Основні правила торгівлі на біржі криптовалюта

Думаю, більшість з вас знають вираз «Військовий статут написаний кров’ю солдат», в якійсь мірі це може бути застосовано і до кріптовалютному ринку, зростання якого побудований на «кістках» занепалих в бою «хом’яків» – ось сувора правда життя. І якщо вже ви вирішили, так чи інакше, зв’язати себе з криптовалюта, то повинні знати хоча б основні правила гри – правила торгівлі на біржі криптовалюта!

Ці правила як татуювання повинні залишитися з вами назавжди і нагадувати про помилки, які не можна допускати. До речі, якщо ти ще не купив криптовалюта, і не знаєш як це зробити – Купівля крипти.

1. Навчання – профіт. Найцінніша інвестиція, яку ви можете зробити у своєму житті – це інвестиція в свої знання і навички. Фундаментальний і технічний аналіз, психологія ринку, вивчення технологій і блокчейна – вірні друзі на шляху до просвітління. Немає поганих методів аналізу, є тільки люди, які невірно їх застосовують.

2. Зменш ризики – будь мужиком. Тут вам допоможуть диверсифікація і стратегія. Не женіться за хмарними іксами і ніколи не заходь на всю «котлету» в один актив. Жадібність породжує бідність.

3. Біржа для торгівлі. Торгуйте тільки на правильних біржах. Ніколи не зберігайте великі суми на біржі. Для цього є спеціально відведені місця, холодні гаманці і так далі.

4. Попрощайся з грошима. Це важко, але ви повинен бути морально готові втратити все вже завтра. Тому ніяких кредитів і позичених грошей в крипту запускати не можна. Тільки вільні гроші, які ви готові втратити.

5. Фіксуй прибуток. Заздалегідь виберіть момент для виходу. Не чекайте вічного зростання і не бійтеся, якщо пропустіть трохи прибутку. І це підводить нас до наступного правила.

6. Втрачена прибуток – це не збиток. «Ех якби я подеражал довше». «А якби я купив раніше». Такі думки засмічують голову. Вийшов без збитку – добре. Вийшов в плюсі ​​- молодець.

7. Кругом скам. Лава (обман, шахрайство) і провальні проекти зашкалюють. Ми в такому ринку, який не регулюється законом, тому він дуже привабливий для шахраїв та інших сумнівних хлопців, яким важливо забрати у вас гроші, а що буде далі їх не турбує.

8. Ніхто нічого не знає напевно. Ви можете прочитати купу рекомендацій, сотні сигналів і іншого. Але пам’ятайте, що насправді ніхто нічого не знає напевно. Ринок тільки формується і правилами разом з ним. Чи не перекладай ні на кого відповідальність. Кінцевий аналіз і прийняття рішення на тобі. Тільки ти зацікавлений в збереженні і примноженні своїх грошей. Решта зацікавлені заробити на тобі.

9. Сто разів відміряй, один раз купи. Перш ніж вкластися в той чи інший проект, навіть якщо вам його рекомендує один трейдер з 20 річним досвідом на кріпторинке – потрібно вивчити проект уздовж і поперек. Зрозуміти його короткострокові, середньострокові, і довгострокові перспективи. Вкладатися в проекти, які не мають майбутнього, але можуть стрельнути в краткосрок, це не шлях новачка. Вкладає тільки в надійні проекти і вивчай технологію, чи буде вона затребувана і чи потрібен там взагалі блокчейн.

10. Ніколи не зберігай всі в одному місці. Будь-який гаманець, біржа, або навіть ПК можуть бути піддані атаці. Чим більше різних місць для зберігання монет ви використовуєте, тим більше шансів зберегти більшу частину в разі атаки або шахрайства з боку сервісу / гаманця / біржі.

11. Пузир лопне. Кріпторинок накачують без гальм, це круто і небезпечно. Ми ще не раз зіткнемося з великою відтоком капіталу з ринку. І багато людей, які увійдуть прямо перед цією подією, будуть ненавидіти крипту. Вони зафіксують збитки, вийдуть з ринку, і підуть всім розповідати який це обман.

12. Ніхто не говорив, що буде легко. Будуть збиткові угоди. Питання тільки в тому, на скільки ви до них будете готові фінансово і морально. Чи не здавайся завчасно. Біль – це ціна, яку ми платимо за досвід і знання.

13. Реінвестування прибутку. Чи не старайся якомога швидше вивести прибуток. Краще намагайтеся вивести початкові інвестиції, і продовжуйте працювати з прибутком.

14. біткоіни всьому голова. Він повинен бути в портфелі кожного починаючого трейдера. Це дозволить вчасно докуповувати альти на низах і зробить твій портфель більш стійким до волатильності ринку.

Дотримання цих правил торгівлі на біржі криптовалюта не дають вам додаткового імунітету, але вони здатні зробити ваш сон значно спокійніше. Удачі, початківець трейдер.

Ссылка на основную публикацию