Оновлення 10586.338 для комп’ютерів з Windows 10 з’явилося на каналі Release Preview (Оновлено: став відомий список змін)

Нове накопичувальне оновлення 10586.338 для Windows 10 версії 1511, яке напередодні було відправлено на Windows-смартфони з включеним інсайдерськими каналом Release Preview, тепер доступно і для настільної версії операційної системи, але, як і у випадку з Windows 10 Mobile, поки тільки в рамках програми Windows Insider.

Новий апдейт, як і всі попередні, не несе в собі ніяких нових функцій, а лише підвищує стабільність системи і виправляє помилки. Це перший крок на шляху до того, щоб випустити це оновлення для не-інсайдерів. Якщо випробування пройдуть успішно, то незабаром накопичувальне оновлення під номером 10586.338 (KB3163014) стане доступним для всіх. Тоді ж буде опублікований офіційний журнал змін.

Якщо ви з числа нетерплячих, тоді зверніться в додаткові параметри служби Windows Update, включіть там отримання попередніх версій і перезавантажте комп’ютер. Після цього активуйте канал Release Preview і робите пошук оновлень, щоб завантажити і встановити 10586.338.

Оновлено 03.06: 

Як і очікувалося, оновлення KB3163014 (збірка ОС 10586.338) покращує якість роботи операційної системи і містить виправлення безпеки, відповідно, ніяких нових функцій в ньому не представлено. Основні зміни в цьому оновленні:

  • Покращена надійність Internet Explorer 11, Microsoft Edge, Кортан, відтворення аудіо, відтворення музики в Groove Music, програма «Карти», Miracast і провідника.
  • Вирішено проблему, через яку спливаючі повідомлення завжди виводилися у верхній лівій частині екрана.
  • Вирішено проблему, пов’язана з некоректною роботою VPN при перемиканні між різними мережевими інтерфейсами (Wi-Fi, мобільна мережа і т.д.).
  • Поліпшено можливості екранного диктора, пов’язані з читанням маркованих списків, гіперпосилань та інформації про зображення.
  • Вирішено проблему, що приводила до відставання функції визначення поточного місцезнаходження користувача в навігаційних додатках.
  • Покращена продуктивність завантаження веб-сторінок в Internet Explorer 11 при використанні переміщуваних профілів користувачів.
  • У Windows 10 Mobile усунена проблема, що приводила до переривання відтворення рингтон, коли в момент вхідного дзвінка надходить вхідне SMS-повідомлення.
  • Вирішено проблему, що приводила до втрати контактів, повідомлень і запланованих зустрічей після поновлення Windows Phone 8.1 до Windows 10 Mobile.
  • Усунені інші проблеми, пов’язані з Microsoft Edge, Internet Explorer 11, Bluetooth, Кортаной, Wi-Fi, Windows Camera, переходом на літній час, USB, TPM, графічним компонентом, груповими політиками, завантаженням музики або купівлею фільмом через Windows Store, діагностикою мережі і провідником.

Відмінного Вам дня!

Ссылка на основную публикацию