PANHARD EBR перший колісний танк 8 рівня в World of Tanks

Доброго времени суток шановні танкісти! У грі знову настають зміни, якими ми поспішаємо з вами поділитися. Зокрема, в танкових боях тепер братиме участь і колісна техніка.

Першою ластівкою стає Panhard EBR – колісний бронеавтомобіль, який з’явиться на 8-му рівні прокачується гілки французької нації. Машина виразно привнесе щось принципово нове в геймплей, але наскільки добре вона зможе проявити себе в боях, спробуємо розібратися разом.

Panhard EBR: тактико-технічні характеристики

Почнемо Panhard EBR гайд з того, що ця техніка існувала в реальності, стояла на озброєнні французької армії, поставлялася в ряд інших країн. Серійне виробництво тривало близько 20 років, і за цей час було випущено близько 1 200 одиниць бронетехніки.

Колісні бронеавтомобілі використовувалися в основному для розвідки місцевості і супроводу колон, тому в грі, Panhard EBR буде виконувати функцію легкого танка. Подивимося, наскільки новачок пристосований до таких завдань.

Почнемо з азів. Маса Panhard EBR колісної техніки 15 тонн. Тут встановлено 800-сильний двигун, що дає питому потужність в 53 «конячки» на тонну. Відзначимо, що подібних показників у грі немає ні в однієї машини, тому «француз» буде реально літати немов електровіник, вичавлюючи близько 110 км / год. Запас міцності нам пропонують в 950 одиниць, що в цілому вкладається в концепцію легких танків 8-го рівня.

До неприємних моментів можна віднести радіус огляду. Розробники наділили Panhard EBR оглядом в 310 метрів, хоча у однокласників цей показник варіюється в межах 380-400 метрів. Силует у бронемашини високий, отже, коефіцієнт непомітності пропорційно низький.

Не зовсім комфортним виглядає і озброєння. Зрозуміло, ЛТ-шкамі необов’язково наносити в бою тонни шкоди, відправляючи більшу частину команди противника в ангар, проте, танк повинен вміти огризатися і показувати зуби, щоб не виглядати марним доважком до союзним СТ і тяжам. З огляду на, що Panhard EBR позиціонується як легкого танка, наважимося припустити, що основним рівнем його боїв буде 9-10. У ТОП списку команд такі машини потрапляють вкрай рідко.

Для боїв з «десятками», на техніку встановлено знаряддя з барабанним механізмом заряджання і скромною касетою на 2 снаряди. Бронепробітіе ББ заявлено, як 180 мм при разовому утраті в 175 одиниць. Цих значень цілком вистачить, щоб нашкрябати снарядами на бортах важких танків 10-го рівня непристойне слово, але пробити цих сталевих монстрів навряд чи вийде. Якщо запастися Gold, можна пробивати вже 220 мм, що дозволить відчувати себе в бою більш-менш комфортно.

Перезаряджається знаряддя за 10.5 секунди, зводиться за 1.15 сек. Розкид у гармати цілком комфортний: 0.35 на 100 метрів дозволять ефективно відстрілювати барабан навіть на далеких дистанціях. Якщо керуватися попередніми ТТХ, стабілізація знаряддя виглядає цілком пристойно, але невідомо, як це позначиться на стрільбі в русі: таких швидкостей, як у Panhard EBR WoT в грі ще не було.

Гілка дослідження колісної техніки

Броні у колісної техніки очікувано немає. Бронеавтомобіль по колу захищають 40-міліметрові броні листи, які не зможуть ні налякати ні здивувати супротивника. Природно, що пробиватися «француз» буде в будь-яку площину, а вдале попадання фугасу від арти гарантовано знищить всі внутрішні модулі і покалічить екіпаж.

КОЛЕСНАЯ ТЕХНІКА World of Tanks

Як грати на Panhard EBR

Це досить цікаве питання. Машина реалізована на колісному шасі, що забезпечує неймовірну мобільність і динаміку. Зокрема, засвітити роз’їзд ворожої команди можна буде буквально в перші секунди бою, поки світляки противника тільки будуть набирати розгін.

Примітно, але для Panhard EBR передбачається два режими руху: звичайний і швидкісний. У першому випадку, максималка складе 70 км / год, у другому – перевалить за сотню. Цілком природно, що при їзді в турбо-режимі потрапити в який мчить танк буде просто неможливо. Цей нюанс дозволить вести активну розвідку в самому тилу противника, нахабно катаючись між неповороткими тяжами.

Потрібно уточнити, що при переході в швидкісний режим, керованість танка буде страждати, тому без певних навичок водіння, перевертання, некеровані замети і фатальні зіткнення з ворожими танками забезпечені.

Цікавою особливістю є те, що Panhard EBR неможливо поставити на гуслях, збивши каток. Машина зможе рухатися поки більша частина коліс залишається неушкодженою. Спеціально для любителів пасивного світла додамо, що для такої тактики гри машина просто не призначена: з оглядом в 310 метрів неможливо Пересвет нікого на 8-му рівні і вище.

Короткі підсумки по Panhard EBR

плюси:

  • швидкість;
  • маневреність;
  • Бронювання (дивно звучить, але цей показник вище, ніж у більшості ЛТ-8);
  • Колісне шасі: все нове завжди цікаво;
  • Скорострільність і точність озброєння.

мінуси:

  • Радіус огляду;
  • Бронепробітіе;
  • Втрати.

Ми не будемо робити будь-яких висновків, і дочекаємося релізу техніки. Одне можна сказати точно – Panhard EBR дуже цікавий танк, якому просто катастрофічно не вистачає огляду.

Ссылка на основную публикацию