[Оновлене] В коло Release Preview відправлено оновлення під номером 14393.82 (для ПК і смартфонів)

Запис від 17/08

Через кілька годин після випуску офіційної версії Windows 10 Mobile Anniversary компанія Microsoft відправила в інсайдерський цикл Release Preview нову збірку 14393.82 для Windows 10 і Windows 10 Mobile.

Це нове накопичувальне оновлення для Anniversary Update, покликане згладити різні помилки і проблеми. На момент написання цієї новини список виправлень і поліпшень недоступний. Ми оновимо цю сторінку, як тільки Microsoft опублікує його.

Оновлення для настільних систем випущено під ідентифікатором KB3176932. Воно вже є на сайті Windows Update в форматі CAB-файлів для ручної установки:

 • (32 bit) | Windows Update
 • (64 bit) | Windows Update

Оновлено 20/08

Став відомий офіційний список поліпшень і виправлень:

 • Підвищено надійність роботи мережного контролера, DNS-сервера, шлюзів, Storage Spaces Direct, групових керованих облікових записів, вилучених викликів процедур (RPC), PowerShell, Internet Explorer, з’єднання принтерів, ядра Windows, Media Core, Windows Store, режиму очікування з підключенням, служби Cluster Health, гипервизора і Active Directory.
 • Підвищена швидкодія Storage Spaces Direct (S2D) при роботі з великою кількістю вузлів і дисків, прокрутки списків на Xbox, отримання адреси DHCP, запитів Active Directory і служби Cluster Health.
 • Виправлена ​​помилка, що перешкоджала відтворення файлів з зовнішніх носіїв на Xbox за допомогою меню «Передати на пристрій».
 • Усунуто помилка, через яку події, що виникають від покажчика миші, іноді не спрацьовували в Internet Explorer.
 • Виправлена ​​помилка, уповільнює відображення і зміна розміру вкладених таблиць в Internet Explorer.
 • Виправлена ​​помилка, через яку розмітка призначеного для користувача інтерфейсу не оновлювалася правильно в Internet Explorer в режимі Quirks.
 • Виправлена ​​помилка, що приводила до періодичного відключення вузлів від кластера.
 • Виправлена ​​помилка, через яку пункти 3G і 4G не відображалися правильно в настройках Windows 10 Mobile.
 • Усунені проблеми з Azure Active Directory, сумісністю програмного забезпечення, рендерингом шрифтів сімейства Yu Gothic, Cortana, повільним підключенням до загальних ресурсів кластера, запуском програми Netflix на Xbox One з використанням протоколу DIAL, рівнем звуку і відтворенням музики на Xbox, зупинкою відео в додатку « Кіно і ТБ », некоректним масштабуванням діалогового вікна Internet Explorer при першому запуску, установкою драйверів, Windows Update для бізнесу, запуском додатків після перезавантаження пристрою, завантаженням пристрої після включення гіпервізо а й BitLocker, Cache Manager, службою Cluster Health, зміною ролей і установкою компонентів на заблокованому комп’ютері, зіставленням зовнішніх дисків, PowerShell, відсутністю зображення на екрані блокування, підключенням фітнес-браслета як жорсткий диск, відсутністю синхронізації між Intune і Azure Active Directory ( AAD), дзвінками Skype по Wi-Fi, низькою якістю відтворення при прогресивної завантаженні, скасуванням завантажень в Магазині, розширеннями для Microsoft Edge, неправильним інтерфейсом екрана блокування після відновлення з глибокого сну або сну, блокування овкой установки пакетів ігор з Магазину.

Важливо відзначити, що накопичувальне оновлення KB3176932 тепер поширюється під ідентифікаційним номером KB3176934. Напередодні Microsoft вирішила його перевипустити, щоб оптимізувати розмір файлу і зробити більш ефективним процес установки. Ви не отримаєте KB3176934, якщо вже устновілі KB3176932.

Відмінного Вам дня!

Ссылка на основную публикацию