[Оновлене] Перші скріншоти Windows 10 Cloud

Оригінальна новина від 01.02.2017

Як ми вже знаємо, що в надрах новітньої ознайомчої збірки Windows 10, яка була випущена в кінці минулого тижня, Microsoft згадала нову редакцію операційної системи. Незабаром після цього джерела підтвердили ZDNet, що компанія створює так звану Windows 10 Cloud – нова версія ОС, яка буде працювати тільки з додатками з Windows Store.

Сьогодні на італійському сайті з’явилися перші скріншоти Windows 10 Cloud. В цілому нова версія нічим не відрізняється від звичайних редакцій «Десятки», принаймні на перший погляд. Водяний знак на робочому столі вказує, що на комп’ютері встановлена ​​Windows 10 Pro, але джерело стверджує, що записи в системному реєстрі підтверджують – це не що інше, як редакція Cloud.

Windows Cloud

Як і очікувалося, Windows 10 Cloud має схожість з Windows RT, що полягає в підтримці виключно «магазинних» додатків.

Windows Cloud

Треба відзначити, що настільні програми, які були перетворені в універсальні додатки за допомогою інструменту Project Centennial (Slack, Evernote, CrystalDiskMark і т.д.), в Windows 10 Cloud працюють нормально. При цьому деякі штатні програми (Блокнот, Paint, Командний рядок) не запускаються.

Windows Cloud

Незважаючи на назву, Windows 10 Cloud має мало спільного з хмарою, і зараз є тільки здогадки, чому вона називається саме так – можливо тому, що ця версія буде позиціонуватися як конкурент хмарної Chrome OS. Швидше за все, нова редакція буде доступна виробникам комп’ютерів абсолютно безкоштовно або за ціною, істотно нижчою за звичайну вартості. Раніше у Microsoft була схожа версія під назвою Windows 8.1 with Bing.

Офіційну інформацію по цій темі варто чекати навесні, коли буде випущено оновлення Creators Update.

оновлення: в Мережі з’явилася рання версія, яка визначається системою як редакція Pro. На відміну від збірки Windows 10 Cloud 15019, в цій версії «магазинні» Win32-додатки не працюють. Цікаво, що злитий образ містить ще одну нову редакцію Windows 10 – Starter.

Відмінного Вам дня!

Ссылка на основную публикацию