Особливості настройки WiFi на Byfly

Спосіб налаштування домашнього Вай-Фай залежить від обраного обладнання. Бездротова мережа організовується одним з двох методів: прямим підключенням телефонного кабелю до Wi-Fi маршрутизатора з підтримкою ADSL або послідовним з’єднанням модему і звичайного роутера.

Налаштування фахівцем Байфлай

Провайдер Byfly надає можливість безкоштовної настройки Wi-Fi роутера при підключенні. Вона виконується фахівцями компанії, з виїздом до клієнта. За умовами договору така настройка проводиться тільки один раз. Якщо в подальшому параметри маршрутизатора будуть скинуті або буде потрібно їх зміна, можна замовити платну послугу з налаштування Вай-Фай.

Зверніть увагу! При необхідності клієнтський пристрій надається користувачам Байфлай в оренду, без внесення додаткової оплати.

Карти доступу Wi-Fi

Компанія Byfly розробила систему передплаченого доступу для використання бездротової мережі в громадських місцях. Після авторизації в будь-якій точці Байфлай на території Білорусії, в браузері відкриється сторінка входу. Якщо ви вже купили карту Вай-Фай, зітріть захисне покриття на зворотному боці. Логін і пароль, які знаходяться під ним, введіть в розділі «Авторизація».

Доступ до Wi-Fi також можна отримати без наявності фізичної карти Байфлай. При цьому 15 хвилин використання бездротового Інтернету надаються безкоштовно. Оплатити більшу кількість хвилин можна на цій же сторінці, за допомогою банківської карти. Для цього введіть номер мобільного телефону в текстовому полі праворуч і виберіть необхідний час.

Порада! Уникайте помилок при введенні номера телефону. Якщо ви оплачуєте Wi-Fi пластиковою карткою, реквізити для підключення до Byfly будуть відправлені в СМС на вказаний номер.

Навчальне відео: Як налаштувати Wi-Fi на ByFly

Самостійна настройка Вай-Фай роутера

Розділіть прокладену в приміщення телефонну лінію, використовуючи ADSL-фільтр (спліттер). Такі перехідники зазвичай входять в комплект поставки модемів і ADSL-роутерів. Вони дозволяють відокремити частоти передачі даних Інтернету Byfly і голосового зв’язку. Виходи фільтра мають маркування, наприклад «Modem» і «Phone». Підключіть влаштування у відповідні роз’єми.

Якщо провайдером Byfly надано ADSL-роутер, з’єднайте кабелем фільтр і маршрутизатор. Підключіть пристрій до комп’ютера через вихід Ethernet. При використанні окремого модему і маршрутизатора Вай-Фай, з’єднайте пристрої в наступній послідовності:

  1. Вставте телефонний кабель, підключений до спліттеру, в роз’єм «Line» на модемі.
  2. З’єднайте UTP-кабелем модем і роутер. На маршрутизаторі використовуйте окремий роз’єм, який зазвичай позначається синім кольором.
  3. Підключіть роутер до комп’ютера через будь-який з решти портів.

Увімкніть обладнання в розетку і зайдіть в панель управління через будь-який браузер. Адреса для входу в веб-інтерфейс вказується на наклейці або в інструкції до маршрутизатора. Там же розміщені дані облікового запису, встановлені за замовчуванням. Введіть ім’я користувача і пароль у вікні авторизації.

Важливо! Дані для авторизації в особистому кабінеті Байфлай відрізняються від тих, які використовуються для входу в адміністративну панель роутера. Чи не переплутайте ці значення.

Шлях меню для настройки Вай-Фай залежить від моделі використовуваного обладнання. На популярному ADSL-маршрутизатор D-Link DSL-2640U налаштувати бездротову мережу для Байфлай можна в розділі «Wireless». На вкладці «Basic» переконайтеся, що пункт «Enable Wireless» активний (відзначений галочкою). Якщо потрібно зробити приховану Вай-Фай мережу, встановіть прапорець «Hide Access Point». В поле «SSID» введіть бажане назву.

Після цього перейдіть на вкладку «Security» для вказівки параметрів безпеки. Рекомендований метод шифрування для Байфлай: «WPA2-PSK». Виберіть його зі списку «Network Authentication». В наступному полі вкажіть пароль, який буде використовуватися для підключення. Інші параметри Wi-Fi рекомендується залишити без змін. Клацніть “Save / Apply» для збереження налаштувань.

Ссылка на основную публикацию