Огляд T71 DA – новий Американський легкий танк 7 рівня World of Tanks

У гілці розвитку американських машин знову настають невеликі зміни. Зокрема, на сьомому рівні з’явиться новий легкий танк T71 DA – це відбудеться в зв’язку з, на озброєнні якого є знаряддя з барабанним механізмом заряджання. Техніка досить цікава, має унікальний геймплей і виразно сподобається любителям динамічної гри. Розберемо більш докладної Гайт по новому танку T71 DA.

T71 DA тактико-технічні характеристики

Перше, на що варто звернути увагу, розглядаючи технічні можливості T71 DA – це запас міцності. «Американець» отримав всього 840 одиниць, що помітно нижче, ніж у більшості однокласників. Зате з радіусом огляду у світляка повний порядок: 420 метрів, і це в базовій комплектації без установки додаткових модів і викачування перків. До відмінною далекозорості можна додати несподівано хороший коефіцієнт маскування, причому не тільки статичної машини, але і рухається танка. Такі показники з’явилися за рахунок низького силуету машини.

Важливо відзначити, що T71 DA дуже маневрена і динамічна машина, здатна розганятися до 64 км / год. Отже, тут ідеально збалансовані питома потужність двигуна і маса танка. Швидкість повороту шасі становить 66 градусів, що дає можливість закриття будь-яку техніку в грі.

76-міліметрове знаряддя T71 DA

Переходимо до озброєння. На танку встановлено 76-міліметрове знаряддя GUN T185E з барабанним механізмом заряджання. В обойму завантажуються 6 снарядів, інтервал між пострілами становить 2 секунди, повна перезарядка касети – 20 секунд. Бронепробітіе бронебійним снарядом становить 145 мм, кожен постріл буде зменшувати запас міцності противника в середньому на 150 одиниць. В сукупності, такі характеристики дають ДПМ порядку 1 800 шкоди в хвилину. В принципі, показник виглядає непогано, але проти важко броньованих машин 9-10 рівня, бронепробітія буде явно недостатньо. Тому потрібно відразу забувати про стрілянину в лоб і намагатися обходити ворогів з тилу, заїжджати з бортів. До речі, не зайвим буде возити 2-3 барабана подкаліберов. Бронепробітіе голди становить 210 мм, що значно підвищує шанси на повноцінну реалізацію барабана.

Потрібно відзначити, що світлячок має цілком комфортною точністю і швидкістю відомості, що дозволяє ефективно стріляти на далеких дистанціях і в русі. УВН знаряддя становить 7 градусів, що забезпечує цілком гідну гру від рельєфу.

Устаткування на T71 DA

устаткування

Встановлюючи на танк додаткові модулі, можна значно поліпшити характеристики машини і частково завуалювати наявні недоліки. Більшість гравців за краще користуватися стандартним набором модулів, але конструкція «Американця» накладає деякі обмеження при виборі обладнання. Зокрема, на барабанні знаряддя не встановлюється досилатель, який використовує більшість танкістів.

Тому ми рекомендуємо спробувати такий комплект обладнання:

 1. Стабілізатор – при грі на світляків доводиться часто стріляти в русі, тому точність знаряддя завжди стане в нагоді.
 2. Просветлёнка – враховуючи, що першочергове завдання ЛТ виявлення противника, радіус огляду потрібно збільшувати.
 3. Вентиляція – невеликий, але комплексний бонус до всіма характеристиками танка.

В якості альтернативи останньому модулю, можна встановити маскувальну сітку. Даний модуль стане в нагоді гравцям, які вважають за краще давати команді пасивний світло. Маскувальна сітка дозволяє T71 DA буквально зливатися з кущами, піднімаючи спочатку непогані показники до неймовірно високих значень.

