PayU розвиває інтернет-магазини в умовах великого вибуху


PayU розвиває інтернет-магазини в умовах великого вибуху

PayU, міжнародний інтегратор онлайн-платежів, бере курс на підтримку стартап проектів. Підключення до процесинг-сервісу PayU до 15 квітня дає можливість безкоштовно відвідати семінар від компанії inSales, присвячений створенню та просуванню інтернет-магазинів, який відбудеться 17 квітня. 

В умовах, коли російський ринок онлайн-торгівлі знаходиться на порозі справжнього буму, Payu прагне надати всебічну допомогу для своїх клієнтів – засновників стартапів. У той час як потенціал електронної комерції не викликає сумнівів, пріоритетне завдання на сьогодні – це грамотно проаналізувати можливості, що відкриваються і правильно їх реалізувати. Наприклад, 30 000 російських інтернет-магазинів поки що не заповнили всі ніші вітчизняного ринку онлайн-торгівлі. З одного боку, існують перевірені моделі, такі як торгівля електронікою і побутовою технікою, книгами та одягом. З іншого боку, конкуренція в цих сегментах висока. Чи варто розробнику стартап проекту йти второваним шляхом або шукати свою нішу? Відповіді на ці питання необхідно знайти якомога швидше, так як вже через пару років зайняти своє “місце під сонцем” в цій сфері буде набагато складніше.

Про якому б вигляді електронної комерції не йшлося мова, ставитися до просування бізнесу в мережі коштує не менш серйозно, ніж до його створення. Як правило, більшість інтернет-магазинів роблять одні й ті ж помилки. Незатребувана продукція, неякісна презентація товару, нетехнічністю ресурсу і низький ступінь зручності сайту відштовхують потенційних покупців. Це ті проблеми, які перебувають на очах у клієнтів інтернет-магазину. Однак існують небезпеки, які не очевидні на перший погляд. Так, недобросовісні дії і помилки партнерів завжди залишаються за лаштунками торговельного майданчика і можуть завдати непоправного удару по іміджу компаніі.Владельци інтернет-магазинів розуміють, що вибір надійних партнерів-запорука успіху бізнесу. На даний момент найбільш зручним і вигідним способом проводити оплату за допомогою банківських карт і електронних гаманців в Інтернет є співпраця з процесинговий центр який об’єднує різноманітні платіжні інструменти. Багаторічний досвід PayU в сфері послуг інтернет-еквайрінгу і онлайн-процесингу дозволяє компанії говорити про довіру найбільших банків і найпопулярніших платіжних систем на міжнародному і російському ринках. Крім гарантії надійності і безпеки, система PayU передбачає 5 різних пакетів комплексних послуг з інтеграції та адаптації шлюзу в залежності від масштабів і специфіки проекту. Певним гідністю платформи є можливість оптимізувати онлайн-розрахунки для абсолютно будь-яких видів електронної комерції: будь то невеликий ігровий портал або велика торгова площадка. Спеціально для стартап проектів розроблена ексклюзивна програма PayU StartUp. Пакет виділяється рядом переваг: безкоштовне підключення і сервіс, вільний висновок грошових коштів, а також самі вигідні на ринку умови за ставками і абсолютна прозорість комісій забезпечують умови для вдалого старту і розвитку проекту. PayU зі свого боку пропонує максимум можливостей для зручності у використанні платформи і гарантує безпеку системи обробки електронних платежів, що є необхідною умовою для впевненого ведення бізнесу онлайн.

Ссылка на основную публикацию