Онлайн установка драйверів windows 7 – покрокова інструкція

Вітаю всіх читачів мого блогу!

Після недавньої переустановлення операційної системи вирішив перевірити, чи не вийшли нові версії драйверів. Застаріле ПО гальмує роботу комп’ютера, тому важливо його оновлювати. Для економії часу вирішив не робити все вручну, а спробувати провернути все це через інтернет. І як виявилося, онлайн установка драйверів windows 7 істотно полегшує завдання.

Хоча довелося використовувати кілька варіантів. Ну і, звичайно ж, я вирішив поділитися з вами новими знаннями, щоб ви і ваші друзі не просиджували годинами за ПК, нишпорячи по мережі в пошуках потрібного софта!

спеціальне ПО

Цей варіант мені сподобався найбільше, так як займає він мінімум часу. Щоб знайти майже все потрібне для ноутбука, я вирішив скористатися утилітами автоматичного оновлення програмного забезпечення. У мережі їх багато, тому знайти не важко. Софт потрібно завантажити і встановити. Потім запустити його від імені адміністратора.

Як тільки відкрився інтерфейс програми, вона запропонує просканувати ваш ПК. Займає це від 3 до 15 хвилин. Дивлячись яке «залізо» під корпусом вашої машини. Потім ПО автоматично почне пошук найсвіжіших драйверів. Далі виведе список результатів. Залишається просто натиснути на кнопку «встановити»Або«install», Всі інші дії будуть виконані в автоматичному режимі. Після установки не забудьте перезавантажити свій комп’ютер.

Багато з цих програм надаються безкоштовно. Якщо ви знайшли софт з пробною версією, то, швидше за все, на кожен драйвер, для його установки, доведеться кликати мишкою окремо. Це трохи довше, але і платити не треба.

Відразу хочу вас попередити, що у такий спосіб не завжди вдається знайти все потрібно ПО, тому доводиться вдаватися до інших варіантів.

точний пошук

Варіант важчий, зате з його допомогою можна знайти все драйвера. Шукав я такі на свій сканер mustek 2448ta plus. Програми, які я згадав вище, знайти нічого не змогли. Довелося лізти на сайт виробника. В розділі “підтримка»Якраз і знайшлися потрібні драйвера.

Ось тут хотілося б відразу пояснити вам, читачам, яке складне становище вас може чекати. Перед скачуванням потрібного ПО ви можете побачити цифри після назви софта. Наприклад, 64 bit. На це варто звернути увагу.

Драйвера можуть не підійти до всієї системи через розрядності. Вам потрібно натиснути правою кнопкою на «мій комп’ютер», Потім ткнути в«властивості». З’явиться вікно з описом вашої операційної системи. Якщо там вказана розрядність в 64 біта, то можна сміливо качати файл. Якщо немає, то треба шукати альтернативу. Те ж стосується і випадку, якщо після назви драйвера коштує 32 bit.

Якщо ви встановите невідповідний софт, це може викликати проблеми, які відіб’ються на роботі всього вашого комп’ютера. Наприклад, гри не будуть запускатися, тому що не зможуть визначити відеокарту або процесор. А виправляти проблему буде вже не так просто.

У більшості випадків драйвер просто не встановиться. Але буває так, що після інсталяції і перезавантаження проблем перший час не виникає, а після якогось оновлення системи пристрій просто пропадає з диспетчера. Краще такого не допускати.

Коли файл завантажився, запускаєте його і він автоматично встановлює вам свіжу версію всього необхідного софта. Спосіб займає більше часу, ніж перший, зате без установки програми.

Стандартні засоби ОС

Читав, що такий варіант використовується в крайньому випадку, тому що, він рідко допомагає, але не поділитися з вами я їм не можу.

Була у мене якось встановлена ​​стародавня відеокарта. Ще до апгрейда всього заліза. Сайт виробника не працював, а сторонні програми знайти ПО не допомагали. Довелося вдатися до стандартного диспетчеру пристроїв в операційній системі.

Діяти треба так. Відкриваєте панель управління, знаходите значок «система». Далі шукайте диспетчер пристроїв, відкриваєте і переходите до вашого комплектує. Швидше за все, воно буде мати стандартні драйвера, вшиті в Windows. Вони абсолютно не годяться. Відкриваєте його властивості і вкладку «драйвер». Далі тиснете кнопку «оновити». Якщо щось вдасться знайти, то вважайте, що вам пощастило. Якщо немає – то залишається тільки перекопувати торренти і форуми.

висновок

Це все способи, які я випробував. Маю велику надію, що вони вам допоможуть!

Хочу відразу попередити вас, про всяк випадок, зберігайте драйвера після установки на окрему флешку. Інформацію як робити резервну копію ви завжди зможете знайти в моєму блозі.

Ссылка на основную публикацию