Основні переваги в МФУ Epson Stylus SX420W і SX425W

МФУ Epson Stylus SX420W і SX425W – це сучасні моделі принтерів, основна перевага яких полягає в багатофункціональності та ергономічності. Пристрій оснащений Wi-fi. Експлуатувати його можна в будь-якій точці будинку або офісу. Воно не прив’язане до одного місця, що дуже зручно. Принтер можна використовувати без комп’ютера. Він оснащений карт-рідером і рідкокристалічним дисплеєм. Використовувати пристрій економічно можна за рахунок використання роздільних картриджів. При необхідності змінюється тільки один картридж. За допомогою цього пристрою можна друкувати на таких матеріалах, як папір (глянцева, матова), плівки, етикетки.

Лоток відрізняється зручністю експлуатації. Він має стандартні параметри. Ресурс чорно-білого картриджа становить 280 сторінок, а кольорового 250. Дозвіл кольорового друку – 5760 × 1440 dpi.

Дані моделі принтерів характеризуються наявністю великої кількості достоїнств. Чорнильна карта утворюється за допомогою електричного імпульсу. Це допомагає значно збільшити якість друку. Зображення не буде спотворюватися при тривалому впливі на нього вологи.

Оригінальні картриджі принтерів можна буде заправляти. Програматор для обнулення чіпів використовувати не доцільно. Його застосування не призведе до досягнення поставленої мети. Якщо ви хочете, щоб купується пристрій працював якісно та без збоїв, то краще подбати про придбання перезаправних картриджів або СНПЧ. Придбавши один раз дані вироби, ви зможете в подальшому значно заощадити. Справа в тому, що покупка оригінального комплекту картриджів обійдеться в 14000 гривень. Ця сума є досить високою. Якщо один раз придбати картридж з можливістю заправки за 2750, то можна значно заощадити свій бюджет. Заправка картриджів – це відмінне рішення для даних моделей принтерів. Заправні принтери прості і зручні у використанні.

Дані моделі відрізняються високим рівнем чутливості до простоїв. Слід намагатися не допускати простою пристрою більше двох тижнів. Однак із застосуванням чорнила OCP або Ink-mate не експлуатувати принтер можна протягом місяця, що дуже зручно. Якщо деякі дюзи головки для друку трохи підсохнуть, то дану проблему легко вирішити за допомогою проведення стандартної прочищення з використанням драйвера МФУ.

Заправка картриджів в спб не викличе додаткових складнощів. Інструкцію по проведенню даної нескладної операції можна отримати на сайті компанії.

Ссылка на основную публикацию