Онлайн PR-агентство PRonline запускає новий сервіс


Онлайн PR-агентство PRonline запускає новий сервіс

12 квітня 2012 року, Київ. Перше в Україні онлайн-агентство PRonline, створене в рамках холдингу -Vision, розширює спектр послуг. Тепер його клієнти, російські підприємці і компанії, зможуть не тільки оперативно розсилати новини по широкому колу ЗМІ, а й проводити веб-конференції безпосередньо на сайті wwwpronlineru. Першими користувачами веб-конференцій PRonlineтанут гості стенду онлайн-агентства, який буде організований в рамках щорічного виїзного форуму РІФ + КІБ: головне весняне захід -галузь пройде з 18 по 20 квітня 2012 року в підмосковному пансіонаті «Лісові далі».

Сервіс дасть можливість клієнтам PRonlineустраівать ділові наради, проводити прес-конференції і лекції, спілкуватися з клієнтами та партнерами за допомогою відеозв’язку. Сучасні інтернет-технології сьогодні дозволяють проводити повноцінні заходи без очного присутності учасників – кожному з них потрібно лише підключитися до веб-конференції зі свого комп’ютера і приєднатися до обговорення.

 

Завдяки новій послузі користувачі PRonlineсмогут істотно оптимізувати свої витрати і направити кошти, які раніше витрачалися на організаційні моменти, безпосередньо на розвиток бізнесу. З веб-конференціями відпадає необхідність в дорогих відрядженнях, оренді конференц-залів і т.п. Крім того, інноваційний сервіс істотно заощаджує час, що важливо для будь-якої ділової людини, а, перебуваючи у власному офісі, кожен співрозмовник відчуває себе комфортно і, як наслідок, розташований до відкритого діалогу.

Нова послуга, створена в партнерстві з порталом webinar., Буде доступна в складі пакетів, які передбачають одночасно і розсилку прес-релізів з широкого кола ЗМІ, і проведення веб-конференцій. В даний час тестування сервісу повністю завершено, і після закінчення форуму РІФ + КІБ він буде відкритий для будь-якого користувача PRonline.

«Все більше бізнес-процесів переходить в інтернет, і ми прагнемо надавати в розпорядження наших клієнтів найсучасніші напрацювання, – говорить генеральний директор холдингу -VisionВладімір Виноградов. – Наші послуги з оперативної розсилці новин, коли підприємець, по суті, стає власником власного-агентства, виявилися дуже затребуваними – впевнений, що і число користувачів веб-конференцій буде не меншим ». 

 ________________________________________________________________________

Про -Vision:

Холдинг Pro-Vision – одна з найвідоміших російських компаній, що спеціалізуються в сфері маркетингових комунікацій. З моменту заснування в 1998 році -Vision реалізував понад 700 масштабних проектів, які отримали визнання професійної спільноти як в Україні, так і на міжнародному рівні. Проекти холдингу удостоєні престижних міжнародних нагород, серед яких SabreAward, і ін. Президент холдингу Pro-Vision Володимир Виноградов нагороджений РАСО «За внесок в розвиток галузі PR і популяризацію професії».

Про PRonline.ru:

Перше в Україні онлайн PR-агентство, що входить в структуру холдингу Pro-Vision, що спеціалізується на просуванні брендів в мережі Інтернет. Основним напрямком діяльності агентства є розсилка прес-релізів і новин від імені представників бізнесу. PRonline.ru дає можливість власникам бізнесу скористатися перевагами інтернет-комунікацій і безпосередньо звернутися до журналістів цільових ЗМІ.

Ссылка на основную публикацию