Opera turbo: як включити і вимкнути

Звичайно, добре, коли швидкість інтернет-з’єднання завжди залишається стабільно високою, і користувачеві не доводиться відчувати дискомфорт з цього приводу. Але це ідеальний сценарій, в житті ж часто буває навпаки. Якщо така неприємність трапляється саме з вашим інтернетом, зокрема, в браузері Opera, не сумуйте, ситуація цілком поправна. Наприклад, можна скористатися такою функцією, як Turbo. Цей режим як би стискає дані, тим самим прискорюючи завантаження веб-сторінок. Відповідно, стислий трафік сприяє економії ресурсів інтернету. Такий режим, до речі, крім Opera є ще в звичайному яндекс.браузер і яндекс.браузер під Андроїд.

Як включити режим Turbo

Включити режим opera turbo можна кількома способами, все залежить від того, яка версія веб-браузера встановлена ​​на комп’ютері.

  1. Отже, якщо у користувача стоїть стара версія, наприклад, 12-а, зробіть наступне. Натисніть на кнопку «Opera» в верхньому лівому куті браузера, після чого в меню виберіть пункт «Налаштування». Відкриється нове вікно з вкладками, потрібна вам – «Веб-сторінки». Далі ви побачите рядок «Режим Turbo», за замовчуванням буде стояти статус «Відключено», увімкніть його. До речі, можна клікнути кнопку «Налаштування», після чого відкриється вікно з роз’ясненнями щодо даного режиму. На даному етапі ви також можете активувати даний режим. Якщо у вас стоїть ця версія дуже довго і вона вас вже не влаштовує, то ви зможете швидко тут же через настройки оновити Opera до останньої версії.
  2. Після виходу 22-ій версії Опери, процес значно спростився, хоча він і так був неймовірно простий. Отже, розповідаю про opera turbo, як включити: натисніть на кнопку Opera, знову-таки, в верхньому лівому куті веб-оглядача. У меню, практично в самому низу, відшукайте рядок «Opera Turbo». Коли ви клікніть на неї в перший раз, відкриється нове вікно з детальними поясненнями про подробиці використання цього режиму. У наступні рази воно більше не буде відкривати, тому читайте уважно! Щоб активувати Турбо, просто поставте галочку навпроти цього рядка в меню.
  3. І, нарешті, якщо у вас встановлена ​​версія Опери від 20 до 22, принцип активації Turbo аналогічний вищеописаному, єдине, що замість напису «Opera Turbo» буде написано «Режим стиснення».

Як вимкнути режим Turbo

Відповідно, шляхом від зворотного, ви можете дезактивувати даний режим. В останніх версіях досить прибрати галочку навпроти рядка «Opera Turbo» або «Режим стиснення», а в більш ранніх – зайти в налаштування, і вибрати там пункт «Вимкнути» в потрібному розділі.

Режим Turbo – дуже важливий, адже він необхідний для якісної роботи веб-браузера, зокрема, Опери. Саме тому так важливо знати, де він знаходиться і як його активувати.

Ссылка на основную публикацию