Огляд WiFi відеоглазків: з датчиком руху, записом, монітором, плюси і мінуси

В даний час звичайні дверні вічка вже можна вважати анахронізмом. Все більшої популярності набувають їх модифікації з відеокамерою, які можуть транслювати зображення на сходовому майданчику або перед приватним будинком безпосередньо на смартфон господаря. Це досягається за рахунок використання технологій, заснованих на передачі бездротового Wi-Fi-сигналу. Такий відеоочко інтегрується у внутрішню локальну мережу, тому на екрані домашнього комп’ютера можна побачити того, хто вирішив нанести вам візит, і прийняти рішення, чи відкривати гостю двері чи ні. На ринку існує величезний вибір Wi-Fi-відеоглазків з різними характеристиками і різними способами фотофіксації і передачі інформації. Якщо є час і бажання, можна швидко і легко розібратися, що вони з себе представляють, і визначити, яка модель найкраще підійде для захисту вашої оселі.

Що таке Wi-Fi-відеоочко

Wi-Fi-відеоочко являє собою пристрій для контролю простору перед вхідними дверима, що використовує бездротове з’єднання для підтримки радіозв’язку з власником житла через його смартфон. В основу такого зв’язку покладена інтеграція пристрою під внутрібудинкову Wi-Fi-мережу і передача сигналу на смартфон за допомогою радіохвиль певного діапазону через мережу трансляційних вишок компанії-оператора стільникового зв’язку.

Комплект Wi-Fi-відеоглазка складається з зовнішнього пристрою з відеокамерою і внутрішнього монітора, призначеного для установки в дверне полотно

Після підключення відеоглазка до внутрішньобудинкової Wi-Fi-мережі і його налаштування власник житла зможе приймати на свій смартфон дзвінки від гостей і будь-які повідомлення за допомогою безкоштовного додатку для автономних мобільних пристроїв, які працюють на операційних системах Android або IOS. Завантажити додаток на смартфон можна в магазинах Play Market і App Store.

За допомогою Wi-Fi-відеоглазка власник житла завжди буде мати уявлення про весь що відбувається перед його вхідними дверима. Використовувана в передачі радіосигналу технологія P2P дозволяє в будь-який момент підключитися до відеоглазка і переглянути панораму біля дверей.

Відеоглазок забезпечує можливість установки двостороннього зв’язку з відвідувачем через внутрібудинкову Wi-Fi-мережу, а також спостереження за простором перед вхідними дверима в будь-який момент часу

Крім того, деякі моделі Wi-Fi-відеоглазків можуть використовуватися в ролі домашньої бездротової сигналізації. При цьому пристрій вже не тільки має здатність контролю за ситуацією біля вхідних дверей, але і може захистити житловий простір від численних небезпек. У приміщенні можуть бути встановлені наступні види Wi-Fi-датчиків:

 • руху,
 • відкриття вікна,
 • диму,
 • протікання води.

При спрацьовуванні будь-якого з них відеоочко пошле власнику повідомлення про незаконне проникнення, початок пожежі, сильне задимлення або прориві водяній магістралі. Якщо в пристрій вбудовано світлошумова сирена, то її спрацьовування допоможе злякати названого відвідувача.

Якщо відеоочко обладнаний світлошумової сиреною, при спрацьовуванні датчика він буде відтворювати гучний звук і включить світловий сигнал, а власник житла отримає повідомлення про тривогу на смартфон

Wi-Fi-відеоочко з сигналізацією може здійснювати відеозапис на флеш-карту пам’яті при спрацьовуванні датчика руху або при залученні кнопки дзвінка. При знаходженні поза домом власник може отримувати повідомлення про рух перед вхідними дверима і в будь-який час підключатися до камери відеоглазка для онлайн-перегляду, а також проводити двостороннє спілкування з гостем, використовуючи аудіозв’язок.

