Партнерська програма від 50 передплатників на Youtube

Основними перевагами YouPartnerWSP є те, що вона:

  • Повністю російськомовна.
  • Володіє чуйною технічною підтримкою, співробітники якої допоможуть Вам з вирішенням будь-виниклої проблеми і дадуть відповідь на будь-яке Ваше питання, пов’язане з медіамережі.
  • Виплачує всі зароблені гроші на електронні гаманці Webmoney і PayPal, а так само Western Union і UniStream (на вибір).
  • Виплачує до 80% від загального доходу каналу.
  • Має реферальную програму.

Читайте також:

В цілому, якщо порівнювати її з іншими медіамережі, наприклад з AIR, то можна побачити, що умови до підключення у YouPartnerWSP нижче, ніж у AIR. Це в основному стосується кількості передплатників на каналі, ну а якщо говорити про перегляди, то в цьому випадку вони обидві вимагають мінімум 3000 переглядів. Я думаю, це цілком досяжна цифра для будь-якого каналу.

Але тепер давайте перейдемо до найголовнішого. З недавнього часу (пару місяців назад) медіамережа YouPartnerWSP ввела акцію, за допомогою якої будь-який канал на Youtube, який набрав 50 передплатників, може подати заявку на участь в партнерській програмі. Не знаю, з чим це пов’язано і скільки акція ще протримається на сайті, але це прекрасний спосіб отримати якісну партнерську програму від 50 передплатників на Youtube.

До цього, щоб отримати партнерку від YouPartnerWSP, потрібно було мати 200 передплатників і 10000 переглядів на місяць, що влаштовувало далеко не всіх користувачів Youtube.

Для того щоб подати заявку на участь в партнерській програмі YouPartnerWSP, Вам слід перейти на і натиснути на кнопку “Подати заявку“, Яку знайдете під загальною статистикою сайту. Зробивши це, Вас перекине на іншу сторінку де, поставивши галочку на пункті”Я згоден стати партнером VSP Group і отримувати новини та поновлення“І натиснувши по”Заповнити дані за допомогою Youtube“, Ви зможете подати заявку на отримання партнерської програми від YouPartnerWSP.

Читайте також:

Відповідь адміністрації не змусить Вас довго чекати, і через деякий час Вам прийде повідомлення, в якому, в залежності від стану і статистики Вашого каналу, буде написано згоду або відмову на участь каналу в партнерській програмі медіамережі. Ось начебто і все, все гранично просто.

Що ж, сьогодні я розповів Вам, яка існує партнерська програма від 50 передплатників на Youtube і як її отримати. Якщо у Вас є канал на Youtube з 50 передплатниками і Ви хочете отримати якісну партнерську програму, то поспішайте вступити в медіамережа YouPartnerWSP поки не закінчилася акція.

Бажаю Вам високих заробітків на Youtube!

Ссылка на основную публикацию