P.43 ІТАЛІЙСЬКИЙ танк досліджуваний середній (5 рівень) в WoT

Продовжуємо знайомство з італійською технікою, прокачувати дерево якої готується до релізу. Якщо судити за попередніми характеристикам, які викладають учасники супертесту, фурору в грі ця нація явно не зробить.

Однак не варто відразу вважати все машини Італії свідомо поганими і ставиться до них упереджено. Наш сьогоднішній огляд ми присвячуємо досить цікавому танку P.43. Техніка з’явиться на 5-му рівні і відноситься до класу середніх танків.

В даний час, цей екземпляр проходить тестування і поки не має доопрацьованих текстур, однак, навіть попередні ТТХ вказують на те, що машина досить неординарна, тому в рівній мірі може нагинати рандом або бездарно зливатися на перших хвилинах бою.

P.43 тактико-технічні характеристики

Почнемо P.43 гайд з неупередженого огляду основних параметрів в порівнянні з однокласниками. Отже, запас міцності у нашого «італійця» 460 одиниць, що в цілому трохи нижче середнього для СТ 6-го рівня.

Тому відноситься до ХР доведеться дбайливо, і в боях потрібно намагатися уникати розміну очок міцності з противником. Радіус огляду в попередніх ТТХ позначений як негативна характеристика, хоча 350 метрів стандартна далекозорість для середніх танків цього рівня.

Якщо говорити про конкретику, Пересвет танк не зможе лише американських «Шерманом», які бачать на 370 метрів. Однак «американцям» виявити P.43 буде непросто. Справа в тому, що італійський середній танк має просто феноменальною маскуванням.

Коефіцієнт непомітності нерухомою машини дорівнює значенню 24.6%, що рухається – 18.4%. Відзначимо, що це рівень ПТ, тому новачок цілком зможе займати легендарні кущики на картах «Прохорівка» і «Малинівка», просвічуючи немов рентгеном потенційно небезпечні напрямки. Якщо причаївся розвідник не стрілятиме, виявити його буде непросто.

Однак ще потрібно встигнути зайняти зазначені вище кущики, а з цим у гостя з Італії великі проблеми. Справа в тому, що 430-сильний двигун нездатний якісно розігнати 30-тонну тушку, тому максимум, на що ми здатні – це 42 км / год.

В якості порівняння: героїчний радянський танк Т-34 розганяється до 52 км / год, а «Шкода» Т-24 вичавлює майже 60. Відзначимо, що кульгає не тільки швидкість, але і динаміка. Танк буде помітно пригальмовувати на підйомах і м’якому грунті, тому при пересуванні доведеться детально продумувати маршрут, щоб не опинитися в неприємній ситуації.

Зате ходова у «італійця» обертається просто чудово: 48 градусів в хвилину забезпечують справжню свободу маневру.

Вибираємося з моторного відділення і переходимо в башту танка, щоб розібратися в технічних особливостях озброєння. Тут на вибір пропонується 3 знаряддя, і що дивно спробувати доведеться кожне:

 • Cannone da 75/34 – дістається в спадок від попередньої машини, пробиває всього 97 мм броні, тому прокачується з максимальною швидкістю.
 • Cannone da 75/46 – більш привабливий, але прохідний варіант з бронепробітіем в 107 мм.
 • Cannone da 75/50 Skoda – довгоочікуваний топовий ствол, який розглянемо більш докладно.

Як і у попередніх знарядь, разовий шкоди тут становить 110 одиниць. Це середнє значення, тому не викликає нарікань. Пробиття бронебійним снарядом – 118 мм: гідний показник, який дозволить стабільно відщипувати невеликі шматочки ХР у машин нижче рівнем, однокласників і деяких одиниць високорівневою техніки.

Зарядивши gold, ми зможемо впевнено дірявитимуть вже 146 мм броні, тому будемо впевнено розправлятися з 6-ками, і періодично жалити танки 7-го рівня. Перезаряджається P.43 швидше багатьох СТ на своєму рівні, тому навіть з урахуванням альфи, ДПМ дорівнює 1 600 одиниць.