Мініатюрний пристрій з відеокамерою на вхідних дверях виконує ті ж функції, що і звичайний вічко, але при цьому значно підвищує безпеку і захист від несанкціонованого проникнення.

Дзвінок з відеокамерою встановлюється на лицьову сторону дверей, а монітор – всередині приміщення

Переваги та недоліки Wi-Fi-вічок

Wi-Fi-відеоглазкі є найбільш затребуваними моделями з цього виду бездротових пристроїв. У порівнянні з аналогічним обладнанням вони мають ряд переваг:

 • монтаж відеоглазка не вимагає професійної підготовки і може бути проведений самостійно,
 • відеоспостереження приховано від відвідувачів, так як за зовнішнім виглядом пристрою практично не відрізняються від звичайних очок,
 • власник житла має можливість вести дистанційне спостереження за простором перед вхідними дверима, що підвищує рівень безпеки,
 • періодично можна переглядати журнал відвідувачів через Wi-Fi-з’єднання,
 • запис панорами перед вхідними дверима проводиться автономно в залежності від виставлених параметрів,
 • до відеоглазка можна підключити тривожну сигналізацію і різні бездротові датчики.

Разом з тим є і певні недоліки, які, втім, часто властиві й іншим різновидам очок:

 • можливість паралізувати роботу відеоглазка, використовуючи механічний вплив,
 • можливість обмежити доступ до збору відеоінформації, закривши об’єктив клейкою стрічкою або аналогічними предметами,
 • вплив електромагнітних завад на проходження Wi-Fi-сигналу.

Як вибрати відеоочко

Перед тим як купити Wi-Fi-відеоочко, необхідно вибрати найбільш підходящу модель виходячи з ціни і технічних параметрів. Так як на сучасному ринку пропонується величезна кількість типів відеоглазків, зорієнтуватися в цьому питанні досить складно.

Не потрібно відразу ж кидатися на дорогі моделі, які рясніють різноманітними функціями. Для початку потрібно тверезо оцінити необхідність тієї чи іншої опції і вирішити, чи потрібна вона вам. Виходити треба перш за все з цілей, які переслідує покупка відеоглазка. Можливо, що для вас з запасом підійде найдешевша модель з чорно-білим зображенням.

Для початку потрібно визначитися з кутом огляду відеоглазка. Для дверей на бічній стіні сходового майданчика найкращим варіантом є кут з горизонтальною площиною до 170o. Для фронтальних дверей на майданчику досить буде кута до 120o.

Кут огляду відеоглазка по горизонталі повинен становити від 120 до 170 градусів в залежності від розташування двері

Потім можна переходити до інших характерних особливостей відеоглазків. В першу чергу, до таких особливостей можна віднести функціональність і конструктивні особливості.

По набору функцій Wi-Fi-відеоглазкі можна умовно розділити на наступні категорії.

 1. З відображенням на дисплеї – найпростіші пристрої, ціна яких мінімальна.
 2. Із записом – пристрої, які можна поєднати з датчиками спостереження і сигналізації. Є найбільш популярними серед покупців, але мають великий ціновий розкид.
 3. З датчиками руху – обладнуються вбудованими детекторами, початківцями відеозапис при будь-якої активності перед вхідними дверима.
 4. З інфрачервоними датчиками, які включаються в повній темряві і дозволяють ідентифікувати відвідувача.
 5. З GSM-модулем – дозволяють відправляти MMS-фотографії відвідувачів і SMS-повідомлення на смартфон власника житла.

  У продажу можна знайти різні види види Wi-Fi-відеоглазків по функціональності і виконання

За конструктивними особливостями Wi-Fi-відеоглазкі можна розділити на кілька різновидів.

 1. Безкорпусні – мають невеликий розмір, легко встановлюються в двері, але може виникнути необхідність збільшити стандартне отвір для вічка.
 2. Корпусні – переважно використовуються в дверях, мають вихід на вулицю. Видеоглазки такого типу надійно захищені від зовнішнього впливу і мають підвищену тепло- і вологоізоляцію.
 3. З циліндричною камерою – дуже зручні при монтажі, але можуть виступати з дверного полотна.

