П’ять причин чому варто користуватися Менеджером паролів


П’ять причин чому варто користуватися Менеджером паролів

Більшість користувачів мережі інтернет або не користуються, або не знають про існування такого зручного інструменту, як менеджер паролів. Багато хто скептично ставиться до програм даного роду вважаючи їх непотрібними і незручними. Деякі говорять про те, що менеджерів паролів використання дуже мудро, інші стверджують, що вони не безпечні, а є і таки які вважають, що паролі повинні бути простими і тоді ніякі програми не будуть потрібні. Насправді ж, менеджер паролів не просто зручне доповнення до браузеру, але ще і кращий спосіб убезпечити свої облікові дані. Не варто забувати і те, що програма збереже ваші паролі і ви зможете отримати до них доступ навіть після установки нового ПЗ, або на іншому комп’ютері. Загалом, в цій замітці ми спробуємо переконати вас в тому, що використовувати Password Manager варто.

Введення пароля стане набагато простіше

Якщо у вас немає програми, яка управляє вашими обліковими записами та даними до них, то введення пароля перетворюється на нудне дію. Ви не завжди пам’ятайте який пароль від якого сайту, забуваєте один або кілька знаків пароля і все це перетворюється на кошмар. З менеджером паролів ви зможете уникати подібних проблем. Досить просто перетягнути пароль в поле або скопіювати його і вставити і більше ніяких проблем!

Безпечне створення паролів

Практично всі відомі нам менеджери паролів, мають функцію створення складних паролів з використанням літер різного регістру, розділових знаків і цифр. Генерація паролів дозволить вам створювати нові паролі для окремих сайтів за все в один клік. Деякі програми здатні автоматично генерувати пароль при реєстрації користувача на новому сайті.

Просто резервування бази даних з записаними паролями

Менеджери паролів покликані організувати ваші облікові записи та паролі до них. Також вони здатні створювати резервні копії, дають можливість експортувати і імпортувати бази даних з зберігаються в них паролями. Такий підхід до зберігання паролів дозволяє зберігати бази і відновлювати доступ до сайту незалежно від стану вашого комп’ютера. Просто не забувайте робити бекапи баз і тоді ваші паролі завжди будуть збережені.

Легко знаходити й організовувати паролі

Додатки для управління паролями, дозволяє створювати спеціальні групи за допомогою яких в майбутньому легко знаходити і застосовувати паролі. Припустимо в вас є п’ять облікових записів в сервісах Google. Запам’ятати який пароль, від якого аккуанта практично нереально, але за допомогою менеджера ви зможете створити групу спеціально для цих даних і не сплутати їх з іншими паролями. Деякі програми дозволяють також зберігати логін і сайт для якого потрібно застосувати цю зв’язку.

Доступність паролів з різних пристроїв

Багато менеджерів паролів сьогодні підтримують мобільні платформи і різні операційні системи. Це означає, що яким би пристроєм ви в даний момент не користувалися, все паролі будуть доступні вам і ви зможете потрапити на цікавий для вас веб-сайт. Мультиплатформових додатків в даний час більш ніж достатньо, тому ви зможете вибрати програму відповідає вашим вимогам.

Якщо ви все ж користуєтеся додатком, у якого немає мобільної версії, не варто засмучуватися. Адже зараз є безліч сервісів хмарного зберігання, які доступні з будь-якої платформи. Просто експортуйте базу даних в хмарний сервіс і звертайтеся до неї в будь-який момент коли вам буде необхідний доступ до певного сайту.

висновок

Ми дуже сподіваємося на те, що переконали вас в доцільності використання менеджера паролів. Адже якщо подивитися статистику, то можна побачити, що користувачі додатків подлобной типу набагато рідше стають жертвами хакерів і втрачають доступ до своїх облікових записів.

Спонсором новини виступає інтернет-агентство SeoOlimp яка пропонує повний перелік послуг, що дозволяють повністю використовувати всі можливості, які сьогодні дає Інтернет для розвитку і просування бізнесу. Іншими словами компанія пропонує просування і пошукову оптимізацію сайту якісно, ​​ефективно і за прийнятними цінами. Якщо не виконується ефективна розкрутка сайту, то він перетворюється в непотрібний баласт.

Ссылка на основную публикацию