Перевірка батареї ноутбука і аналіз її стану

Якщо ви вже зібралися шукати в магазинах інтернету і вашого міста підходящу модель акумулятора для заміни його в ноутбуці, або просто збираєтеся придбати ноутбук або нетбук вже колишній в “вживанні”, то настійно рекомендуємо вам виконати наша порада, що стосується аналізу стану і перевірки батареї лептопа.

Сьогодні ми розповімо вам як виконати перевірку батареї ноутбука і проаналізувати її стан за допомогою вбудованих в Windows 8 інструментів і за допомогою програми BatteryInfoView скачати яку ви можете з нашого сайту клікнувши на посилання. Ми не станемо розповідати про довгі практичні тести, все набагато простіше, швидше, а результатом може стати економія ваших коштів.

Отже, про що ж конкретніше ми розповімо. Про те, що швидка розрядка акумулятора ноутбука – це ще не причина для його заміни. Можливо потрібно просто виконати певні налаштування мобільного ПК, калібрування батареї і т.д. і вона прослужить вам ще тривалий час. Але як це зробити, не знаючи стану акумулятора? Впізнати його!

Перевірка і аналіз батареї ноутбука за допомогою інструментів Windows 8

Якщо ваш лептоп працює під управлінням операційної системи Windows 8 або ви користуєтеся планшетом від компанії Microsoft називаємо як Surface, то для аналізу стану акумулятора ви можете використовувати вбудовану в ОС спеціалізовану утиліту. Для цього відкрийте командний рядок натиснувши поєднання клавіш “Win + R” і ввівши в її поле введення команду “cmd”. Потім в консолі наберіть наступну команду “Powercfg / batteryreport”, як показано на малюнку нижче, після чого натисніть клавішу “Enter”.

Після виконаних дій ви виявите в призначеній для користувача папці сформований документ-звіт в форматі HTML (відкривається для перегляду в браузері) в якому буде дано докладний опис акумулятора, встановленого в пристрої, тривалість його роботи за останні три доби використання, а крім цього, що найголовніше , приблизний залишок термін його служби.

Перевірка і аналіз батареї ноутбука за допомогою програми BatteryInfoView

Якщо вам на жаль, чи на щастя доводиться працювати на пристрої під управлінням більш ранньої версії Windows, то рекомендуємо скористатися для аналізу стану батареї ноутбука спеціалізованої безкоштовною програмою BatteryInfoView від розробника Nir Sofer (скачати її ви можете за посиланням вище).

Скачайте архів з утилітою і розпакуйте його, установки не буде потрібно. Запустіть виконуваний файл BatteryInfoView.exe. Залиште програму запущеної на кілька хвилин в той час, коли пристрій підключено до мережі, потім не вимикаючи програму вимкніть ноутбук від мережі і дайте програмі попрацювати ще кілька хвилин. Потім клікніть в верхньому меню по пункту “View” і по “Show battery information”. В отриманому звіті ми радимо звернути особливу увагу на пункт “Full battery time for the current activity”. Якщо значення даного пункту менше однієї години, то можете сміливо починати вигадувати засоби на покупку нового акумулятора.

Ссылка на основную публикацию