Огляд WZ-132-1 – новий китайський легкий танк 10 рівня World of Tanks

З майбутнім оновленням 9.18 в гру будуть внесені істотні зміни. Зокрема, гілки легких танків просунути до 10-го рівня. Відповідно у танків китайської гілки дослідження з’явиться нова топова легка машина WZ-132-1. В даний час танк проходить випробування на тестовому сервері, однак, певна думка про техніку вже склалося. Тому пропонуємо вашій увазі огляд по WZ-132-1.

Історичні факти WZ-132-1

До середини 60-их років відносини між Китаєм і Радянським Союзом стали напруженими до межі. Не маючи більше можливості розраховувати на технічну допомогу СРСР в доступній для огляду перспективі, китайське військове керівництво приступила до створення власних бойових броньованих машин, намагаючись не залежати від радянських розробок. Легкий танк WZ-132 був спроектований в цей час, поряд з більш відомими проектами «Тип 59», «Тип 62» та «Тип 63». Однак, його ТТХ виявилися занадто високими, а вимоги до заводського обладнання занадто складними, щоб промисловість КНР могла освоїти масове виробництво. Тому до середини 70-их проект ще не раз переглядався. Танк мав масу 22.5 т, екіпаж з 4 чоловік, був озброєний 100-мм гладкоствольною зброєю, одним 12.7-мм кулеметом і двома 7.62-мм кулеметами. Двигун дозволяв йому розвивати швидкість до 65 км / год по шосе. Модель WZ-132-1 серійно не здійснювалася, а все створені прототипи були використані як мішені в ядерних випробуваннях.

Тактико-технічні характеристики WZ-132-1

Почнемо з параметрів виживання. Запас міцності WZ-132-1 становить 1 500 одиниць. В принципі, це непоганий показник, хоча і помітно нижче, ніж у однокласників. Радіус огляду танка становить 425 метрів. У порівнянні з іншими вводяться в гру машинами, «китаєць» виходить підсліпуватим, хоча огляд можна збільшити навичками екіпажу і вибором додаткового обладнання.Потрібно відзначити, що у танка високий коефіцієнт непомітності, на що вказує низький силует машини. Ще однією перевагою WZ-132-1 є непогана швидкість і відмінна маневреність. Максимальна швидкість набирається повільніше, ніж інші легкі танки десятого рівня, але в цілому, динаміка у машини непогана.

На даний момент тестуються наступні тактико-технічні характеристики американського легкого танка WZ-132-1 World of Tanks:

У плані озброєння, WZ-132-1 не виглядає обділеним. 105-міліметрове знаряддя здатне пробивати броню в 246 мм бронебійним снарядом, завдаючи в середньому 390 одиниць утрати за постріл. З огляду на швидкість перезарядки гармати, ДПМ WZ-132-1 варіюється в межах 2 460 одиниць. Показник не є еталонним, але цифри виглядають переконливо для світляка. Варто відзначити, що бронепробітіе голдових снарядів становить 280 міліметрів, що дозволяє впевнено почувати себе серед однокласників.Інші показника знаряддя виглядають не настільки ординарно. У машини великий розкид, але досить вражаюча швидкість відомості. Стабілізація у знаряддя середня, але цілком достатня для комфортної стрільби на ближніх і середніх дистанціях.

У плані УВН у WZ-132-1 простежується основна проблема всіх «китайців»: знаряддя опускається вниз за все на 5 градусів, тому використовувати перевагу бронювання вежі, граючи від рельєфу, не вийде.

Бронювання WZ-132-1

У плані бронювання, WZ-132-1 виглядає солідно, враховуючи, що мова йде про легкий танку. Лобова проекція вежі має 200 міліметрів броні, розташованої під хорошими кутами і скосами. Це вказує, що вежа у танка буде рикошетне і пробити машину в лоб буде вельми проблематично. Бічні листи посилені противокумулятивной гратами. Повні значення бронювання представлені нижче, особливо відзначити нічого.Справи з бронюванням корпусу йдуть не так гладко. Тут в лобовій проекції всього 50 міліметрів, що навіть з урахуванням гарного кута бронеплити не виглядає серйозною перешкодою для знарядь однокласників. З бортами справи йдуть ще гірше, хоча тут встановлені екрани.

