Особливості нових італійських танків

Ще в минулому році було відомо про те, що в 2018 з’являться дві нові нації Старого світу. Сьогодні ж з’явилася інформація про те, що дерево досліджень нової нації буде складатися з італійської бронетехніки.

Розробляючи гілка, фахівці використовували основні етапи розвитку італійського танкобудування. Спочатку гравцям будуть доступні неабиякі танки з західною орієнтацією.

Здебільшого все перші італійські танки відображали лінійку французької бронетехніки, яка, на той момент, вважалася еталонної. Згодом вогнева міць танків підвищувалася, і Італія стала претендувати на звання танкової держави.

У післявоєнний період бронетехніка отримала покращену вогневу міць, відмінні кути для вертикального наведення. Всі етапи становлення італійського танкобудування скоро кожен геймер зможе випробувати на собі.

Серед бронетехніки з першого і по сьомий рівень представлені машини M14 / 41 і L6 / 40. Перші танки вже точно не здивують вас швидкістю, але вони будуть дуже корисні в бою завдяки своєму сорокасемімілліметровому бойового знаряддя.

Друга броньована машина рухається з високою швидкістю і має двадцатімілліметровий кулемет. Машини з восьмого по десятій рівень включають в себе танки з циклової і магазинної системою заряджання.

Перший снаряд буде заряджатися довше за інших, а кожен наступний все швидше і швидше. Завдяки таким принципом роботи гарантовано велика перевага в бою.

Ви зможете вести практично безперервний вогонь, і супротивник не зможе точно дізнатися, на якій саме стадії перезарядки ваша техніка знаходиться на даний момент. Головне, вибрати правильну позицію для атаки і «зловити» противника.

На восьмому рівні стане доступний танк P.44 Pantera з системою дозаряженія. Варто зазначити, що ця техніка була розроблена в період Другої світової війни.

Гармата в техніки довгоствольна, має відмінний кут відміни. Сам танк мобільний, тому може вибрати для себе максимально вигідну позицію в бою.

Найкраще такий танк показує себе в боях на ближній і середній дистанції, а ось при ураженні цілі в далекому бою доведеться дуже уважно цілитися. На дев’ятому рівні відкриється машина Prototipo Standard B.

У ній також буде доступна інноваційна система дозаряженія, а також кулемет на 105 міліметрів і великий кут відміни. На такий бронетехніці можна буде проводити самі запеклі бої прямо перед «пересадкою» на машину десятого рівня.

Prototipo Standard B хороший в бою на малих і середніх дистанціях. Слабке місце танка – броня, тому місце для своєї позиції потрібно буде вибирати дуже уважно.

На десятому рівні геймерам стане доступна Progetto M40 mod. 65. У процесі розробки цього танка були враховані основні досягнення бронетехніки радянського і американського виробництва.

Розробники запевняють, що завдяки унікальним параметрам знаряддя і його поєднанню з механікою стрільби, геймери зможуть реалізувати всі отримані протягом дослідження гілки навички. Завдяки гарному кутку відміни танк зможе займати найбільш вигідні умови для проведення бою.

Слабким місцем, як і у всіх попередніх випадках, залишається броня машини. Тому, виставляти танк напоказ не варто. Ретельно вибирайте позицію і тільки тоді відкривайте вогонь по противникам.

Тільки манера поведінки дасть можливість виграти і нанести якомога більше шкоди. Зверніть увагу, що всі топові машини в італійської гілки будуть послідовні.

Таким чином, всі навички, які будуть отримані починаючи з восьмого рівня, стануть в нагоді і на техніці десятого рівня. Розробники відзначають, що італійські танкісти воліють спагетті з м’ясним соусом, адже піцу в танку возити не дуже зручно.

Ссылка на основную публикацию