Огляд VK 100.01 (P) – Німецького важкого танка 8 рівня World of Tanks

Огляд по німецькому важкому танку восьмого рівня VK 100.01 (P) по гілці Мауса.

Новий тяж VK 100.01 (P) є багатообіцяючим і цікавим танком, які знаходиться на стадії тестування. Машина має непогані ТТХ в плані бронювання, що дає підставу вважати, що техніка буде непогано витанковивать шкоди навіть від ПТ десятого рівня. Бортова броня виглядає не настільки переконливо, тому повертатися до супротивника боком не варто. По суті, перед нами важкий танк, призначений для утримування позицій і ведення боїв на міських картах.

VK 100.01 (P) тактико-технічні характеристики

Ключовим гідністю кожного танка є його озброєння. Розглянемо особливості ВК 100.01 Р:
Отже, VK 100.01 (P) має порівняно непоганим разовим втратою для важкого танка восьмого рівня. Однак хорошу на перший погляд картинку псує низький ДПМ: скорострільність знаряддя дозволяє наносити всього 1 700 одиниць шкоди в хвилину. Серед позитивних сторін гармати можна відзначити непогані показники бронепробітія: 210 мм. Ця характеристика не тільки дозволяє відчути впевненість в боях з однокласниками, а й впевнено наносити шкоди техніки рівнем вище.Варто зазначити, що баланс гри WoT влаштований таким чином, що незмінно доводиться чимось жертвувати. У нашому випадку, порівняно непоганий альфастрайк нівелюється поганий точністю. У танка присутній нехарактерне для «німців» довгий зведення знаряддя і відверто слабка стабілізація. Точність також залишає бажати кращого, тому перкі екіпажу і додаткове обладнання потрібно підбирати з таким розрахунком, щоб мінімізувати ці недоліки.

Якщо продовжувати тему озброєння, не можна не відзначити кути вертикального наведення. Тут все виглядає цілком комфортно: 8 градусів вниз і 30 вгору.

Що досліджувати на VK 100.01 (P)

Для дослідження VK 100.01 (P) з попереднього танка Tiger (P) доведеться витратити 101 500 досвіду. Після придбання закрадається питання, що досліджувати в першу чергу на VK 100.01 (P)?Якщо є накопичене кількість вільного досліди більш 55 000, то рекомендуємо відразу прокачати топове знаряддя Знаряддя 12,8 cm Kw.K. L / 50 (Ціна дослідження 55 000 досвіду), Але доведеться встановити модуль посилені поздовжні торсіони за 500 000 срібла, інші модулі теж встановляться. Після чого прокачати двигун Porsche Typ 212 NL (Ціна дослідження 27 500 досвіду), Чи потрібен двигун для збільшення потужності на 200 к.с. при такій масі навряд чи буде сильно помітно. В кінці встановити ходову VK 100.01 (P) verstärkteketten (18 300 досвіду).

Якщо потрібні мінімальні витрати на дослідження, то найпростіше встановити посилені поздовжні торсіони + топове знаряддя 12,8 cm Kw.K. L / 50 і весь інший досвід накопичувати для покупки (Мауша), на якого буде потрібно затратити 169 200 досвіду і заощадивши 45 800 тисяч досвіду.

Можна піти за стандартною схемою, встановити модулі і прокачувати спочатку ходову VK 100.01 (P) verstärkteketten, потім знаряддя Знаряддя 12,8 cm Kw.K. L / 50, а тільки потім двигун Porsche Typ 212 NL.

Уміння екіпажу VK 100.01 (P)

Якщо говорити про оптимальні Перкі для екіпажу, то тут залишається стандартний набір, характерний для будь-якого малорухливого, але добре броньованого важкого танка. Список викачувати перків може виглядати так:
Командиру – «лампочку».
Навідникові – можливість стрільби на ходу.
Механіку-водію – король бездоріжжя.
Радистові – покращений радіоперехоплення.
Заряджаючий – безконтактну боеукладку.
Заряджаючий – ремонт.
Крім спеціальних навичок для кожного члена екіпажу, рекомендується прокачати загальний джентльменський набір: бойове братство, маскування, швидкість ремонту модулів.

Яке ставити обладнання на VK 100.01 (P)

Як уже згадувалося, слабкою стороною танка є деякі характеристики знаряддя. Тому необхідно заштрихувати явні мінуси за допомогою правильно підібраного обладнання. У нашому випадку. Рекомендований набір може виглядати так: Досилатель – підвищуємо скорострільність.
Стабілізація знаряддя – знижуємо розкид і підвищуємо швидкість відомості.
Вентиляція – збільшуємо все характеристики машини.
У деяких оглядах зустрічається рекомендація замінити вентиляцію просвітленої оптикою, але враховуючи, що мова йде про тяже такою порадою можна знехтувати. Хоча, цей пункт залишається на розсуд гравця.

Як грати на VK 100.01 (P)

Тактика гри на VK 100.01 (P) примітивно стандартна для важких танків. Щоб відчувати себе комфортно навіть в високорівневих боях, потрібно грамотно використовувати сильні сторони машини.У випадку з VK 100.01 (P) можна впевнено заявити, що це танк одного напрямку: низька швидкість не дасть допомогти союзникам на іншому фланзі, навіть в разі гострої необхідності. Тому перед початком бою варто вибрати пріоритетний напрямок для атаки і дотримуватися його до кінця гри.
При цьому потрібно тверезо вибирати позицію, щоб приховати картонні борту і виставити добре броньований лоб. Можна злегка довернуть корпус, щоб ще трохи збільшити наведені показники броні. Варто відзначити, що низька точність знаряддя однозначно змушує вас перебувати на першій лінії: перестрілка на великій відстані з-за спин союзників тут не пройде.
Щоб провести бій з максимальною вигодою, потрібно повністю реалізовувати альфастрайк. Стріляємо тільки при повному зведенні, контролюємо міні-карту, щоб більш маневрені супротивники не обійшли з флангів і планомірно видавлюємо супротивників на обраному напрямку.

Короткий відгуки про VK 100.01 (P)

Основні характеристики, необхідне обладнання і перки для VK 100.01 (P) ми розглянули, тому можна підсумувати все вищесказане. Аналіз можливостей танка буде виглядати так. Розглянемо переваги і недоліки знаряддя для даного типу бойових машин.

переваги:
Прийнятні показники бронювання лобових плит і маски знаряддя;
Непоганий запас міцності;
Цілком гідний разовий шкоди;
Відмінне бронепробітіе, враховуючи, що мова йде про «вісімці»;
Приємні для гри кути вертикального наведення знаряддя.
недоліки:
Повна відсутність маневреності;
Скромний ДПМ;
Відсутність пільгового рівня боїв;
Маленький радіус огляду;
Низькі показники точності.

Ссылка на основную публикацию