Оновити відео драйвер на windows 7 безкоштовно – інструкція

Привіт, дорогі читачі.

Виробники апаратної частини комп’ютера намагаються постійно випускати нове програмне забезпечення, яке покликане виправляти помилки минулих версій. Крім того, в новинках використовуються поліпшені варіанти взаємодії з іншими елементами обладнання, що дозволяє домогтися прискорення в роботі. Далі в статті я розповім, як оновити відео драйвер на Windows 7 безкоштовно різними способами. Вибирайте відповідний вам.

точка відновлення

Драйвери для комп’ютера, і зокрема відеокарти, є важливими елементами, які відповідають за нормальне функціонування пристрою. А тому перед внесенням будь-яких змін в операційну систему, краще за все створити точку відновлення.

У разі, якщо нові забезпечення працює не так, як хотілося б, користувачі завжди зможуть повернутися до попередньої версії, яка виконує свої функції стабільно.

Для цього в «пуску»В рядку пошуку потрібно написати відповідну комбінацію і вибрати підходящий варіант.

оновлення Nvidia стандартним методом

Встановити нове ПЗ для пристроїв Nvidia можна різними способами. І найпростіший – скористатися схемою, що надається операційною системою:

 1. Викликаємо на іконці «комп’ютер” контекстне меню. вибираємо «властивості».
 2. З’явиться нове вікно, в лівій частині якого знаходимо «Диспетчер пристроїв».
 3. Вирушаємо в «відеоадаптери». Тепер викликаємо «властивості»На потрібному нам компоненті.
 4. Переходимо на «драйвер». Нас цікавлять пункти «Дата розробки»І«версія».
 5. Тут же знаходиться кнопка, що дозволяє оновити ПЗ.
 6. Відкриється нова форма, в якій нас цікавить «Автоматичний пошук …».

В результаті в системі повинна з’явитися остання версія драйвера. Або ж виникне повідомлення, що вже є такий.

Офіційний сайт Nvidia

Крім того, оновитися до останньої версії можна через основний сайт виробника. Справа в тому, що розробники пропонують поліпшене забезпечення, а з’являється воно в списках Windows тільки через деякий час. А тому в цьому питанні іноді стандартні методи не підходять. Для досягнення мети, виконуємо наступне:

 1. Вирушаємо на відповідний сайт. Нас цікавить меню «драйвери». далі «Завантажити».
 2. Побачимо поле «Тип продукту». Необхідно вказати повну назву встановленого елемента, операційну систему (важливо звернути увагу на розрядність – 64 або 32 біт). Також варто вибрати мову і натиснути «Пошук».
 3. Тепер потрібно переконатися, що новинка підійде для встановленого на ноутбуці або ПК елемента. Для цього вирушаємо в «Підтримувані продукти». Шукаємо назву своєї карти. Якщо вона там є, натискаємо «Завантажити зараз». Погоджуємося з ліцензією і зберігаємо до себе на локальний диск.
 4. Далі запускаємо дистрибутив, тим самим переходячи безпосередньо до самого процесу інсталяції.
 5. Розпочнеться перевірка на сумісність.
 6. Після закінчення процесу вирушаємо в «Диспетчер пристроїв»І перевіряємо версію драйвера.

Якщо ви маєте намір в майбутньому автоматично розміщувати в системі відповідні елементи, розробники рекомендують встановлювати програму GeForce Experience. Це ПО під час запуску комп’ютера самостійно звертається на офіційний ресурс і порівнює отриману інформацію з тим, що вже є.

У разі необхідності відбувається онлайн скачування і установка останньої версії.

Оновлення через сайт AMD Radeon

В цілому установка нових драйверів для пристроїв AMD Radeon засобами Windows відбувається точно так само, як і для інших продуктів.

А тому ми відразу перейдемо до пункту, де пропонується завантажити з офіційного сайту дистрибутив і виконати все самостійно:

 1. Вирушаємо на веб-ресурс виробника. Нас цікавить “Драйвери і підтримка». Тут переходимо до відповідного підменю.
 2. вибираємо «вибір вручну». Далі вказуємо платформу, де встановлений компонент, сімейство, операційну систему, її розрядність і натискаємо «Показати результати». Знаходимо відповідний і викачуємо до себе на пристрій.
 3. Запускаємо програму встановлення.
 4. Пройде перевірка сумісності поточного обладнання та нового забезпечення.
 5. Після вказуємо мову і відзначаємо швидку установку.

Тепер чекаємо закінчення і насолоджуємося новим ПО.

Варто відзначити, що на подібних Інтернет-ресурсах можна завантажувати все, що необхідно навіть без реєстрації, що значно прискорює процес.

Carambis Driver Updater

Це рішення дозволяє в автоматичному режимі не тільки знайти нове ПЗ, а й встановлює його в потрібне місце. І це стосується всіх використовуваних елементів, включаючи монітор сумісного, принтер Кенон чи все ту ж карту для відображення картинки.

Додаток виділяється серед конкурентів інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Крім того, є можливість налаштувати виконання запропонованих функцій у фоновому режимі. Це дозволить забути про постійну перевірку оновлень.

Додаток займає мінімальне місце на диску і в оперативній пам’яті. Тому воно практично ніяк не впливає на швидкість роботи комп’ютера.

Як завжди, тематичне відео:

Сподіваюся, ця стаття допоможе вам досягти поставленої мети. Підписуйтесь, і ви дізнаєтеся ще багато цікавого для себе.

Ссылка на основную публикацию