Огляд SharpScan: безкоштовна програма-сканер документів

Життя сучасної людини нерозривно пов’язана з документами. Представляємо вам огляд зручної програми SharpScan для Android, призначеної для сканування і розпізнавання різних друкованих матеріалів.

Основною перевагою цього софта є те, що додаток дозволяє не тільки розпізнавати тексти, а й зберігати їх у високій якості для подальшого друку або відправки.

Користь продукту оцінять всі: студенти, яким потрібно отримати матеріал з бібліотеки, офісні співробітники і навіть школярі. Наш огляд допоможе вам розібратися з програмою і по достоїнству оцінити всі її переваги.

  

З першого погляду SharpScan вражає своєю простотою і функціональністю. Замість стандартного навчального режиму, характерного для більшості додатків-сканерів, наш відразу ж переводить вас в просте головне меню. Саме тут знаходяться ключові елементи управління: в правому верхньому кутку знаходиться кнопка пошуку і меню, а в правому нижньому – кнопка запуску камери.

Процес сканування вражає своєю швидкістю. Ви просто наводите камеру на потрібний документ, а програма автоматично визначає його межі, робить знімок і конвертує його в копію високої якості. Важливо і те, що сканування відбувається в повністю автоматичному режимі. При бажанні, користувач може самостійно відкоригувати параметри, але, як правило, це не потрібно.

Але на якісному розпізнаванні документів можливості програми не обмежуються. Ви можете довільно редагувати або відправляти скан іншим користувачам. При цьому, початкова версія файлу збережеться, і ви завжди зможете повернутися до перегляду спочатку створеного варіанту.

  

Справжнім порятунком для тих, кому постійно потрібно сканування великих пакетів документів стане спеціальна функція пакетної обробки.

Програма продовжує вдосконалюватися. В даний момент OCR-розпізнавання є тільки в iOS-версії, але найближчим часом ця недоробка буде виправлена.

Завантаження програми здійснюється безкоштовно через рекламні банери, розташовані в нижній частині готових скан-копій. Вони не заважають читати текст і користуватися файлами, а в чорно-білих версіях і зовсім відсутні. Якщо вам все-таки заважає значок, ви завжди зможете відключити його за невелику плату.

Ссылка на основную публикацию