Оцінка аккаунта world of tanks

Багато зараз грають в популярну гру World of Tanks, як уже відомо це онлайн-танковий шутер з можливістю прокачування ігрових юнітів (танкова техніка, екіпаж, озброєння) чим вище ви прокачиваете свій рівень, тим краще це впливає на загальний результат рейтингу в грі.

Якщо ви «старожил» в грі і маєте в своєму запасі вже кілька акаунтів з прокачаної танкової гілкою, шкірками для танків, екіпажем з високим досвідом, є можливість продати свій аккаунт з усіма досягненням іншим гравцям за реальні гроші.

Тому розробниками передбачена оцінка аккаунта world of tanks, де гравці можуть подивитися цінову політику при продажу акков

Існує думка, що танки до 5 рівня не має сенсу продавати, проте з одним винятком, якщо екіпаж танка прокачаний до 100%, кожна одиниця стоїть окремо. Після 5-7 рівня має сенс продати ПТ-САУ з таким же прокачаний екіпажем і з усіма модулями, знімні модулі зазвичай не вважаються. Як правило ціни зростають починаючи з 8 рівня, тоді гравець може отримати елітний танк з усіма «пляшками» і модулями.

Дуже добре цінується техніка САУ, так як навіть лоти з п’ятим рівнем актуальні для більшості покупців, а якщо в ньому ще 100% екіпаж і всі модулі прокачані, його можна схопити за непоганою ціною.

Найдешевшими одиницями вважаються як правило відкриті танки навіть високого рівня, тому їх можна продати навздогін до решти. Найдорожчі лоти – це преміум танки, особливо якщо вони прокачані з екіпажем – це також непоганий варіант для покупки.

Якщо покупець бере «пак» з танків, то можливо буде знижка

Цінуються такі додаткові елементи продажу як наприклад: кредити, золото, вільний досвід. Кредити це, мабуть, саме мінімальне, як і в самій грі при прокачуванні на високі рівні не має сенсу, і для досягнення хороших результатів його легше обміняти на досвід, а досвід на золото. Якщо ви набували преміум-аккаунт, потрібно враховувати той момент, що з кожним минулим днем, його ціна може змінюватися, тому легше продати преміум-аккаунт з хорошим запасом днів.

Поставити ціну за аккаунт залежить вже повністю від ваших бажань, якщо ж ви ще досвідчений гравець з хорошим коефіцієнтом перемог, ви можете накинути ціну трохи вище.

Майте на увазі що оцінка аккаунта world of tanks – це своєрідна біржа, де кращий лот оцінюється на голосуванні користувачів. Найкраще продавати акаунти за прийнятними цінами, так як більшість вважає за краще купити подешевше, але з прийнятними характеристиками. Сильно дорогою аккаунт ризикує залишитися «припадає пилом на полиці» довгий час.

Ссылка на основную публикацию