Настроюються моделі відеоглазків

Настроюються Wi-Fi-відеоглазкі поширені найменше. Застосовуються, як правило, в офісах і в тих місцях, де ведеться дистанційне відеоспостереження. У домашніх умовах дуже зручні для використання інвалідами та людьми похилого віку. Радіосигнал передається на переносний приймач-реєстратор з монітором за допомогою антени, яка знаходиться безпосередньо на очку з відеокамерою. Можуть підключатися до комп’ютера або до телевізора. Для підключення на аналоговому телевізорі виділяється канал і налаштовується частота. На цифрових телевізорах, комп’ютерах і ноутбуках необхідно провести ручний або автоматичний пошук каналу.

Radio DVR

Однією з кращих моделей, що настроюється типу є Radio DVR. Вона передає кольорове зображення, працює повністю в автономному режимі і дає можливість зробити відеозапис в онлайн-режимі. Існує можливість запису на карту microSD ємністю не більше тридцяти двох гігабайт. Процес запису починається при натисканні на кнопку дзвінка або при спрацьовуванні датчика руху.

Передача Wi-Fi-сигналу в моделі Radio DVR походить від відеокамери до переносного приймача-реєстратору

Основні переваги моделі Radio DVR:

 1. Передача відеосигналу по Wi-Fi. Радіоканал між відеоглазка і приймачем-реєстратором дає можливість здійснювати спостереження за тим, що відбувається біля вхідних дверей з сусіднього приміщення.
 2. Активація відеозапису по руху. Відеокамера включається при будь-якому русі в зоні огляду відеокамери.
 3. Інтерфейс на моніторі-реєстратора повністю русифікований.
 4. Можливість робити фотографії і відеоролики в ручному режимі.
 5. Висока роздільна здатність кольорового монітора дозволяє зробити більш якісний знімок відвідувача.
 6. Циклічність запису. При переповненні microSD нові записи будуть накладатися поверх старих.
 7. Функція автовідключення монітора дозволяє економити заряд акумулятора.
 8. Можливість запису на microSD відеороликів до сорока двох годин.
 9. Налаштовуються такі параметри, як поріг чутливості датчика руху, час, необхідний датчику для реакції на рух, швидкість і гучність тривожної сигналізації.

Є у цього відеоглазка і недоліки:

 1. Низька стійкість радиомодуля до електромагнітних полів.
 2. Швидка розрядка акумуляторних батарей при низькотемпературному режимі.
 3. Невеликий температурний діапазон, при якому забезпечується нормальне функціонування пристрою.

Роздрібна ціна приладу складає трохи більше 10 тисяч гривень.

Radio Smart

Непогано зарекомендувала себе на ринку модель Radio Smart. Відеоглазок має переносний приймач-реєстратор, який приймає радіосигнал при спрацьовуванні датчика руху або натисканні на кнопку дзвінка.

Переносний монітор моделі Radio Smart не вимагає установки на полотно двері

Основні переваги моделі Radio Smart:

 1. Активація відеозапису по руху. Відеокамера включається при будь-яких змінах в кадрі.
 2. Налаштовуються такі параметри, як час, необхідне датчику руху для реакції на рух, і умова включення відеозапису – при натисканні на кнопку дзвінка або при русі в зоні огляду камери.
 3. Циклічність запису. При переповненні microSD нові записи будуть накладатися поверх старих.
 4. Зручність у використанні для інвалідів та людей похилого віку. Можна дивитися зображення на екрані монітора, не підходячи до дверей.

Основні недоліки:

 1. Низька стійкість радиомодуля в зоні дії електромагнітних полів.
 2. Швидке зниження рівня заряду акумуляторних батарей при низькій температурі.

Коштує такий відеоочко близько 9 000 гривен.

