Перенесення Whatsapp з різних пристроїв

Існують різні методи перенесення повідомлень WhatsApp з Android на Android, а також вкладень з одного пристрою на інший. Якщо користувачеві необхідно поміняти робочий апарат, то потрібно скористатися перевіреними методами перенесення.

Метод 1: переміщення листувань з допомогою локального копіювання

Перший метод є одним з найпростіших:

 • Необхідно виконати резервне дублювання всіх листувань в Ватсап у старому пристрої;
 • Для цього потрібно перейти в розділ «WhatsApp»«Меню» – «Налаштування дзвінків і діалогів»-«Резервне копіювання»;
 • Після копіювання слід перемістити зовнішню карту пам’яті в новий пристрій, якщо папка з базою даних месенджера вже є на ньому;
 • Далі необхідно завантажити та встановити месенджер на новий пристрій;
 • Після запуску слід підтвердити номер телефону, на якому було зроблено додаткове дублювання всіх листувань;
 • Тепер слід натиснути кнопку «Відновити», коли з’явиться сповіщення з пропозицією відновлення історії діалогів.

Через кілька секунд буде здійснено перенесення WhatsApp з iPhone на Android або інші пристрої.

Метод 2: переміщення діалогів Ватсап на новий пристрій за допомогою Гугл Диска

Як перенести чати? В останніх версіях месенджера можна генерувати автоматичний дубль всіх чатів, зберігаючи їх в хмарному сховище від Google. Тобто, якщо слід перемістити діалоги на інший телефон – досить відновити їх звідти.

Щоб це виконати, необхідно:

 • Відкрити месенджер і перейти в «Налаштування» – «Діалоги і дзвінки»-«Резервне копіювання»;
 • Тут можна самостійно створити копію листування, або включити автоматичну функцію.

Таким чином, користувач з легкістю зможе перенести WhatsApp з Андроїда на Айфон.

Повноцінний план дій наступний:

 • Потрібно підключити телефон до ПК за допомогою дроту USB і відшукати папку WhatSApp у внутрішній пам’яті смартфона. Вона містить всі наявні додаткові копії інформації з листуванням, що мають приблизно такий образ: «msgstore-2018-08-14.db.cryp». Потрібно вибрати найновішу і скопіювати її;
 • Далі потрібно інсталювати Ватсап на новий апарат, але не запускати його. Після підключення телефону до ПК повинна відобразитися нова папка «WhatsApp», оскільки месенджер був тільки що встановлений. Якщо її немає – можна створити самостійно;
 • Тепер потрібно скопіювати дублі листувань з першого пристрою в цей розділ, і коли буде запущений месенджер на другому апараті, і буде підтверджений номер телефону, відобразиться сповіщення про те, що була знайдена додаткова копія. Потрібно натиснути кнопку «Відновити», і тоді всі повідомлення відобразяться тут.

Щоб виконати резервне копіювання на Гугл Диск, необхідно мати в наявності активоване аккаунт Гугл, синхронізований з Плей Маркет. Крім цього, в пам’яті сховища повинно бути багато вільного місця для дублювання.

Ці способи прекрасно підходять для перенесоса whatsapp з iphone на iphone і інших девайсів. В даний час є додаткові програми, що дозволяють швидко зберегти листування на іншому пристрої, наприклад, MobileTrans. Вони дозволяють значно заощадити час.

Все, що потрібно зробити для передачі – підключити пристрій до ПК і двома клацаннями перенести історію. Швидко і надійно.

Ссылка на основную публикацию