Огляд T-50-2 легкий акційного танк 6 рівня СРСР

Доброго времени суток шановні танкісти, і ми хочемо повідомити вам приємну новину. На супертест вийшов T-50-2 – радянський легкий танк, який був вилучений розробниками з гри. Можливо, рішення було правильним: ця рухома машина реально сіяла страх і жах на полях рандома, з максимальною ефективністю використовуючи неймовірну швидкість і більш ніж пристойний радіус огляду. Однак власники цього грізного світлячка сильно засмутилися, коли замість реальної імби, їм запропонували МТ-25.

Відзначимо, що розробники одностайно стверджували, що T-50-2 більше не з’явиться в грі, а тепер заявили машину на супертест. Правда, тепер машина буде преміумного, але не буде виставлятися у вільний продаж. Насмілимося припустити, що танчик буде виставлений в якості головного призу за підсумками якого-небудь ігрового події або що менш ймовірно, стане подарунком до знаменної дати. Подивимося, яким стане легендарний T-50-2, після свого повернення.

Швидше за все цей танк подарують старим гравцям, читайте статтю нижче.

Заслужена нагорода або що подарують гравцям на 10 років World of Tanks

T-50-2: тактико-технічні характеристики

Почнемо наш T-50-2 гайд з того, що танчик помітно зміниться. Цілком можливо, що багато старички, що катали на цій машині, будуть розчаровані. Для початку зазначимо, що T-50-2 зміститься на 6-ий рівень, нагадаємо, що мова йде про прем танку, який повинен не тільки тягти бої і приносити задоволення від гри, а й приносити своєму власникові пристойний дохід.

T-50-2 ТТХ

Отже, конструкційна маса техніки 16 тонн при вантажопідйомності в 18 000 кілограм. Танк приводиться в дію 480-сильним дизельним двигуном. Якщо розрахувати співвідношення маси до потужності, вийде 30 конячок на тонну ваги, що є досить непоганим показником. Однак розганяється машина тільки до 65 км / год. Уточнимо, що до моменту свого вигнання з прокачується гілки розвитку, світляк вичавлював 72 км / год, що робило його спритним легким танком в грі. Радіус огляду у машини встановлений в 370 метрів, що є найгіршим показником для свого рівня.

Додамо, що запас міцності T-50-2 WoT становить 580 одиниць, що трохи нижче середнього, якщо порівнювати танк з однокласниками. Примітно, але в техніки досить цікавий рівень маскування. Зокрема, коефіцієнт непомітності 26.6%, який актуальний для нерухомої і рухається машини. З огляду на цю особливість, радянський світлячок зможе цілком комфортно займати вигідні позиції і підсвічувати з кущів, залишаючись непомітним для супротивника.

Переходимо до озброєння. Легким танкам зовсім необов’язково мати величезне бронепробітіе і наносити тонни шкоди. Прем техніка цього класу заробляє кредити за засвіти і нанесений по ньому сокомандніка шкоди. Тому розробники не стали наділяти техніку потужним знаряддям, однак, навіть з урахуванням цієї особливості, T-50-2 представляється досить грізним противником.

Повні значення ТТХ на T-50-2

На танк встановлюється 57-міліметрове знаряддя ЗІС-4Т, здатне пробивати 118 міліметрів броні. Разовий шкоди невеликий, і при вдалому попаданні, машина буде скорочувати запас міцності техніки супротивника на 85 одиниць. Незважаючи на досить сумні показники, середнє значення ДПМ складе близько 1 700 одиниць, що вже виглядає вельми гідно. Секрет криється у відмінній скорострільності знаряддя: стовбур перезаряджається за 2.8 секунди, при швидкості відомості в 1.9 сек. Кути відмінювання очікувано некомфортні – всього 7 градусів, але ця хвороба актуальна для всієї радянської техніки. Точність стрільби залишає бажати кращого: з розкидом 0.40 на сотню про дистанційні перестрілках гарантовано можна забути, однак, стабілізація знаряддя несподівано хороша, тому танк зможе цілком ефективно вести вогонь в русі.

