Перенесення контактів з Windows Phone на Android

Смартфони, що працюють під управління Windows Phone, характеризуються як надійні і швидкі пристрої. Одним з мінусів їх використання є закрита операційне середовище, для якої написано не так багато додатків в порівнянні з іншими ОС. Додатковим недоліком програмного забезпечення цих смартфонів є обмежена кількість доступного софту.

Тому часто користувачі Windows Phone переходять на використання менш закритих платформ, що мають більшу кількість можливостей у вигляді безкоштовно розповсюджується. Однією з таких операційних систем є Android. При придбанні нового комунікатора з системою від Google часто питання: як перенести контакти з windows phone. Це можна зробити декількома способами.

Використання сервісів Google

Можна використовувати можливість роботи Windows Phone з обліковим записом Google. Найкраще попередньо обзавестися аккаунтом Google, який потім будемо використовуватися і при роботі в Android, хоча можна додати його і під час синхронізації. Сама процедура копіювання контактів проводиться в такому порядку:

  • Відкрити на смартфоні Windows розділ «Налаштування», а в ньому знайти меню «Пошта + облікові записи»;
  • Натиснути на закладку «Додати службу» і вибрати Google;
  • При з’єднанні зі службою потрібно ввести облікові дані Google, або створити новий обліковий запис;
  • Дочекатися закінчення процесу синхронізації.

При використанні цього способу копіювання контактів необхідно звернути увагу на наступне:

  1. Перенесення контактів з windows phone на android можливий, якщо на телефоні з Windows вони зберігаються в сервісі Microsoft;
  2. Після синхронізації потрібно зайти в сервіс gmail.com з обліковими даними Google і переконатися в наявності переносяться контактів. Також можна провести їх ревізію, видаливши непотрібні записи.

Далі потрібно залогінитися вже в андроїд з обліковими даними, використаними при синхронізації, і дочекатися, коли контакти автоматично додадуться з сервера Google.

Використання сервісів Microsoft

Щоб повноцінно перенести контакти з windows phone на android в цьому випадку, доведеться попередньо експортувати їх в файл формату .csv. Це можна зробити на сайті outlook.com, увійшовши в нього з обліковими даними Windows-комунікатора. У розділі сайту «Люди» виконуємо вивантаження контактів в файл, наприклад, на жорсткий диск комп’ютера або ноутбука.

Після завершення процесу йдемо на сайт gmail.com і в розділі «Контакти» здійснюємо їх завантаження, вказавши створений раніше файл з розширенням csv. Переконуємося, що всі контакти з’явилися в сервісі Google, а потім синхронізуємо їх на Android-смартфоні з відповідним gmail.com аккаунтом. При цьому способі старий смартфон нам, в принципі, не потрібен, так як вся операція здійснюється без його участі.

Також можна копіювати контакти з книги на виндовс фон в форматі vCard (.vcf). Після цього на телефоні з ОС від Goggle потрібно буде встановити додаток для імпорту контактів цього формату і перенести їх в Android.

Ссылка на основную публикацию