крім цього, танк може непогано грати від рельєфу, і завдавати шкоди практично не показуючи ворогам вежу.

Відгук по легкому танку 10 рівня Rheinmetall Panzerwagen

Зробимо аналіз переваг і недоліків RHEINMETALL PANZERWAGEN rhm pzw. Для зручності сприйняття, виведемо сильні і слабкі сторони машини в окремі категорії.

плюси:

 • Чудові ходові якості.
 • Відмінний радіус огляду.
 • ДПМ та разовий шкоди.
 • Прийнятне бронепробітіе.
 • Привабливі УВН.

мінуси:

 • Відсутність бронювання.
 • Високий силует.
 • Невеликий запас ХП у порівнянні з однокласниками.
 • Низька точність.

Німецький Rheinmetall Panzerwagen володіє прекрасними показниками огляду в 440 метрів, божевільною рухливістю і відмінною точністю знаряддя, що дозволяє стріляти як з близьких, так і з середніх дистанцій.

Ссылка на основную публикацию