Opera Mail – універсальна пошта для Windows

Opera Mail – це вся ваша пошта в зручному поданні, сьогодні ми розповімо як завантажити і працювати з поштовим клієнтом Opera mail!

Яким повинен бути локальний поштовий клієнт можна сперечатися нескінченно довго. Хтось вважає за краще накручені програми з масою графічних ефектів, кому-то по душі мінімалізм і простота. Загалом, це справа смаку, але є якийсь мінімум, яким повинна володіти будь-яка хороша поштова програма. По-перше, це підтримка роботи з різними поштовими серверами, по-друге, це сортування і фільтрація кореспонденції по заданих параметрах, по-третє, клієнт повинен підтримувати локальний перегляд і зберігання пошти, в тому числі з вкладеннями. По-четверте, поштовий клієнт повинен мати зручний і потужний пошук.

Все інше, наприклад, робота з RSS-каналами вітається, але за умови, що додаткові функції не заважають основній роботі. До розряду таких клієнтів цілком можна віднести Thunderbird, якщо ж з якихось причин з продукцією Mozilla ви не дружите, то радимо звернути увагу на пошту Opera Mail ru – поштовий клієнт для Windows 10 від відомого розробника браузера Opera. Він легкий, простий у використанні, з приємним і зручним інтерфейсом. Opera mail скачати можна з офіційного сайту:

Завантажити Opera mail

При установці рекомендується вибирати не папку за замовчуванням, а свою, на призначеному для користувача розділі, так як всі листи і вкладення програма буде зберігати в свій каталог. Так і місце на системному диску заощадите, і дані збережіть, якщо раптом доведеться перевстановити систему.

По завершенні інсталяції Opera Mail відкриється вікно, в якому буде запропоновано вибрати тип облікового запису (пошта, групи новин, імпорт пошти). Вибираємо «Пошта», в поля форми вбиваємо Ім’я, Email і назва організації. Далі майстер попросить вказати тип облікового запису пошти. Таких типів два: POP3 і IMAP. Вибір залежить від ваших уподобань.

Перший буде краще, якщо працювати з електронною поштою ви збираєтеся тільки на локальному і до того ж єдиному комп’ютері. При завантаженні листів на ПК по протоколу POP3 останні будуть автоматично віддалятися з сервера, якщо тільки в настройках не включена опція збереження пошти на сервері. При цьому зміни на пристрої будуть носити локальний характер.

Протокол IMAP вважається більш універсальним. Він підтримує синхронізацію даних на сервері, завдяки чому доступ до листів можна отримувати з різних пристроїв. У свою чергу зміни, внесені на одному пристрої, будуть відображатися на інших.

У особливого представлення інтерфейс клієнта Opera Mail не потребує. Зліва розташовується панель сортування, в центрі виводиться список вхідних і вихідних листів, на панелі праворуч відображається вміст листа. Кореспонденцію можна сортувати за різними параметрами, відстежувати, відправляти в спам, відзначати як прочитану, додавати «особисті» мітки, виконувати повномасштабний пошук. Є простенький візуальний HTML-редактор, що дозволяє вставляти в відправляються листи переноси, зображення, гіперпосилання, підрядкові та спецзнаки, оформляти рядки у вигляді списків, змінювати колір, гарнітуру і щільність шрифту.

Якщо брати в цілому, особливих претензій до Opera Mail немає, втім, від помилок при створенні і відправці повідомлень програма не застрахована. Найчастіше зустрічається помилка аутентифікації при підключенні нового поштового аккаунта. Причин такої поведінки може бути кілька, але найчастіше нею стає відключений протокол IMAP на сервері, тоді як в самій програмі він уже обраний.

Поширюється програма Opera Mail безкоштовно, реклами немає, російську мову і докладні довідкові матеріали включені.

Відмінного Вам дня!

Ссылка на основную публикацию