Wi-Fi-відеоглазкі із записом

Видеоглазки цього типу використовуються в місцях, де є необхідність ведення постійної відеозапису – в великих торгових центрах, аеропортах і вокзалах, банках і офісах. Як правило, такі пристрої комплектуються більш широким екраном і відеокамерою з великою зоною огляду.

Sititek Eye

Однією з кращих моделей із записом є Sititek Eye. Відеоглазок працює в автономному режимі, харчування здійснюється від чотирьох стандартних батарейок типу АА. Дозволяє робити запис двох тисяч шестисот відеороликів тривалістю по десять секунд.

Основні переваги відеоглазка Sititek Eye:

 1. Конструкція блоку камери дозволяє вбудовувати відеоочко у вхідні двері різної товщини. На відміну від інших пристроїв, які розраховані на стандартну двері шириною до шістдесяти міліметрів, Sititek Eye можна встановити в полотно до 110 мм.
 2. Зовнішній модуль виконаний з повною імітацією простого вічка. Такий камуфляж повністю приховує від відвідувача то, що він відбивається на дисплеї з внутрішньої сторони.
 3. Просте управління дозволяє користуватися цим приладом людям будь-якої вікової категорії. При натисканні на кнопку відеопанелі на дисплей буде виводитися відеоролик тривалістю до десяти секунд, щоб повністю пізнати відвідувача.
 4. Детальний і якісне відображення на дисплеї, отримане завдяки відеокамері з роздільною здатністю 1,3 Мп. У той же час більшість відеоглазків мають вбудовану камеру з роздільною здатністю 0,3 Мп.

  Комплект з відеокамери і дисплея Wi-Fi-відеоглазка Sititek Eye монтується на дверне полотно шириною до 110 мм

Основні недоліки моделі:

 1. Невеликий кут огляду – 120-165o.
 2. Відсутність інфрачервоних датчиків.

Рекомендована роздрібна ціна на цей відеоочко становить 5 590 руб.

Optimus DB-01

Добре зарекомендувала себе на споживчому ринку така модель, як Optimus DB-01.

Відеоглазок з двома інфрачервоними датчиками і широкоформатного внутрішнім монітором має великий кут огляду

Основні переваги відеоглазка:

 1. Висока роздільна здатність дисплея.
 2. Хороший рівень відеофіксації при поганому освітленні і в нічний час завдяки двом інфрачервоним датчикам.
 3. Включення відеозапису при русі перед дверима.
 4. Можна налаштувати дзвінок, виставити значення часу і дати.
 5. Доступна ціна – від 5 100 гривень.

Основні недоліки:

 1. У комплекті відсутня карта пам’яті.
 2. Висока чутливість до низьких температур.

Відео: що являє собою відеоочко із записом

Бездротові відеоглазкі з датчиком руху

Видеоглазки цього типу дозволяють здійснити включення відеокамери не тільки при натисканні відвідувачем на кнопку дзвінка, але і при будь-якому русі в зоні огляду. Власник житла, перебуваючи далеко від дому, зможе після спрацьовування датчика руху підключитися до відеоглазка по Wi-Fi-мережі і переглянути панораму перед вхідними дверима, а також встановити аудіозв’язок з відвідувачем.

City-D100

Безумовним лідером серед Wi-Fi-відеоглазків з датчиками руху є City-D100. Він повністю автономний і працює від вбудованих в корпус акумуляторів. З його допомогою проводиться відеофіксація всіх відвідувачів, які наближаються до вхідних дверей. Так як пристрій активується, тільки якщо є рух в зоні огляду, простір на карті пам’яті витрачається економно, що дає можливість записати більшу кількість відеоінформації.

Комплект відеокамери і дисплея Wi-Fi-відеоглазка City-D100 має вбудований датчик руху

Основні переваги Wi-Fi-відеоглазка City-D100:

 1. Порівняно невисока ціна. Такий комплект в роздріб коштує 5 800 гривень.
 2. Можливість інтегрування в домашню систему відеоспостереження.
 3. Дистанційний контроль за зоною огляду перед вхідними дверима.
 4. Вбудований датчик руху.

