Особливості Ютуб в Яндекс браузері: чорний екран, завантаження відео, чорна тема, блокування сервісу | GuideComp.ru

База YouTube вміщує безліч відеоконтенту, який поширюється безкоштовно і доступний всім користувачам (крім вікових обмежень). На жаль, з сервісом бувають проблеми, періодично користувачі скаржаться на чорний екран на Ютубі в Яндекс браузері або на те, що оглядач блокує YouTube. Ці та інші несправності, а також робота з відео (завантаження, запис та завантаження), корисні розширення, вхід на сайт і способи блокування сервісу розглянемо в статті.

Чому з’являється і як прибрати чорний екран на Ютубі в Yandex браузер?

Причини чорної картинки

Порушення роботи сервісу з’являються з різних причин, найчастіше їх можна усунути пересічному користувачеві з мінімальними тимчасовими витратами.

Серед найчастіших причин:

 • Проблеми з плеєром. Порушення стосуються HTML5, а для старих версій браузера – Adobe Flash Player,
 • Низька швидкість з’єднання. Швидкість може бути стабільно низькою або періодично падати. Радимо перевіряти інтернет по speedtest.net кожен раз при чорному екрані,
 • Заповнений кеш, куки браузера. Періодично варто чистити тимчасові файли Яндекс оглядача, щоб уникнути різних порушень і забезпечити стабільність програми,
 • відсутність відеодрайверів,
 • Збої в браузері через помилки в процесі установки або пошкодження файлів вірусами, діями користувача,
 • Порушення роботи розширень – це один з частих джерел проблеми,
 • несправність сервісу.

Способи усунення чорного екрану Ютуб в Яндекс браузері

Яндекс браузер при відкритті YouTube показує чорний екран нерідко з причин порушень, не пов’язаних з роботою оглядача. Щоб звузити коло пошуку несправності і зрозуміти, чому немає плеєра на сторінці сервісу, рекомендуємо спробувати запустити програвач в іншому веб-браузері.

Якщо проблема у всіх браузерах:

 1. Визначаємо наявність підключення до інтернету і швидкість. Оптимальна швидкість – від 4 Мбіт / сек і пінг до 30 мс. Якщо немає відео, може бути високий пінг.
 2. Перевіряємо відеодрайвера. Поточна завдання – визначити наявність драйверів і актуальність їх версії. Як зробити:
  1. Натискаємо на «Пуск» правою кнопкою миші (ПКМ) і натискаємо на «Диспетчер пристроїв» (В Windows 10).
  2. Переходимо в «Диспетчер пристроїв».
  3. Відкриваємо розділ «Відеоадаптери».
  4. ПКМ по дискретному адаптера і вибираємо “Оновити драйвери».
  5. Краще вибрати «Автоматичний пошук оновлених драйверів».
 3. Аналізуємо комп’ютер на наявність вірусів. Підійде будь-який антивірус або антивірусний сканер. Якщо крім проблеми з Ютуб з’являються інші несправності: реклама на робочому столі, відкриваються нові небажані сторінки, змінена пошукова система, на ресурсах занадто багато реклами, в Windows завівся рекламний вірус. Основна проблема при його видаленні – вірус не бачать стандартні антивіруси, краще використовувати Malwarebytes Antimalware,
 4. Перевіряємо справність сервісу. Можна звернутися в технічну підтримку або пошукати інформацію про проблеми у інших користувачів в новинах.

Якщо замість Ютуб чорний екран тільки в браузері Яндекс, переходимо до його відновленню:

 1. Видаляємо тимчасові файли. Порушення функції оглядача через куки, кеш-пам’яті та іншого сміття – це найвірогідніша і проста в усуненні проблема. Для видалення файлів слід:
  1. Натискаємо Ctrl + Shift + Del.
  2. Встановлюємо виділення біля «Файли, збережені в кеші», «Файли cookie …» і «Дані додатків».
  3. У рядку видалити записи вибираємо «За весь час».
 2. Оновлюємо Yandex browser. Щоб перевірити наявність оновлень, вставляємо в адресний рядок посилання browser: // help. Якщо немає необхідності в процедурі, здасться повідомлення «Ви використовуєте актуальну версію яндекс.браузер». При наявності оновлень, вони будуть встановлені автоматично.
 3. Скидаємо настройки браузера. Якщо попередні рішення не допомогли, використовуємо більш радикальний метод – відкат до заводських налаштувань. Методика допомагає в 70% всіх випадків. Алгоритм дій:
  1. Натискаємо на «Меню» (3 горизонтальні риси в правому верхньому куті).
  2. Переходимо в «Налаштування» і перегортаємо сторінку вниз, натискаємо на «Показати додаткові налаштування».
  3. У розділі «Скидання налаштувань» натискаємо на відповідну кнопку і підтверджуємо намір.
 4. Перевстановлюємо оглядач. Спочатку видаляємо браузер, потім завантажуємо інсталяційний файл і слідуємо інструкції. Щоб видалити Яндекс оглядач, переходимо в «Панель управління», потім в «Програми та засоби».

Як завантажувати, закачувати і записувати відео?

Насправді сервіс більш функціональний, ніж думають користувачі. Тут можна завантажувати, закачувати і записувати відео, але є певні хитрощі. Завантаження з Ютуб в Яндекс браузері за замовчуванням недоступна, сервіс не має вбудованого інструменту для скачування, але способи скачування розроблені.