Вибір обладнання та перків екіпажу на WZ-132-1

Почнемо з вибору модулів. У плані вибору обладнання, WZ-132-1 мало відрізняється від інших легких танків. Тому слоти заповнюються так:

 • Досилатель – встановлюється практично на будь-яку техніку, щоб збільшити ДПМ.
 • Стабілізатор – виправляємо «шкутильгаючу» точність.
 • Просвітлена оптика – не забуваємо, що ми світляк, з досить посереднім радіусом огляду.

Втім, просветлёнку можна замінити поліпшеною вентиляцією. Це не тільки поліпшить радіус огляду, а й забезпечить невеликий бонус до всіма характеристиками.

При виборі досліджуваних перків не варто відходити прийнятих стандартів, тому вивчаємо навички в такій послідовності:З бойовими расходниками вибір невеликий, тому завантажуємо стандартне спорядження.

Тактика гри на WZ-132-1

Як грати на WZ-132-1? Якщо правильно розставити пріоритети і враховувати сильні і слабкі сторони техніки, від гри на топовом «китайця» можна отримати максимум задоволення.

Потрібно пам’ятати, що танк має вражаючий коефіцієнт маскування, тому можна грати від пасивного засвіти: займаємо щільні кущики, що не стріляємо і підсвічувати команді необережно висунулися супротивників. Крім цього, можна відразу рвонути назустріч команді червоних, благо хороша максимальна швидкість дозволяє це зробити. Граючи від активного світла, засвічує роз’їзд супротивника і в подальшому не даємо їм розслабитися.Головне, намагаємося не затримуватися на одному місці: крутимо карусель і виглядаємо необережного противника. WZ-132-1 цілком може закрутити будь-якого тяжа в грі, роздаючи шкоди в незахищені борту. Прямої конфронтації з важкими танками краще уникати: в лоб пробити сталевого монстра не вийде, а розмінювати порівняно невеликий запас міцності вельми необачно.

Крім цього, можна грати «від вежі». Така тактика буде дуже ефективна на міських картах, де можна сховавши ВЛД і НЛД за укриттям, приймати міський знаряддя рикошети і наносити противнику шкоди. У польових умовах така тактика може не спрацювати: УВН у танка просто жахливі.

В цілому, намагаємося не залишати поза увагою міні-карту і своєчасно реагуємо на зміну ситуації в бою. Не варто забувати, що ми маємо справу з легким танком, здатним швидко міняти фланги.

Відгук по легкому танку 10 рівня WZ-132-1

WZ-132-1 в world of tanks не є винятком із загального правила: розробники не вводять в гру абсолютно ідеальні машини, щоб не викликати явного дисбалансу. Відповідно кожен танки має сильні і слабкі сторони, знаючи які, можна скористатися наявними можливостями техніки з максимальним ККД.

До явних переваг машини можна віднести такі параметри:

 • Міцна лобова броня вежі.
 • Екрановані борту корпусу та башти.
 • Рухливість.
 • Високий коефіцієнт непомітності.
 • Пристойний ДПМ і разовий шкоди.
 • Непогане бронепробітіе.

Істотними недоліками вважаються такі показники:

 • Міцність.
 • Слабка динаміка.
 • Точність.
 • УВН.

Знаючи ці особливості, можна постаратися нівелювати недоліки модулями і Перкі екіпажу. WZ-132-1 має середні значення маневреності, а також огляд в 410 метрів, знаряддя досить потужне, але йдеться не про малі, так би мовити гра буде така ж, як і зараз на WZ-132.

Ссылка на основную публикацию