Перевірка ККД World of Tanks

Гра про «танки» вже встигла підкорити мільйони гравців у всьому світі. Крім своєї історичності і можливості управляти броньованою технікою гра має відмінний балансом. Розробники, в цьому плані, дуже сильно постаралися.

Баланс означає тільки одне, що в грі немає «Кращою» одиниці техніки – все танки рівні. А на полях битви вирішує тільки досвід гравців.

Професійний танкіст запросто зможе «винести» новачка на самому топових танку

Про досвід …

Досвід гравців виражається в знаннях техніки, умінні управляти нею, в знанні точок пробиття бронемашин, досконального знання карти місцевості. Все це дає величезну перевагу над іншими гравцями.

Для того щоб розуміти, хто грає за вашу або ворожу команду, необхідно активувати оленемер, спеціальний мод, який наочно продемонструє рівень того чи іншого гравця.

Зробити це можна в кабінеті на офіційному сайті World of Tanks. Взагалі, перевірка ККД World of Tanks турбує дуже велика кількість гравців. За допомогою цих показників можна оцінити сили ворога і результат майбутньої битви. Але не варто глухо вірити даним, які видасть оленеметр.

Дуже часто буває, що стандартний пользомер показує негативний результат бою, але досвід і навички гравців можуть змінити свідомо програну битву

На останніх хвилинах бою ці дані також неоціненні, бо можуть показати рівень залишилися супротивників, що дозволить застосувати потрібну тактику для перемоги.

ККД гравців можна оцінити за кольорами, їх всього 6, це:

• Червоний – багатьох гравців прозвали «раками» або «днищем» через це кольори. Найслабші гравці;
• Помаранчевий – трохи краще попередніх, але їм багато чому ще належить навчитися;
• Жовтий – основна маса гравців;
• Зелений – цей і подальші кольору отримали назву «статистів». Взвод з пари цих квітів можуть завдати чимало клопоту ворожої команді;
• Бірюзовий – одні з найбільш грізних опонентів в грі;
• Фіолетовий – «еліта» найсильніші, озброєні до зубів гравці.

Значення рівня гравців для команд

При виборі учасників для кланів, велике значення має перевірка ККД World of Tanks. У ТОП-клани починають брати саме з зеленого кольору і, всіх інших, що піклуються про свою статистику гравців.

Тому щоб стати кращим доведеться багато грати і тренуватися, тому що розробники постійно розбавляють гру оновленнями і патчами.

Перевірити себе і свій рейтинг можна на сайті гри. Удачі в бою!

Ссылка на основную публикацию