Основні недоліки пристрою:

 1. Невеликий кут огляду відеоглазка, який дозволить забезпечити всебічний перегляд перед вхідними дверима.
 2. Можливість заклеїти відеоочко для того, щоб закрити зону огляду.

Falcon Eye FE-VE02

Друга модель, яка користується хорошим купівельним попитом, це Falcon Eye FE-VE02. Функція реагування на рух дозволяє зафіксувати те, що відбувається за дверима не тільки по дзвінку, а й за будь-якої активності поряд з квартирою або будинком. Для того щоб уникати включення відеозапису при помилковому спрацьовуванні, у відеоглазка можна налаштувати параметри включення тільки при певних умовах.

Відеокамера відеоглазка Falcon Eye FE-VE02 має вбудований датчик руху, а внутрішній монітор – можливість підзарядки від USB-кабелю

Основні переваги цього відеоглазка:

 1. Можна налаштовувати тривалість відеозапису.
 2. Налаштування роздільної здатності зображення.
 3. Індикація рівня розрядки акумуляторної батареї.
 4. Можна заряджати батарею через USB-кабель.
 5. Зручний інтерфейс.
 6. Два варіанти кольору корпусу: срібний і коричневий.

Основні недоліки:

 1. Відсутня режим безперервної відеозапису.
 2. Невеликий набір мелодій для дзвінка.

Розкид цін на цю модель досить великий – від 5 140 до 7 800 гривень.

Відео: як працює відеоочко з датчиком руху і записом на карту

Видеоглазки з вбудованим модулем GSM

Видеоглазки з модулем GSM з’явилися на споживчому ринку порівняно недавно. Найкраще вони підходять для багатоквартирних будинків, так як дозволяють дистанційно відстежувати обстановку біля вхідних дверей своєї квартири і контролювати прихід відвідувачів через підключення до відеоглазка, інтегрованого у внутриквартирную Wi-Fi-мережу. Це один з найбільш технологічних типів в сегменті відеоглазків.

Sititek i3

Дуже популярною моделлю серед споживачів є Wi-Fi-відеоочко Sititek i3. Він може бути обладнаний відеосігналізаціей, що спрацьовує на будь-який з датчиків, встановлених в квартирі. Сигнал про спрацювання відразу ж передається на смартфон власника житла.

Комплект з відеокамери і дисплея Wi-Fi-відеоглазка Sititek з вбудованим GSM-модулем дозволяє передавати MMS-фотографії на смартфон власника житла

Основні переваги моделі:

 1. Можливість передавати на смартфон MMS-фотографії відвідувачів.
 2. Висока роздільна здатність дисплея внутрішнього монітора.
 3. Передача SMS-повідомлень на смартфон власника.
 4. Наявність карти пам’яті великого обсягу для запису відеороликів.

Основні недоліки:

 1. Ні регулювання якості MMS-фотографій.
 2. Наявність спотворень зображення на дисплеї при знаходженні поблизу відеокамери джерел яскравого освітлення.
 3. Досить висока ціна – 13 990 гривень.

Rollup iHome8

Ще більшу популярність має відеоочко Rollup iHome8. Він має широкий спектр можливостей для системи безпеки повсякденного рівня. Є багатофункціональним пристроєм для спостереження, відеозапису і аудіозв’язку.

Внутрішній монітор відеоглазка Rollup iHome8 має русифікований інтерфейс

Основні переваги Rollup iHome8:

 1. Русифікований інтерфейс.
 2. Можливість передачі на смартфон MMS-фотографій відвідувачів.
 3. Високоякісне дозвіл дисплея внутрішнього монітора.
 4. Передача SMS-повідомлень на смартфон власника, якщо в пристрої встановлена ​​SIM-карта.
 5. Наявність карти пам’яті великого обсягу.