Зводиться знаряддя за 2.3 секунди, опускається на 10 градусів. Єдиним явним недоліком в плані озброєння є точність: з розкидом 0.39 на далеких дистанціях багато не настріляв, але косі стовбури мабуть будуть ключовий фішкою всієї італійської гілки.

Устаткування для P.43

Частково виправити ситуацію допоможе додаткове обладнання. Ми рекомендуємо ставити стандартний набір середнього танка:

досилатель – допомагає підвищити скорострільність.

стабілізатор – підвищує ефективність стрільби в русі і дистанційних перестрілок.

просвітлена оптика – запас огляду для СТ ніколи не буває зайвим.

Якщо ви віддаєте перевагу Засадний тактику гри, а високий коефіцієнт непомітності до цього дуже розташовує, стабілізатором можна пожертвувати заради маскувальною сітки. Можна замінити просветлёнку поліпшеною вентиляцією, але без прокачаного екіпажу цей модуль працює слабо.

До слова, танк везе на борту 4-х танкістів, яким потрібно обов’язково вивчити «Бойове братство», ремонт і пожежогасіння. Можна вивчити і маскування, але краще віддати перевагу профільним навичкам, наприклад, «Майстер тарана», «Орлине око» та інше.

бронювання P.43

Відразу відзначимо, що броня у P.43 WoT є, і цілком якісна, що дивно для італійського танкобудування, яке під час Великої вітчизняної війни перебувало в глибокій … скажімо так, кризової ями. У лобі у нашій СТ горять тверді 80 міліметрів, причому, як в корпусі, так і вежі.

Якщо продовжувати аналогію з Т-34, то у радянського танка лобову проекцію вежі захищають бронепластини, товщиною 56 мм, правда, розташовані під грамотним кутом, зате в корпусі всього 45 мм броні.

Примітно, але в плані захищеності, P.43 обходить практично всіх однокласників. Правда, неповторну картину лобового бронювання трохи псують величезний командирський люк і схожий на розтягнуту простирадло ВЛД, промахнутися по яким можна тільки міцно заплющивши очі, але за 80 мм броні на 5-му рівні можна пробачити багато.

Відзначимо і крепенькие борту нашого гостя: 50 міліметрів НЕ будуть пробиватися фугасами, тому бажаючих вліпити «італійцеві» в борт фугасну ляпас в надії підірвати БК або оптом крітануть всі внутрішні модулі чекає розчарування.

Як грати на P.43

Виходячи в бій на цьому танку, потрібно завжди звертати увагу на позицію в списках команд, що і допоможе вибрати відповідну тактику. Опинившись в ТОПі можна сміливо рухатися з тяжами продавлювати напрямок і натанковивать шкоди за рахунок непоганого лобового бронювання.

Відсиджуватися в тилах не має сенсу: з такою точністю можна запросто піти в ангар з нульовим втратою і порожньою кишенею. Однак геройствовать на фланзі в поодинці, якщо команда показує чудеса турбо-зливу не варто. Тут краще відтягнутися до решти в живих союзникам і спробувати затягти бій спільними зусиллями.

Потрапляючи вниз, ми вже не зможемо сподіватися на броню і благословення рандома, тому тактику доведеться міняти. З огляду на, що P.43 не може похвалитися швидкістю, він не зможе наздогнати союзними СТ, а повзти слідом за тяжами не варто: 80 мм понад голову вежі техніку 6-7 рівня не залишать байдужими.

Тому краще зайняти подвійні кущики на потенційно небезпечному для прориву напрямку і попрацювати пасивним світлом, що до речі непогано оплачується в срібному еквіваленті.

Підсумки по P.43

До позитивних характеристик цієї машини можна віднести:

 • Пробиття.
 • Броню.
 • Маневреність.
 • Вартість снарядів.
 • Огляд (з натяжкою).
 • Скорострільність.
 • УВН.

До негативним:

 • Швидкість.
 • Точність.
 • Запас міцності (спірно).
 • Стабілізацію знаряддя.

Ссылка на основную публикацию