Патч поновлення 1.0.2 WoT очікуємо в червні?

Повідомляємо всім шанувальникам гри World of Tanks, що в грі очікується чергове оновлення, яке обіцяє багато цікавого. Зрозуміло, з переходом на новий движок гра стала набагато яскравіше, але зупинятися на досягнутому розробники явно не збираються.

Відразу відзначимо, що головні фішки нової обнови поки не розголошуються, і навіть на офіційному сайті містяться лише загальні відомості. Тому огляд цього оновлення буде грунтуватися на крупицях інформації, які просочилися в мережу і наших міркуваннях. Отже, поїхали.

Коли вийде оновлення 1.0.2 WoT?

Перша ітерація поновлення стартувала на загальному тесті 24 травня. Реліз патча передбачається приблизно на середину червня, за умови, що все пройде гладко. Будемо сподіватися, що розробники не будуть запускати «сиру» обнову з купою багів виключно для того, щоб встигнути в заявлений термін. Краще випустити патч пізніше, але якісно довести його до пуття.

Дата виходу – поновлення 1.5

Назва дата виходу
Перший загальний тест оновлення 1.5 11-12 квітня 2019 року
Другий загальний тест оновлення 1.5 травень 2019 року
Вихід поновлення 1.5 на клієнт гри WoT травень 2019 року

Основні зміни 1.0.2

Виникає цілком логічне запитання: що подарує нам чергове оновлення. Відразу відзначимо, що не варто радісно потирати ручки: далеко не всі зміни підуть на користь, деякі нововведення можуть викликати навіть відвертий негатив в ігровому співтоваристві.

Почнемо з того, що нам вдалося отримати з офіційних джерел. Розробники нам обіцяють:

  • Покращений режим бойового навчання. Це дійсно потрібна річ, яка дозволить новачкам швидше освоїти ази бойової механіки і адаптуватися в грі. До речі, деяким ветеранам також не заважає пройти курс молодого бійця, щоб позбутися від ефекту «колишній і чіпляються рогів».
  • Кастомізація. Любителям естетики буде запропонований спеціальний ангар для техніки, штука абсолютно марна в плані оптимізації гри, але приємно радує око.
  • Внесення виправлень на 9-ти ігрових локаціях. Зміни торкнуться пустельні вулиці Руінберга і поля Вільшанки, будуть внесені поліпшення на Утьосі, Ерленберге, Монастирі, Перевалі, Тундрі, Піщаної річці і фіордів.
  • Два нових ТОПу у «Рад». Пам’ятайте машини, які були накриті брезентом в прокачується гілці досліджень? Це середній танк і тяж, які з’являться в грі разом з виходом оновлення.
  • Повернеться карта «Клондайк» Локація буде доступна для гри в режимі Генеральна битва.

Переходимо до сумних новин, які зазвичай ховаються під розпливчастим формулюванням «та багато іншого». Зокрема, гравці, які встигли пізнати всю красу гри на радянській з обуренням зустріли інформацію про майбутній Нерф техніки. Зверніть увагу, що негатив викликали навіть попередні дані про внесення змін до технічних характеристик.

Відзначимо, що ця інформацію вже застаріла, тому пропонуємо вам свежачок: ПТ буквально каструють в усіх напрямках, перетворивши смачну техніку в невиразного середнячка. Об’єкту 268 варіант 4 поріжуть швидкість, зменшать товщину броні, віднімуть одиниці міцності і питомої потужності двигуна. Передбачається і збільшення деяких параметрів. Зокрема, машина буде довше зводитися, помітно збільшиться коло розкиду в русі і при повороті.

Крім цього, в грі з’являться два нових према: дідок, і перший польський танк 8-го рівня. З новинок на особливу увагу заслуговує «поляк», який якщо з’явиться в грі з попередньо заявленими характеристиками, обіцяє стати вельми перспективною машиною. Т-34Е навряд чи з’явитися у продажу, напевно його будуть роздавати в якості призу за участь в марафоні.

Ссылка на основную публикацию