Основні недоліки відеоглазка:

 1. Досить висока ціна – за цей прилад доведеться віддати 16 900 гривень.
 2. Невеликий кут огляду.

Відео: як комплектується Wi-Fi / GSM відеоочко iHome

Як встановити і налаштувати Wi-Fi-відеоочко

Монтаж і установка всіх видів Wi-Fi-відеоглазків є стандартним процесом, який виконується відповідно до вказівок до пристрою інструкцією. Провести його самостійно зможе будь-яка людина, що вміє володіти мінімальним набором інструментів. На всіх сучасних дверях при виготовленні робиться технологічний отвір під звичайний оптичний вічко, так що додатково нічого висвердлюють не потрібно. Необхідність у збільшенні діаметра отвору може виникнути тільки в тому випадку, якщо відеоочко має нестандартні розміри. Через технологічний отвір проводиться з’єднання між зовнішнім модулем і внутрішнім монітором.

Все відеоглазкі мають практично однакову комплектацію:

 • внутрішній і зовнішній блок,
 • кронштейн для кріплення монітора,
 • подовжена втулка для монтажу в товсті двері,
 • кріплення,
 • Інструкція з експлуатації.

  Комплект відеоглазка зазвичай складається з зовнішнього блоку з камерою, внутрішнього монітора, сполучних проводів і кріплення

Схема монтажу відеоглазків, як правило, стандартна і не сильно відрізняється на різних моделях. Необхідно встановити монітор в квартирі і зовнішній викличної блок на зворотному боці полотна і з’єднати їх за допомогою кабелю.

Монтаж відеоглазка полягає в установці і з’єднанні один з одним зовнішнього і внутрішнього блоків

послідовність робіт

Монтаж Wi-Fi-відеоглазка можна провести в кілька етапів.

Процес установки відеоглазка можна розділити на п’ять основних етапів

Попередньо необхідно заміряти бічну ширину дверного полотна. Модель відеоглазка, яку ви збираєтеся купувати, не повинна мати виступів при монтажі.

 1. Провести шлейф, що йде від зовнішнього модуля, через технологічний отвір в дверному полотні і закріпити відеокамеру на зовнішній стороні дверей. Кріплення може здійснюватися двосторонній клейкою стрічкою або стопорним кільцем, розташованим на внутрішній стороні дверей.
 2. Прикласти до внутрішній стороні дверного полотна сталевих кронштейн, призначений для кріплення внутрішньої відеопанелі, і протягнути в нього шлейф.
 3. Стягнути гвинтами або сталевою скобою кронштейн із зовнішнім модулем.

  Проведіть шлейф через технологічний отвір, закріпіть зовнішній модуль, видаливши захисний шар з клейкої стрічки, а потім стягніть його з кронштейном

 4. Вставити у внутрішній монітор акумуляторні батареї, карту пам’яті microSD і SIM-карту, що забезпечує зв’язок зі смартфоном.
 5. Приєднати роз’єм шлейфу зовнішнього модуля до гнізда на внутрішній відеопанелі.
 6. Закріпити внутрішню видеопанель на кронштейні.

  Підключіть шлейф від зовнішнього модуля до гнізда внутрішньої відеопанелі, а потім закріпіть видеопанель на кронштейні

 7. Включити видеопанель і перевірити її в роботі.

  Увімкніть пристрій і перевірте якість зображення

 8. Перевірити рівень заряду акумулятора і в разі необхідності провести підзарядку або замінити на запасний комплект.

Відео: правила установки і монтажу Wi-Fi-відеоглазка своїми руками

Як провести настройку Wi-Fi-відеоглазка і підключити його до смартфону через маршрутизатор

Після установки Wi-Fi-відеоглазка і його включення необхідно відразу ж провести настройку, підключити його до смартфону власника житла і налаштувати підключення через маршрутизатор по Wi-Fi-мережі.