Існує кілька основних способів, як завантажити відео з YouTube:

 1. За допомогою онлайн сервісів. Найпопулярніший сайт – savefrom.net, достатньо скопіювати посилання зі сторінки з роликом і вставити в рядок пошуку на зазначеному ресурсі. Якщо з якихось причин сайт не влаштовує, є альтернатива – getvideo.org, videograbby.com.
 2. Через розширення. Метод зручний тим, що на самій сторінці з відео з’являються кнопки для скачування відео. Весь процес закачування з Ютуб для Яндекс браузера виконується всього в 1 клік. Кращі в своїй ніші – savefrom, vGet Extension. Під плеєром вбудовуються кнопки для вибору якості, і можливості завантажити відео.
 3. Через програми. Є кілька простих десктопних додатків, придатних для скачування відео: 4K Video Downloader, ClipGrab. Для скачування на смартфоні Android підійдуть: YouTube Downloader, SnapTube.

Щоб завантажити відео на сервіс, обов’язково потрібно мати обліковий запис. Її найпростіше створити через Gmail або Facebook. Після входу в обліковий запис слід:

 1. Натискаємо на іконку відеокамери з плюсом в середині (знаходиться зверху в правій частині екрана).
 2. Вибираємо «Додати відео».
 3. Перетягуємо файл або вказуємо шлях до нього.
 4. Вказуємо категорію, ім’я запису, підбираємо музику, якщо потрібно.
 5. Після завантаження, щоб відео відобразилося, потрібно натиснути на кнопку «Опублікувати».

Іноді може бути необхідна можливість записати відео з YouTube, це корисно при необхідності взяти лише кілька моментів з відео або при бажанні перемикатися між вкладками під час запису. Як включити запис з Ютуб в Яндекс браузері:

 1. Вибираємо програму для захоплення відео: OBS Studio (безкоштовний додаток), CamStudio (безкоштовний додаток), Camtasia Studio, Movavi, Bandicam.
 2. Натискаємо «Почати запис» або подібні кнопки.
 3. Встановлюємо область захоплення в пікселях або перетягуємо вікно.
 4. У комплекті більшості програм є вбудований редактор, в якому можна накласти музику або спецефекти.

Додатково на відеохостингу є можливість зняти себе на вебкамеру і відразу викласти відео в мережу або включити трансляцію.

Навіщо аккаунт на YouTube, як увійти?

Рекомендуємо завжди користуватися власним профілем, це дарує ряд переваг:

 • Можливість відкладати відео для майбутнього перегляду,
 • Коментування і спілкування з іншими користувачами,
 • Створення власного каналу,
 • Отримання підписок на канали, щоб бути в курсі оновлень.

Увійти в Ютуб через Яндекс браузер вкрай просто. Якщо у користувача є вхід на іншому браузері, Yandex browser підтягне дані профілю самостійно.

Як залогінитися на YouTube через Яндекс браузер:

 1. Натискаємо на кнопку «Увійти».
 2. Вводимо адресу електронної пошти та пароль

Корисні розширення для Ютуб в Яндекс браузері

Є маса плагінів, які зроблять використання YouTube більш зручним і цікавим. За допомогою доповнень вдається налаштовувати відображення відео, змінювати якість без кліка на програвачі, змінювати тип плеєра, замінити тему і т. Д.

Кращі аддони для Yandex оглядача при роботі з YouTube:

 • Turn Off the Lights. Натисканням на іконку можна затемнювати фон сторінки і освітлювати, оновлювати відео не доведеться. На затемненій версії простіше сконцентрувати увагу на відео. Тьмяний фон покриває все, крім програвача,
 • «Чорна тема Ютуб». Є найзручнішим способом, як зробити чорний Ютуб в Яндекс браузері. Працює відразу після установки,
 • Magic Actions for YouTube. Тут є багато функцій: затемнення сторінки, настройка програвання відео за замовчуванням, пошук подібних відео, блокування реклами і т. П.,
 • Disable YouTube HTML5 player для Яндекс браузера дозволяє переключитися на Flash Player. Відключити HTML5 плеєр Ютуб зручно для користувачів, у яких лагает HTML5 програвач,
 • TudeBuddy призначається для розширення можливостей управління каналом. Особливо ефективний інструмент для моніторингу активності конкурентів.

Блокування Ютуб

Для батьків, чиї діти багато часу просиджують в інтернеті буде корисно знати, як заблокувати Ютуб в Яндекс браузері. Інформація стане в нагоді і власникам корпоративних мереж, щоб співробітники більше займалися роботою, а не переглядом відео.

Є 2 основних способи прибрати доступ до YouTube:

 1. Через розширення. Кращим у своїй ніші є Block Site. Після встановлення розширення переходимо на будь-яку сторінку відеохостингу і натискаємо на іконку плагіна. У спливаючому вікні вибираємо «Block this site». Тепер Yandex браузер не пускає на сайт, а перекидає на сторінку, генеровану розширенням. Недолік способу – на ресурс можна зайти з іншого браузера або просто видалити розширення.
 2. Через файли конфігурації. Переходимо по шляху C: \ Windows \ System32 \ drivers \ etc і двічі натискаємо на файл hosts. Вибираємо програму «Блокнот» або «Notepad ++». Вносимо в кінець файлу рядок 127.0.0.1 www.youtube.com.

Якщо Яндекс браузер блокує Ютуб самостійно, варто перевірити файл hosts, можливо в ньому випадково опинилася зазначена рядок і відключити розширення, що працюють з YouTube. Велика кількість плагінів для роботи з Ютуб в Яндекс браузері нерідко призводить до чорного екрану, хоча вони і призначаються для спрощення взаємодії з YouTube. Потрібно вимкнути всі розширення і включати їх по одному, поки не вдасться знайти зіпсований плагін.

Ссылка на основную публикацию