Перетворюємо iPad в читалку електронних книг


Перетворюємо iPad в читалку електронних книг

Альберт Ейнштейн, Річард Бренсон, Мартін Лютер Кінг, Томас Едісон, Джон Леннон і Йоко Оно, Марія Каллас, Боб Ділан, Мохаммед Алі, Пабло Пікассо, Махатма Ганді, Альфред Хічкок. Що, на ваш погляд, об’єднує всіх цих людей? … Ні, не вірно. Просто всі вони «знімалися» в тому самому рекламному ролику Apple, з якого почалася епоха «Think Different» ( «Думай інакше» – девіз рекламної кампанії Apple). І …, да. Ви абсолютно праві: «Це божевільні. Люди поза натовпу. Бунтарі. Порушники спокою. Круглі затички в квадратних отворах. Ті, хто бачать все інакше. Вони не люблять правила. І вони не відчувають поваги до статус-кво. Ви можете посилатися на них або не погоджуватися з ними, вихваляти або паплюжити їх. Єдине, що не можете зробити – це проігнорувати їх. Тому що вони змінюють речі. Вони штовхають людство вперед. І, незважаючи на те, що хтось вважає їх божевільними, ми бачимо, що вони – геніальні. Тому що люди, божевільні настільки, що вважають себе в змозі змінити цей світ, дійсно здатні на це »(закадровий текст з ролика« Think Different »).

Тільки що ви долучилися до вузького кола втаємничених у саму суть витонченої маркетингової стратегії Apple. Вона полягає в тому, щоб продавати нам найбожевільніші і надихаючі спонукання, з тих, що коли-небудь опановували людським розумом, спонукати нас бути «Іншими». Тому що «Іншим» потрібен тільки Apple. Хоча … Хіба не всі великі компанії намагаються робити щось подібне? Так, але Apple робить це, ймовірно, краще за всіх. Щоб змусити людей настільки полюбити свій бренд, недостатньо одних лише слів. За жаданим логотипом у формі надкушеного яблука ховається не тільки первісне спокуса. Незвичайний імідж Apple має свої реальні складові.

Найпопулярніше пристрій – це планшет iPad. На ньому можна не тільки дивитися фільми, грати в ігри, слухати музику, працювати документами, але і використовувати його як електронну книгу. Відмітимо, що ціна на електронну книгу в Києві від Apple досить висока.

Що ж нам потрібно, щоб перетворити iPad в електронну читалку?

Відповідна програма. Зупинимося на трьох найпопулярніших. Детальніше про них можна прочитати на http://www.ibezumie.ru/, тут же продаються читалки.

1. FB2 reader. Програма для читання документів у форматі FB2. Підтримує архіви! Завантаження книг можлива з сайту через браузер Safari.

2. ShortBook – програма-читалка. Майже всі вони вважають ShortBook кращої читалкою. Досить багато функцій і в той же час не громосткій інтерфейс.

3. FileApp – диспетчер файлів. Читає безліч форматів, таких, наприклад, як PDF і Microsoft Office, відтворює мультимедійні файли.

Ссылка на основную публикацию