Перш за все, слід враховувати, що настройка різних моделей відеоглазків виконується по-різному, але алгоритм настройки схожий. Існують русифіковані і нерусифікованою версії меню. Ну і, звичайно, інтерфейс меню багато в чому залежить від виробника відеоглазка. При роботі з меню налаштувань необхідно спиратися на інструкцію з експлуатації, яка додається до відеоглазка при продажу.

Для того щоб організувати роботу відеоглазка Wi-Fi / GSM зі смартфоном і реалізувати такі функції, як відеотрансляція, селекторна зв’язок, MMS-повідомлення та інші, необхідно інсталювати на смартфон з наступним програмним забезпеченням:

 • для Android – WiFi ГлазOK bb-mobile або Rollup з інтернет-магазину Play Market.
 • для iOS – Rollup Smart-Doorbell з інтернет-магазину App Store.

Головне меню налаштувань Wi-Fi-відеоглазка, як правило, аналогічно на всіх моделях. Тому алгоритм сполучення зі смартфоном практично ідентичний.

Головне меню налаштувань виглядає приблизно однаково у більшості моделей

Пряме сполучення відеоглазка зі смартфоном

Для сполучення відеоглазка зі смартфоном в його головному меню потрібно виконати наступні дії:

 1. Доторкнутися до сенсорної піктограмі VideoServer.

  Доторкніться до піктограми VideoServer

 2. Доторкнутися до іконки меню у верхньому лівому кутку вікна відеосервісу.

  Доторкніться до іконки меню у верхньому лівому кутку вікна «Відеосервіс»

 3. Вибрати пункт меню user binding window, щоб отримати доступ до інтерфейсу сполучення.

  У вікні «Меню» виберіть пункт user binding window

 4. Отримати від смартфона запит на виконання сполучення з відеоглазка.

  Отримайте запит на пару з відеоглазка

 5. Доторкнутися до клавіші Accepted.

  Підтвердіть сполучення зі смартфоном, натиснувши кнопку Accepted

На смартфоні необхідно виконати наступні дії:

 1. Запустити програму Rollup і вибрати режим пошуку пристроїв.
 2. Серед виявлених пристроїв вибрати відеоочко. Номер відеоглазка вказується в його меню налаштувань, в підміню user binding window.
 3. Підтвердити між пристроями пару.

  Підтвердіть об’єднати пристрої на смартфоні

Функція віддаленого доступу до відеоглазка в режимі онлайн налаштована.

Підключення Wi-Fi-відеоглазка до смартфону через маршрутизатор

Щоб відеоочко міг працювати з додатком Rollup на смартфоні, його необхідно підключити до домашньої Wi-Fi-мережі. Для цього необхідно:

 1. В меню налаштувань бездротової мережі доторкнутися до піктограми Wi-Fi.
 2. У меню, Wi-Fi доторкнутися до пункту Rollup.
 3. За запитом ввести пароль доступу до домашньої Wi-Fi-мережі.
 4. Дочекатися з’єднання додатки Rollup з маршрутизатором.
 5. Зберегти підключений пристрій в меню реєстрації.

Зберегти пристрій в меню реєстрації можна також, якщо відсканувати QR-код для отримання ідентифікатора пристрою.

Відео: настройка і підключення смартфона до Wi-Fi-відеоглазка через маршрутизатор

Конструктивні особливості Wi-Fi-відеоглазків безперервно удосконалюються, з кожним роком ці пристрої стають зручніше і функціональніша. Якщо перші відеоглазкі могли тільки відображати людини, який стоїть біля вхідних дверей, на екрані монітора, то зараз вже нікого не дивує, що з їх допомогою господар може поговорити з відвідувачем або підтвердити статус датчиків системи «Розумний будинок». Згодом бездротові відеоглазкі повністю замінять звичайні оптичні прилади і будуть вбудовані в систему управління житлом. Тому необхідно мати уявлення про те, що собою представляють ці корисні прилади та як їх можна використовувати в повсякденному житті.

Ссылка на основную публикацию