Оновлення 9.17.1: порівняння техніки і відображення ТТХ в World of Tanks

Не за горами вихід поновлення 9.17.1, і ми продовжуємо інформувати гравців про найсвіжіші події. На цей раз ми розповімо про зміни в розділі порівняння техніки, куди були додані такі параметри, як встановлюється обладнання, навички та вміння екіпажу, спорядження і камуфляж. Ви також дізнаєтеся про ряд поліпшень в відображенні спрощених характеристик техніки. Давайте ж поглянемо на подробиці!

порівняння техніки

Ця функціональність була додана в оновлення 9.16. Багато гравців помітили, що порівняння техніки буде неповним без цілого ряду елементів, які значно впливають на характеристики машин: обладнання, спорядження, камуфляж, а також навички і вміння екіпажу. З виходом оновлення 9.17.1 гравці зможуть вибирати ці параметри в окремому меню і використовувати їх при порівнянні, що дозволить отримати найбільш повну картину.

Меню, що випадає навичок і умінь екіпажу буде замінено. Тепер у гравців буде список комплектацій машини, з якого можна вибрати найбільш підходящу:

 • Базова: стандартна комплектація безпосередньо після покупки.
 • Як в Ангарі: поточна комплектація.
 • Налагоджена: комплектація, де гравець сам вибирає необхідні модулі, набір навичок і умінь екіпажу, обладнання, спорядження і т. Д.


Екран налаштування техніки (вище) дозволить гравцеві отримати детальну інформацію про базову або поточної комплектації обраної машини, а також змінити будь-який параметр:

 • Екіпаж. За замовчуванням використовується навчений на 100%, однак гравець може вибрати 50%, 75% або поточний рівень володіння основною спеціальністю.
 • Навички та вміння. Додаткові навички та вміння, які впливають на характеристики машини: «Непомітність», «Бойове братство», «Орлине око», «Віртуоз», «Король бездоріжжя», «Винахідник» і «Радіоперехоплення».
 • Модулі: знаряддя, вежі (не рахуючи техніку без веж), двигуни, ходова і рації. Як і з навичками, ви можете скористатися поточної комплектацією своєї машини або вибрати необхідні для порівняння модулі. Для цього клацніть лівою клавішею миші по необхідному модулю: 

  Якщо ви не хочете виконувати зайві маніпуляції, просто скористайтеся функцією «Вибрати кращу комплектацію», і модулі будуть обрані автоматично. Це значно спрощує порівняння преміумних, нагородних і більшості машин X рівня, так в грі на них встановлена ​​тільки найкраща комплектація.

 • Спорядження і обладнання. Для порівняння техніки ви можете додати будь-яке доступне спорядження чи обладнання. Щоб спростити порівняння, ми додали знак оклику ( “!”), Який буде відображатися поруч із тих одиниць, які не впливають на технічні характеристики машини. Не забувайте, що практично будь-яке спорядження чи обладнання збільшує масу машини і може трохи вплинути на її мобільність.
 • Камуфляж (недоступно для машин з попередньо нанесеним камуфляжем, наприклад Rheinmetall Skorpion G). Так як всі типи камуфляжу дають однаковий бонус, в порівнянні техніки від вас вимагається лише зазначити, встановлений він чи ні.
 • Боєкомплект. Тип снаряда, який був призначений базовим, буде відзначений відповідної підказкою. Також в підказці будуть вказані його характеристики в порівнянні з іншими типами снарядів, що значно полегшить вибір найбільш підходящого боєприпасу. Варто зазначити, що ця підказка була додана не тільки для порівняння техніки. Це лише одна зі змін у відображенні спрощених ТТХ, які будуть зроблені в оновленні 9.17.1.

Відображення спрощених ТТХ

В оновленні 9.17.1 ми продовжили роботу над відображенням спрощених тактико-технічних характеристик, зробивши їх більш інформативними:

  • Активується в бою обладнання (стереотруб або Маскувальна мережу) будуть відображатися під знайомими іконками. Крім цього, гравці зможуть побачити цифрове значення бонусу при їх використанні.
  • Замість бронепробиваемости базовим снарядом і шкоди базовим снарядом, гравцям буде відображатися середнє значення кожного параметра в Ангарі і в режимі попереднього перегляду машини. Діапазони значень нікуди не подінуться – вони будуть відображатися в підказці.
  • Відображення типів снарядів також буде незначно змінено. Як і на екрані порівняння техніки, базовий снаряд буде виділено в підказці, а інші типи снарядів будуть вказані в порівнянні з базовим.
Ссылка на основную публикацию