Перкі для екіпажу на T71 DA

Перкі для екіпажу на T71 DA

Другим показником, що дозволяє підвищити базові характеристики машини, є навички танкістів. Чисельність екіпажу T71DA становить 3 людини, що накладає певні вимоги до вивчення перків. Зокрема, командиру доводиться поєднувати свої обов’язки з роботою радиста і заряджає. Навідник також буде виконувати обов’язки заражающего. З огляду на ці особливості, рекомендуємо прокачувати навички екіпажу в такій послідовності: Крім цього, не варто забувати про бойові матеріалах. Тому обов’язково завантажуємо малий ремкомплект, аптечку і вогнегасник. Якщо дозволяє ігровий баланс, можна встановлювати голдовие аналоги. Деякі танкісти замінюють вогнегасник ящиком коли, але ми не радимо цього робити: у танка повністю відсутня броня, тому горіти світлячок буде часто.

Бронювання T71 DA

Бронювання T71 DA

Самого значення «броня» для T71 DA просто не існує. Танк дуже швидкісний і маневрений, але за ці показники доводиться розплачуватися захищеністю. Якщо придивитися до машини, можна помітити «щучий ніс» і раціональне розташування бронелистів на вежі, що вказує на можливість рикошетів і непробитий. Однак це просто мрії. T71 DA буде пробиватися усіма, завжди і в будь-яку проекцію.Об’яснім чому. Лоб вежі захищає всього 22 міліметра броні, є невелика маска знаряддя, але сподіватися на неї не варто. Лобова проекція корпусу виглядає більш солідно: цілих 25 міліметрів броні. Зрозуміло, що від потужних, пробивних знарядь 9-10 рівнів такий захист не допоможе. Навіть низкоуровневая техніка буде впевнено пробивати «американця», фугаси будуть заходити з повним втратою, вибиваючи внутрішні модулі і калічачи членів екіпажу.

Як грати на T71 DA

Незважаючи на відсутність бронювання, T71 DA є досить цікавою машиною, яка може доставити гравцям масу задоволення. При цьому танк дуже своєрідний, тому вимагає звикання.

Розглядаючи тактику бою, не варто забувати, що T71 DA – це досить спритний світляк, завданням якого є передача розвідданих. Тому на вибір танкістів залишається два варіанти поведінки в бою:

 • Активний засвіти. Завдяки відмінним показникам швидкості і маневреності, можна безперервно курсувати в центрі карти. Ненадовго виринаючи з складок місцевості і підсвічувати необережних супротивників. Потрапити в рухається на такій швидкості світлячка практично нереально, особливо з урахуванням низького силуету. Така тактика подарує не тільки море лрайва, але і буде стабільно поповнювати скарбничку ігровим сріблом.
 • Пасивний світло. В цьому випадку потрібно доглянути хороший кущ на потенційно небезпечному напрямку, зайняти його і постаратися злитися з листям. Помітити T71 DA зачаївся в такому положенні можна тільки під’їхавши впритул.

Крім цього, машина може без праці крутити і дірявитимуть борту неповоротким противникам, здійснювати глибокі рейди в тил ворога, моментально міняти напрямок атаки і повертатися для захисту бази. Тут потрібно враховувати 2 основні моменти:

 1. Ніяких лобових зіткнень: танк не зможе ефективно розмінюватися втратою з тяжами і ПВ.
 2. Перезарядка барабана – відстрілявши касету, T71 DA перетворюється на 20 секунд в рухливу, але беззахисну мішень.

В цілому, T71 DA буде цікавий досвідченим гравцям і новачкам.

Відгуки T71 DA

Якщо підсумувати відгуки гравців про T71 DA, виходить наступна картина.

Позитивні сторони:

 • Відмінний огляд.
 • Низький силует і високий коефіцієнт непомітності.
 • Швидкісні показники, динаміка і маневреність.
 • Швидкість перезарядки касети.
 • Порівняно непогана точність.

недоліки:

 • Відсутність броні.
 • Невелика кількість ХР.
 • Слабке бронепробітіе.
 • Невелика альфа.

Потрібно відзначити, що недоліки T71 DA не можна виправити установкою додатковими модулями, проте обладнання може значно поліпшити позитивні характеристики, перетворюючи танк в грізного світляка.

Ссылка на основную публикацию