Оглядач Яндекс: теми оформлення для браузера

Поява Яндекс браузера на мобільному ринку було сприйнято досить холодно користувачами. До цього частина з них успішно користувалося Хромом, а інша половина була вірна старої-доброї Мозілли і Опері. Проте, новий веб-оглядач виявився дуже успішним, і затьмарив всі існуючі нині браузери. Секрет його популярності простий: Yandex функціональний, зручний і зрозумілий кожному, навіть починаючому користувачеві і головне налаштувати і встановити яндекс.браузер дуже просто. Втім, дана стаття не є одою Яндексу. Цього разу ми поговоримо про те, як завантажити і встановити теми для яндекс браузера.

Де знайти теми

Погодьтеся, було б цілком логічно бачити у даного оглядача свій магазин зі всілякими темами. І, зрозуміло, в перший час після того, як він з’явився, користувачі саме його і шукали. Але не тут-то було, магазину немає! Справа в тому, що Yandex-браузер побудований на тій же самій базі, що й Google Chrome – Chromium. Це говорить про те, що алгоритм скачування і установки тим і розширень у них приблизно один і той же. Ну, а щоб знайти саме той додаток, що потрібно вам, відвідайте інтернет-магазин від Хром. Там ви знайдете різноманітні доповнення, розширення, а також, зрозуміло, теми для Google Chrome і яндекс.браузер.

Як вибрати тему

Насправді, вибрати яндекс теми оформлення для браузера дуже просто. Повторюся, в магазині для скачування софту необхідно знайти пунктик «Теми», і клікнути на нього. Далі ви побачите сторінку, яка умовно поділяється на дві частини. Перша містить у собі теми від «вільних» художників, друга – від розробників Google.

Незалежно від того, яку з цих двох груп ви виберете, вам буде запропоновано відфільтрувати категорії тим за такими параметрами: рекомендовані теми, популярні серед користувачів, теми, які мають високий рейтинг. Крім того, фільтр можна не встановлювати, але так доведеться переглядати всі існуючі в магазині теми, а їх там дуже багато.
Вибравши вподобану тему, не поспішайте відразу ж її встановлювати, спочатку ознайомтеся з її параметрами. Для цього клікніть по ній мишкою, і дочекайтеся, поки відкриється нове вікно або вкладка. Там буде перерахована основна інформація, яка має безпосереднє відношення до заданої оформлення браузера, а саме: скріншот сторінки, який дозволяє побачити тему «в дії», дата її останнього оновлення, розмір, відомості про версії, а також відгуки інших користувачів. Якщо все сподобалося, знайдіть поруч з темою кнопку «Безкоштовно», почнеться процес скачування, після чого ви зможете насолоджуватися обраною темою у всій красі.

Що ж, я сподіваюся, що процес вибору і установки теми для Яндекс-браузера не займе у вас багато сил і часу!

Ссылка на основную публикацию