Огляд сушарок Ezidri (Изидри)

Сушарка для фруктів та овочів – це корисний і потрібний кухонний прилад, який дозволяє отримати якісні продукти прямо у себе вдома. прибирає вологу з їжі, а також позбавляє її від розмноження різних бактерій.

Термін зберігання сушених продуктів стає набагато довше, але при цьому всі корисні властивості залишаються на місці. Овочі або фрукти після сушарки для грибів і фруктів зберігають свій смак і можуть використовуватися тоді, коли знадобляться.

Особливості сушарок Изидри

Фірмова сушарка для фруктів Ezidri відрізняється високою якістю роботи і довгим терміном служби. Для її виготовлення використовуються кращі матеріали, які сприятливо впливають на їжу. Пристрої компанії Изидри виробляються в Новій Зеландії.

Тепер шанувальники здорового харчування можуть забезпечити себе заготовками, які мають корисні речовини на цілий рік. Власний урожай можна засушити за допомогою цього апарату і насолоджуватися ним в холодну пору року.

Якщо купити сушилку для овочів Изидри (а вона коштує майже стільки ж, скільки сушарки для рук), то не доведеться піклуватися про те, де діставати продукти, багаті вітамінами і мінералами. Сучасні пристрої працюють з фруктами, ягодами, овочами і навіть грибами. Популярність даних приладів настільки велика, що їх використовують навіть в кафе і ресторанах.

До появи професійних сушарок люди залишали плодову і ягідну продукцію на сонці, щоб зробити запаси на зиму. Цей спосіб не з простих. Крім цього на свіжому повітрі на фрукти швидко сідають комахи, це ж вам не сушильну шафу для білизни.

Сушарка для фруктів Изидри позбавляє від зайвого клопоту і дає можливість отримати продукцію в кращому вигляді. Прилад зараз дуже затребуваний. Так що якщо стоїть питання, де купити сушилку Изидри, то це легко зробити прямо в інтернеті. Багато онлайн-магазини торгують цим товаром.

Кращі моделі сушарок виробника Ezidri

1. Цей виробник випускає кілька моделей для сушки продуктів. Одна з них – сушарка Ezidri Snackmaker FD500, яка, безумовно, заслуговує на увагу. Цей прилад гарантує отримання сушених продуктів, готових для тривалого зберігання, і працює так само, як і деякі настінні сушарки для посуду.

Всі необхідні елементи і речовини зберігаються в овочах і фруктах, після того як вони пройдуть процес сушіння. Тепле повітря завдяки спеціальній системі розподіляється рівномірно всередині сушарки. Це забезпечує однорідну сушку всієї їжі, яку туди поміщають.

Важливо відзначити, що продукти на кожному рівні сохнуть абсолютно однаково, так як прогріте повітря з рівномірною потужністю проходить до кожного лотка з продуктами.

Не варто хвилюватися, що запах овочів потрапить на фрукти. Під час процесу сушіння запахи зовсім не змішуються між собою. Кожен продукт зберігає за собою свій власний і неповторний аромат.

Так що якщо купити сушилку для фруктів Изидри, то можна забезпечити себе корисними продуктами більше, ніж на півроку. Апарат має три температурні режими, тому підходить для продуктів різного типу:

У комплекті йде 5 лотків. Їх кількість можна збільшити. Прилад безпечний, тому що має автоматичне відключення в разі перегріву. Також ці функції убезпечать при скачках напруги в будинку.

Сушарка Ezidri Snackmaker FD500 виготовлена ​​з поліпропілену, який безпечний для людини. Всі приготовані в ній продукти дозволяють забезпечити себе корисною їжею на довгий час. Вони зможуть зберігатися в вакуумному пакеті або банку близько 5 років.

Купити електросушарку Ezidri Snackmaker FD500 можна від 9000 гривень (стільки ж коштують сушильні машини для білизни). У комплект також входить книга з рецептами.

2. Також виробник з Нової Зеландії пропонує ще одну відмінну модель. Сушарка Ezidri Ultra FD1000 може вважатися одним з найсучасніших пристроїв цього століття. Даний прилад дає можливість висушити лікувальні трави, овочі, фрукти та інші продукти.

Робота з пристроєм надзвичайно легка і проста. Зібраний урожай збереже всі свої корисні властивості на великий термін. Дана сушарка для фруктів Ezidri має особливу схему руху повітря. Саме завдяки їй будь-яка харчова продукція швидко і рівномірно просушується.

Ця кухонна техніка може приготувати навіть пастилу і цукерки. Робота з сушаркою проводиться за допомогою сенсорного перемикання. Можна підібрати необхідний температурний режим, для того щоб управляти всім процесом. Ця модель визнана однією з кращих.

Завдяки цьому дивовижному пристрою меню поповниться корисними і необхідними продуктами, які зроблені власними руками. Крім сушених грибів, овочів і фруктів легко зробити мюслі і чіпси з картоплі. Шанувальники здорової їжі цінують даний прилад за його відмінні характеристики. У комплект поставки входять:

  • 5 лотків
  • 1 піддон
  • 1 сітка
  • книга з рецептами

Додатково є збільшення кількості секцій. До сушарці можна додати до 30 літаків і сіток. Піддони можливо додати до 15 штук.

Важливо відзначити, що якщо купити сушилку Ezidri Ultra FD1000, то з’явиться можливість одночасно сушити найрізноманітніші продукти. При цьому запахи не змішуються. П’ять температурних режимів дозволяють сушити відразу 15 кг.

Особливий механізм видаляє вологу з їжі, але при цьому залишає важливі речовини. Смак продуктів залишається незмінним. Їжа може зберігатися набагато довше, так як в ній не можуть розмножуватися бактерії.

За допомогою ручної настройки легко виставити температуру від 35 до 65 градусів. Додатковим плюсом приладу є невелике споживання електроенергії.

Роздрібна ціна сушарки для фруктів Изидри становить від 13000 гривень. У цій моделі поєднані вартість і якість.

Як підібрати сушилку для овочів і фруктів?

Перед тим, як купити сушилку, варто ознайомитися з деякими важливими моментами.

  • В першу чергу, варто звернути увагу на матеріал, з якого зроблений прилад. Для цього часто використовують метал або пластик. Міцніше буде з першого матеріалу, але він може обпалити руки.
  • Важливими характеристиками сушильного апарату вважаються потужність пристрою і кількість режимів. Чим їх більше, тим ширші можливості надаються для сушки. Режими невеликої температури дають можливість зберегти всі корисні речовини.
  • Важливо, щоб в сушарці можна було збільшувати лотки. Додаткові секції дозволяють зробити набагато більше заготовок. Чим з більшою кількістю продуктів зможе працювати сушарка, тим краще.
Ссылка на основную публикацию