Устаткування і перки для Т-50-2

Бронювання T-50-2

Незважаючи на те, що для легких машин броня не головне, T-50-2 преміумний танк, який досить непогано захищений. Зрозуміло, заявлені параметри бронювання гарантовано не залишать байдужими тяжів, ПТ або СТ, але в цілому, виглядають цілком гідно.

Почнемо огляд з самого міцного місця будь-якого танка, яким традиційно є вежа. У лобовій проекції нам пропонують впевнені 52 міліметра броні і рикошетну форму вежі, частково прикриту гарматної маскою. ВЛД закривають 37-міліметрові бронепластини, розташовані під раціональним кутом. Нижня лобова деталь танка захищена помітно слабкіше, тому цей елемент, а також, борта і корму противникам краще не підставляти.

В цілому, характеристики броні T-50-2 цілком відповідають концепції легких танків 6-го рівня, але проблема полягає в тому, що машина не буде пільговиком. Це означає, що світлячок буде часто зустрічатися з «вісімками», які гарантовано будуть пробивати танк в будь-яку площину, навіть не обтяжуючи себе зведенням.

Як грати на T-50-2

Вибираючи тактику гри на T-50-2, потрібно враховувати, що ви виходите в бій на маневреної, досить швидкісний і скорострільною машині, у якій немає броні. Орієнтуючись на ці особливості, можна продумувати манеру поведінки в бою. У загальних рисах, тут можливо тільки 2 варіанти розвитку подій: пасивний або активний світло.

З огляду на показники маскування, T-50-2 є відмінним засадним танком. Примітно, але машина не сильно світиться в русі, що гарантовано дозволить зайняти перспективну позицію в густому чагарнику на потенційно небезпечному напрямку. На цьому маневри техніки закінчуються на найближчі 2-3 хвилини, тому можна сходити на кухню за чашкою чаю і бутербродом.

Попиваючи чайок, не забуваємо періодично ворушити мишку, щоб танк обертав вежею, підсвічуючи необережних супротивників. Тут головне не стріляти навіть по спокусливим мішенях і не рухати корпусом. Крім цього, важливо чітко вловити момент, коли сумне Стоялова закінчиться і діяти за обставинами. Якщо фланг прориває противник, стрімко ховаємося в невідомому напрямку, якщо наші – кидаємося до недобитим ворогам, мчимо шукати арту і всіляко намагаємося н6абівать шкоди, щоб заробити побільше срібла.

Активний світло – це море драйву і більше шансів відправиться в ангар вже в перші хвилини бою. Не забуваємо про те, що навіть однорівнева техніка буде виносити T-50-2 максимум з двох пострілів, тому ні в якому разі не вступаємо в прямі перестрілки з противником, і ніколи не стоїмо на місці. В ідеалі, потрібно намотувати кола в центрі карти, змінюючи амплітуду і траєкторію руху. Втративши більше половини міцності, відтягують в тил або займаємо позицію для пасивного засвіти.

T-50-2 в гілки дослідження СРСР

Короткі підсумки по T-50-2

Підсумовуємо наведену вище інформацію, розібравши характеристики машини на сильні і слабкі сторони.

плюси:

  • скорострільність;
  • маскування;
  • Швидкість і маневреність;
  • Бронювання і форма башти;
  • Стабілізація знаряддя.

мінуси:

  • Точність ведення вогню;
  • Радіус огляду;
  • Бронювання корпусу;
  • Запас міцності;
  • Бронепробітіе і разовий шкоди.

Якщо розглядати танк в цілому, виглядає він цілком пристойно, і якщо буде пропонуватися в якості призу, безумовно потрібно постаратися, виконуючи завдання ігрового події. Додамо, що наведені в огляді характеристики не є остаточними. Машина тестується, тому до моменту релізу, бойові можливості танка можуть змінитися в кращу або гіршу сторону.

Ссылка на основную публикацию