One Messenger – універсальний клієнт для декількох месенджерів

Месенджери останнім часом стають все популярнішими, поступово витісняючи інші способи спілкування. Вони працюють набагато швидше, ніж email, вони такі ж зручні, як традиційні телефонні дзвінки і sms. Як правило, одним месенджером користувачі не обмежуються, і доводиться тримати на комп’ютері кілька клієнтських додатків, що не дуже зручно. Вирішити проблему можна за допомогою універсального клієнта.

One Messenger – все в одному

Об’єднати спілкування в єдиному клієнті можна за допомогою програми для Windows 10, яке так і називається -. У програмі можна відкрити веб-версії найпопулярніших месенджерів:

  • Skype;
  • WhatsApp;
  • Telegramm;
  • Facebook Messenger;
  • Hangouts;
  • WeChat і ін.

відбувається прямо з Магазину Windows, всі дії користувача зводяться до натискання кнопки «Отримати додаток». Програма безкоштовна, мова інтерфейсу тільки англійська. Після установки і першого запуску натискаємо кнопку «Get Started» і приступаємо вихідні установки.

Клацаємо іконку вибору поточного месенджера і логіном.

В процесі роботи після натискання на цю іконку відбувається перемикання між мессенджерами.

Для зручності роботи на сторінці налаштувань слід залишити включеними сервіси, з якими ми працюємо, вимикайте, а також виставити сервіс, який буде відкриватися за замовчуванням.

Якщо ви вже працювали в веб-версії месенджера, то при підключенні його в One Messenger побачите знайомий браузерні інтерфейс. Крім повідомлень, які, до речі, відображаються в панелі повідомлень Windows, підтримуються також прийом і передача файлів.

З інших цікавих опцій можна відзначити можливість роботи з двома мессенджерами одночасно (опція «Split View» в меню вибору) і установку пароля на запуск програми в загальних налаштуваннях.

замість післямови

За допомогою One Messenger об’єднати кілька месенджерів в один універсальний клієнт. Сама ця ідея не нова, раніше виходили подібні програми (Imo, Pidgin), тепер аналогічне рішення з’явилося і для Windows 10. І хоча на перший погляд One Messenger здався дещо «сируватим» і не дуже зручним, будемо сподіватися, що з часом розробники поліпшать це додаток і додадуть в нього й інші месенджери разом з клієнтами соцмереж.

Ссылка на основную публикацию