Огляд VMWare Workstation: основні можливості цієї віртуальної машини

На сучасному ринку софта існує величезна кількість віртуальних машин (ВМ), але наш сьогоднішній огляд присвячений VMWare Workstation. Це програма, призначена для одночасної установки і використання декількох операційних системах з одного комп’ютера.

Як встановити VMWare Workstation

Установка VMWare Workstation відбувається абсолютно так само, як і будь-який інший програми. Після того, як на вашому комп’ютері з’явиться вікно програми, в лівій його частині ви побачите всі наявні віртуальні машини, а в правій – безпосередньо робоче вікно, за допомогою якого і здійснюється управління.

Особливу увагу слід приділити створенню ВМ. У VMWare Workstation існує два способи: звичайний і вибірковий. Після вибору типу конфігурації, потрібно підібрати сумісні програми та саму операційну систему. Далі буде автоматично запропонований список налаштувань.

Важливо, що можна не тільки вибирати тип операційки, але і кількість ядер, задіяних в роботі. Але досвідчені користувачі радять не витрачати занадто багато ресурсів на гостьову ОС. Підвищене споживання ресурсів тільки сповільнить роботу пристрою, але ніяк не відіб’ється на продуктивності гостьової операційки. При установці також пропонується вибрати кількість оперативної пам’яті. Як правило, досить вибрати значення, запропоноване системою автоматично, але настройку можна здійснювати і в ручному режимі.

Далі вибираємо тип мережі, розташування жорсткого диска і вводимо ім’я системи. для цього можна самостійно створити віртуальний жорсткий диск або використовувати той, який ви створювали раніше.

етапи налаштування

Після цього можна приступати до запуску. В процесі роботи софт можна ставити на паузу, при цьому всі введені настройки і параметри збережуться. Для виключення досить натиснути на відповідну кнопку в робочому вікні. Важливо, що рано чи пізно роботу віртуальної машини доведеться зупинити, так як в ній будуть накопичуватися зайві файли, що уповільнюють роботу пристрою.

Користуватися ВМ можна навіть після переустановлення основний ОС. Для цього достатньо відкрити робоче вікно і скопіювати її.

В цілому, VMWare Workstation можна сміливо назвати корисним софтом. Ця програма володіє високою функціональністю і простим інтерфейсом, і дозволяє проводити операції на різних операционках без негативних наслідків для комп’ютера.

Ссылка на основную публикацию