Оновлення Windows не завантажуються, що робити?

У міру використання будь-якої версії Windows неминуче виникають проблеми, уразливості швидкості роботи і щоб мати сучасну захист і оптимізацію потрібно під час завантажувати оновлення.

Коли Windows Update не завантажуються і, відповідно, неможливо скористатися їх установкою – це суттєва проблема, яку потрібно вирішувати, не відкладаючи в довгий ящик. На жаль, але у витоків несправності може стояти занадто багато проблем, хоча їх можна розбити на 4-й групи: проблеми з центром поновлення, несправності системи, блокування вихідного або вхідного трафіку через антивірус або фаерволл і завантаженість сервера Microsoft.

Несправності центру поновлення

Якщо не завантажуються оновлення Windows 10 або в старших версіях, то перш за все слід привести у справний стан саму службу, відповідальну за це. Навести в ній порядок можна за допомогою декількох способів, які і розглянемо.

До складу Windows входить компонент, який в автоматичному порядку виробляє усунення несправностей. Логічно в першу чергу скористатися саме їм, так як для більшості користувачів це стає вирішальним етапом лікування системи.

  • Натисніть кнопку «Пуск»;
  • Далі пройдіть на «Панель управління»;
  • При виборі перегляду за категоріями потрібно натиснути розділ «Система і безпека»;
  • У графі «Центр підтримки» потрібно вибрати посилання «Усунути типові проблеми комп’ютера»;
  • Тепер внизу клікніть по «Усунення неполадок з допомогою центру оновлення Windows».

Спосіб може надати позитивний ефект на усунення несправності, коли не завантажуються оновлення Windows 7 або будь-який інший версії. Варто бути реалістами, адже цей спосіб не панацея і може не допомогти, тому скористайтеся також спеціальний інструментом Microsoft Fix It або Easy Fix.

Знайти утиліту можна на оф сайті. Після її установки з’явиться можливість вирішення поширених проблем – чому не завантажуються оновлення Windows. Так як інструмент працює в фоновому режимі, то і дій від користувача ніяких не потрібно, тільки лише встановити.

Також існує проблема, яка побічно відноситься до всіх груп – завантаження битих оновлень. Швидше за все файли скачати не повністю і через це неможливо їх встановити.

Незалежно від роду проблеми (зазвичай через з’єднання з сервером) потрібно завантажувати оновлення за новою. І, ймовірно, вам доведеться дізнатися куди викачуються оновлення Windows, на випадок ручного видалення файлів або перевірки їх наявності.

Куди викачуються оновлення Windows 10? – По дорозі C: ​​WindowsSoftwareDistributionDownload. До речі, вручну не обов’язково цим займатися, можна просто скористатися засобом видалення програм, в якому відображаються встановлені оновлення. Інакше пройдіть по зазначеному шляху і видаліть власноруч, після чого знову запустіть процес.

Не варто поспішати, стверджуючи, що не завантажуються оновлення Windows 7,8,8.1 або 10, ймовірно залагало саме вікно відображення завантаження, але процес йде нормально. Просто почекайте трохи і вікно відновить свою роботу або завершить її, встановивши оновлення.

Збій в роботі системи

Вірогідні ситуації, коли віруси вразили комп’ютер заблокувавши вихід в мережу або доступ до сервера Microsoft. Рішенням буде видалення вірусів з подальшим відновленням системи за допомогою будь-якої програми, наприклад CCleaner. Заодно потрібно перевірити і реєстр на наявність несправностей.

Також перевірте файл hosts в розділі з Windows, так як деякі підвальні фірми або «системні адміністратори» вносять регулярні вирази на блокування доступу до сервера.

Слід зазначити, для піратських копій системи Windows поновлення завантажуватися і не будуть, звичайно і встановлюватися. Тому, перед тим як з’ясовувати, чому не завантажуються поновлення для Windows, переконайтеся, що у вас ліцензійна копія ОС.

Блокування антивірусом або фаєрволлом

Поширена проблема, коли не завантажуються оновлення Windows 8 або інших версій через наявність жорстких правил фільтрації інтернет з’єднання. Для рядового користувача найчастіше додатком, яке перегороджує шлях стає антивірус з інтернет захистом.

В такому випадку ви можете внести правило, яке зніме фільтрацію для всіх під доменів даного сайту.

Інший варіант – це просто відключати захист на час завантаження та встановлення оновлень. Подібні дії потрібно виконати і для фаєрволла.

Проблеми з сервером Microsoft

Причина не в DDOS атаки, а в надмірну завантаженість сайту. Збій виникає особливо часто при випуску будь-яких серйозних, вагомих і очікуваних оновлень, коли мільйони користувачів намагаються завантажити оновлення.

Тут найрозумніше буде просто почекати спаду ажіотажу день-два і вручну запустити оновлення або внести процедуру в заплановані завдання з відкладенням на той же період часу.

На жаль, але тут ви не в змозі що-небудь змінити і доведеться просто почекати, інакше завантаження буде довгою і болісною.

Зазначені причини і варіанти їх усунення допомагають для більшості випадків збоїв. Більш точно дізнатися, як виправити завантаження оновлень ви зможете виходячи з коду вашої проблеми. Знайти його можна в файлі на ім’я windowsupdate.log, код внесіть в пошуковик.

Якщо у Вас залишилися питання по темі «Чому Windows Update не викачуються на комп’ютер?», То можете задати їх у коментарях

Ссылка на основную публикацию