Переваги браузера Firefox


Переваги браузера Firefox

Те, як Інтернет і конкретні веб-сайти виглядають на комп’ютері користувача, багато в чому залежить від браузера. Стандартний браузер Internet Explorer не здатний справлятися з усіма сучасними завданнями: він повільний, незручний, іноді неправильно відображає верстку. До того ж в IE постійно виявляються уразливості, які розробники чомусь не прагнуть усувати. Тому ті, хто хоч скільки-небудь піклується про свою безпеку і бажає отримати задоволення від веб-серфінгу, віддадуть перевагу скачати браузер від сторонніх виробників. Одним з таких варіантів є Mozilla Firefox.

Інтернет-браузер Mozilla Firefox має низку особливостей, які і зробили його настільки популярним.

• Безпека. Браузер надійно захищає комп’ютер від проникнення шпигунських програм і небезпечних активних елементів. Працюючи з ним, користувач може повністю контролювати його і при необхідності гнучко змінювати налаштування. Крім того, браузер дає можливість моментально видалити з комп’ютера всі сліди свого перебування в Інтернеті. А якщо завантажити firefox зі спеціальним додатком, можна залишатися повністю анонімним для мережі.

• Розумний пошук. Браузер має невелику панель для пошуку, розташовану поруч з адресним рядком. Завдяки їй користувач може в один клік знаходити необхідну інформацію, навіть не заходячи на сайт пошуковика. Сам Firefox дозволяє вибрати пошукову систему, за допомогою якої буде вестися пошук: Google, Yandex, Rambler та інші.

• Живі закладки. Розробники Firefox реалізували в браузері підтримку RSS-технології. Завдяки цьому користувач може завантажити firefox, створити закладки та залишатися в курсі всіх останніх подій, не переходячи по безлічі сайтів.

• Зручна і швидке завантаження файлів. За замовчуванням завантажувані з мережі файли зберігаються на робочий стіл. Однак шлях збереження файлів, як і сам процес завантаження, може повністю контролюватися за допомогою вбудованого менеджера.

• Система автоматичного оновлення. Користувачеві досить один раз завантажити firefox, після чого можна навіть не стежити за появою нових його версій. Програма оновлюється автоматично і самостійно завантажує невеликі патчі, розмір яких становить кілька кілобайт. Тим самим браузер заощаджує час користувача.

• Оптимальний базовий склад. «З коробки» Firefox повністю готовий до повсякденної забезпечення зручності користування, при цьому залишається простим і інтуїтивно зрозумілим.

• Можливість розширення. Firefox є самим розширюваним і настроюється браузером. Він дозволяє не тільки налаштовувати панелі інструментів, а й встановлювати тисячі доповнень, повністю змінюючи браузер.

Ссылка на основную публикацию