Основні моделі морозильників Atlant (Атлант)?

Побутові морозильники Атлант як і підкорюють вершини популярності серед іншої техніки з тієї причини, що без них важко обійтися будь-якої сучасної господині. У домашніх умовах морозильник здатний підтримувати необхідні умови, що забезпечують надійність зберігання швидкопсувних харчових продуктів.

При цьому свіжість і смакові якості їх абсолютно не втрачаються. Ціна морозильника Атлант досить прийнятна для широкого кола споживачів – 350 – 450 у. е. Стільки ж коштує морозильна камера Індезіт Ноу Фрост.

Популярні моделі, ціни

Лідерами продажів серед побутового морозильного обладнання є наступні моделі:

Морозильник Атлант М 7184 000 із середніми габаритами знаходиться на механічному управлінні. Загальний обсяг – 240 л. У рік споживає до 380 кВт електроенергії.

Ціна на морозильник Атлант 7184 000 становить 380 у. е. Стільки ж коштує морозильник Vestfrost, No Frost.

Про побутовому приладі морозильник Atlant 7184 000 – відгуки покупці залишають позитивні. Зручна Перенавеска двері – одна з переваг, оцінених споживачами.

Ще один плюс – це коректований рівень звукової потужності. Має здатність заморожування до 20 кг на добу. В автономному режимі працює до 17 годин.

Морозильник Атлант М 7103 090 розміром 150 х 60 х 63 знаходиться на електронному управлінні. Прилад із загальним обсягом 240 л споживає в рік 341 кВт електроенергії. Через це часто вже не морозить холодильна камера Індезіт.

Морозильник Atlant 7103 090 з можливістю перенавескі двері оснащений корегованим рівнем звукової потужності. Вельми зручна і електронна індикація приладу. Купити морозильник Атлант М 7103 можна за ціною 420 доларів.

Морозильник Атлант М 7204 090 – габаритне заморожує пристрій з механічним типом управління. Загальний обсяг його становить 243 л. Морозильне відділення працює в режимі швидкого заморожування. У ньому присутній 7 відділень для продуктів харчування і лоток для льоду як у морозильної камери Hotpoint Ariston.

Морозильник Atlant 7204 090 має дві регульовані ніжки і два задніх коліщатка. Річне споживання електроенергії приладу – 265 кВт. Вартість – 400 у. е. Стільки ж коштують морозильники Атлант в Мінську.

Морозильні камери Атлант М 7103 і М 7184 – відео

В цілому, про побутових приладах морозильники Атлант – відгуки стабільно позитивні. Споживачам подобається безшумна робота приладу і відсутність вібрації.

Завдяки швидкому заморожуванні є прекрасна можливість збереження зелені, овочів і фруктів на тривалий час аж до наступного сезону. Енергоспоживання розумне. Як висловилася одна з господинь, «прилад класу B не особливо вплинула на регулярні платежі за електроенергію як і морозильні камери Бош».

Поради щодо вибору

Вибираючи морозильник для побутового використання, подумайте, яка модель краще впишеться в інтер’єр вашої кухні – скриня або вертикальний морозильник. Далі оціните технічні характеристики приладу. Підрахуйте необхідну місткість, тобто, яку кількість продуктів у ваговому вимірі в ньому буде зберігатися.

Зверніть увагу і на клас енергоспоживання, так як від нього буде залежати витрата електроенергії. Якщо у вашому районі часто відключають світло, розгляньте як покупки модель з акумулятором холоду, який здатний утримувати низьку температуру при відключенні електроенергії. Щоб не витрачати час на ручну розмороження пристрої, задумайтеся і про доцільність наявності функції No Frost як у морозильної скрині Вестфрост.

Ще один важливий момент – це тип управління. З електронною системою ви маєте можливість установки точного показника температури, а при механічному перемиканні регулювання передбачена тільки за принципом менше або більше.

Ссылка на основную публикацию