Паровий зволожувач повітря

Той, хто розглядає цей кліматичний прилад, замислюється і про зволожувач повітря паровий. Адже як-не-як, а самому його принципом – не одна сотня років, а парові зволожувачі і донині розвиваються і випускаються.

Але той побутової зволожувач повітря подібно зволожувачу повітря для дитячої, який був справить років 30 назад, відрізняється від сучасного так само, як прання в машинці нашими бабусями і автоматична пральна машинка, що стоїть у нас в коридорі.

Але які особливість потрібно враховувати перед тим, як купити паровий зволожувач повітря? Які його особливості будуть основними при виборі, а на які навіть не варто звертати уваги? І яку модель вибрати? І чи не стане саме той зволожувач повітря для будинку парової тим самим «валізою без ручки». Або навпаки, буде «приладом номер один» в будинку? На все цієї питання ми постараємося відповісти.

критерії вибору

 1. Рівень шуму. Взагалі, сам принцип парового зволожувача те саме працює електричному чайнику з незакритих кришкою (природно, він «трохи» складніше і «розумніші» його). Так що працює пароувлажнітель безшумним бути не може за визначенням. Але навіть самий раздешевий «китаєць» принесе більше користі і комфорту, ніж незручностей. Та й рівень шуму від нього – не більше, ніж від тостера або мікрохвильовій печі. Тут кращі зволожувачі повітря Електролюкс.
 2. Вага. Він досить маленький і навіть в самому невеликому зволожувачі він буде менше ваги тієї води, які Ви наллєте в резервуар. За цим параметром кращий зволожувач повітря для немовляти.
 3. Потужність. Економність це не те, про що відразу пригадується, якщо мова заходить про паровий зволожувач повітря. І хоч вони все одно досить щадяща споживають електроенергію, казки про те, що «потужність його – як полутюга», не більше, ніж казки. За цим параметром кращий зволожувач повітря з іонізатором.
 4. Продуктивність. У різних моделей вона різна, все залежить від розрахункової площі приміщення. Але те, що саме паровий зволожувач дозволить домогтися вологості 100%, змушує бути впевненим, що з «сухим» повітрям Ви не залишитеся. І навіть при тривалій «неработой» зволожувача, дуже швидко можна домогтися оптимальної вологості. За цим параметром кращий зволожувач повітря Черепаха.
 5. Ароматизатор. Хтось і ніколи не скористається цією функцією. Але чому не перетворити кілька крапель аромамасла в приємний і ніжний аромат в кімнаті, тим більше, якщо все одно зволожуєте повітря. Це здорово, та й рідкісний випадок, коли «2 в 1» дійсно краще, ніж «один».
 6. Іонізатор. Дуже часто він є в моделях парового зволожувача, а значить повітря, яким Ви дихаєте, буде не тільки вологим, але і чистим. А це дорогого коштує. І іонізатор НЕ буде тим «марним доповнення», яке робить покупку привабливою, але потім ніколи не використовується.
 7. Пульт дистанційного керування, великий дисплей або сенсорне керування. Ніяк не впливають вирішального чинника при покупці, але зручності при подальшому тривалому користуванні, додають. За цим параметром кращий ультразвуковий зволожувач повітря.
 8. А ось формат виконання зволожувача, так само, як і що рухається носик випарника, навпаки, можуть виявитися вирішальними при виборі тієї або іншої моделі, адже зволожувач купується не в першу чергу і стояти про буде не «десь», а швидше за все, в конкретному місці. І габаритні розміри його, доведеться враховувати не в останню чергу.
 9. А ось в будинок, де є маленькі діти, купувати паровий зволожувач не варто. Адже всередині нього – кипляча вода, та й пара, що виходить назовні, теж не холодний. І перевернути його і обпектися діти зможуть. Тому, або він повинен бути розташований в недоступному для дітей місці, або придивіться до інших моделей.
 10. Гігрометр. Він пов’язаний з «мізками» зволожувача і від його правильної роботи залежить, прокинетеся ви в вранці морозному лісі, або в парилці сауни. Зрозуміло, що нікуди перенести він не зможе, а ось неправильно працювати і перезволожити приміщення – запросто. Тому сліпо слідувати його показаннями не варто, та й окремий гигрометр на протилежній стінці покаже більш точні цифри вологості. За цим параметром кращий ультразвуковий зволожувач Поларіс.
 11. А ось електроніка, яка відключає зволожувач в разі відсутності води або антибактеріальний фільтр (або покриття чаші), не дозволить воді зацвісти, навіть якщо Ви забудете її злити перед двотижневою поїздкою на море, буде вельми до речі, і зручність від них, Ви відчуєте сповна.

Але в будь-якому випадку, кращою рекомендацією для тих, хто зібрався купити паровий зволожувач повітря – відгуки «живих» користувачів.

Адже ніщо, навіть найповніше опис і найточніші характеристики, не замінять відгуки реальних користувачів, які сформували свою думку не з рекламних слоганів і буклетів, а з досвіду тривалого застосування.

Зволожувач повітря паровий Boneco – відео огляд

І останнє. Ряд моделей можна використовувати в якості інгалятора, а в будинку, де є маленькі діти, хвороби яких ми сприймаємо особливо важко, це буде не просто плюсом, а переважує всі мінуси і недоліки величезним «плюсіщем». І добре, якщо цим якістю Ви будете користуватися рідше.

Вдалої покупки.

Ссылка на основную публикацию