Ось ще чотири причини почати використовувати Google+


Ось ще чотири причини почати використовувати Google+

Компанія добра не перестає невтомно заманювати користувачів в свою соціальну мережу. Схоже, що скоро не залишиться жодного сервісу Google, який би не був у тій чи іншій мірі не зав’язаний на Google+, так що у користувачів просто не залишиться іншого виходу як почати користуватися цією соціалкою. До честі розробників варто визнати, що вони докладають всіх зусиль, щоб наше проведення часу в Google+ було максимально приємним. Ось і вчора було оголошено про великий оновленні в «плюсах», які змусять вас поглянути на цю мережу по-новому.

Hangouts
Google оголосив про декілька нових функціях свого основного месенджера. Вони будуть поступово вводитися протягом декількох наступних тижнів.

  1. Hangouts для Android стане підтримувати SMS і расшаріваніє свого розташування. Тепер ви зможете отримувати і відсилати SMS без необхідності переходу в іншу програму.
  2. Використання відеодзвінків стане більш комфортним. Чат зможе відображатися в повноекранному режимі, крім цього буде автоматично підвищуватися яскравість, коли це необхідно.
  3. Користувачі зможуть обмінюватися анімованими зображеннями.


фотографії
Сучасні камери в телефонах навчилися знімати не тільки з гарною якістю, але і досить швидко. Ви легко можете зняти послідовність знімків, що ілюструють різні фази навіть досить швидкого руху.

Тому в Google+ була додана спеціальна функція, яка допоможе вам автоматично зробити з такої послідовності кадрів один ефектний загальний знімок. В результаті вийде щось таке:

Ще одна поширена проблема фотографів – зайві об’єкти на знімках. Дуже часто ви знімаєте красивий пейзаж, архітектурний об’єкт або себе коханого, а в кадр як навмисне лізуть перехожі, голуби, собаки та інші предмети, абсолютно руйнують вашу композицію.
Тепер досить зробити кілька знімків з одного і того ж ракурсу і завантажити їх в Google+. Розумний алгоритм графічного редактора зможе їх проаналізувати, визначити зайві об’єкти і акуратно їх видалити.

Після застосування функції Eraser графічного редактора Google+ відбудеться невелика вулична магія:

Відео
Всі любителі знімати відео за допомогою мобільного телефону повинні подякувати Google за нову функцію Auto Awesome Movie. Тепер замість мутного, котрий тремтить і стомлюючого ролика, від якого відвертається навіть ваша кішка, ви отримаєте динамічний ефектний ролик.
Варто вам завантажити матеріали в Google+, як спеціальний інструмент автоматично проаналізує зміст відео, виділить ключові сцени, накладе красиві ефекти і переходи, додасть фонову музику. Ви можете змінити тему, стиль, фонову музику або навіть, якщо хочете, втрутитися в автоматичний алгоритм і видалити, скоротити або змінити порядок сцен.

Коли ваш фільм буде створено, ви можете поділитися або зберегти його у своєму акаунті. Ця функція поки доступна тільки для деяких пристроїв під управлінням Android 4.3 і вище, в тому числі Nexus 4, Nexus 7, Nexus 10 і HTC One.
 Персональний URL
Ну і останнє нововведення на сьогодні – це можливість отримання персонального адреси для своєї сторінки в Google+. Я думаю, багато користувачів цієї соціальної мережі отримали сьогодні запрошення змінити довгий і незручний адресу свого профілю на запам’ятовується і короткий. Раніше така можливість була тільки у популярних брендів, компаній і відомих особистостей.
Як бачите, Google+ стає з кожним днем ​​все краще і зручніше. І якщо раніше ми не розуміли, чому люди ще користуються Facebook, то тепер ми не розуміємо це подвійно.
Спонсором статті виступає АвтоПортал autoportal.ua – цікавий інформаційний потік для автолюбителів. Проект висвітлює всі напрямки автомобільного ринку – нові авто, оголошення про продаж машин, новини, тест-драйви та унікальні сервіси для автолюбителів. Сайт наповнюється перевіреної і ретельно відібраної інформацією, авторськими матеріалами.

Ссылка на основную публикацию